Adsense Canavarını Almak Mantıklı Mı


Adsense Canavarı kitabını sizin için inceledim. Bildiğiniz üzere Google'nin hizmetlerinden biri olan Adsense size siteniz veya blogunuz üzerinde para kazanma olanağı sağlıyor.Herkes Adsense ile az çok para kazanabilir.Ama ciddi gelir sağlamak biraz profesyonelliğe giriyor.Burada Adsense Canavarı devreye giriyor.Size Adsense'den daha çok para kazanmanız için size bu sistemi en ince ayrıntısına kadar öğretiyor. Ayrıca ürünü alan kullanıcuların yorumlarına ürünün sitesinde bulmanız mümkün.

 Adsense'den Youtube aracılığıylada para kazanabiliyorsun. Adsense canavarı eğitimi oldukça eski bir eğitmdir. Eğitim şuan güncelmi bilmiyorum bile. Size onun yerine daha taze ve kaliteli bir eğitim önereceğim. Eğitimin tanıtım sayfasına BURADAN ulaşabilirsin. Ama illa Adsense Canavarı diyorsan  yazıyı okumaya devam et.

Adsense Canavarı kitabının bir diğer hizmeti,kitabı alan kişilere ileride çıkabilecek güncellemelerden ücretsiz yararlanmalarına olanak sağlamasıdır.Buda her zaman Adsense'de kendinizi geliştirmenize olanak sağlıyor.

Adsense Canavarını aldığınızda elinizden geçecekleri bir bakıcak olursak;

  • · Adsense Canavarı Google Adsense' yi size profesyonel bir şekilde öğretiyor.
  • · Adsense Canavarı Otomatik Ping Programını sizlere sunuyor.
  • · Adsense Canavarı Hızlı İndex Programını sizlere sunuyor.(Normalde Google'nin sitenizi indexlemesi 2-4 hafta arası alır.Ama bu program sayesinde ürünün sahibi bu süreği size olduğunca kısaltacağını söylüyor.)
  • · Adsense Canavarı Güncellemelerinden ücretsiz yararlanma hakkı veriyor.(Yukarıda bahsettiğim gibi ileride gelecek güncellemelerden ücretsiz yararlanmanıza olanak sağlıyor)

 

Adsense Canavarı kitabının sahibi bu kitabtakileri uygulayarak ayda 1000$ gibi bir para kazanabileceğinizi söylüyor.Kitabın değeri 50 TL dir.Satın alma işlemlerinizi kredi kartı,eft,havale ile gerçekleştirmeniz mümkün.12 ay taksite satın alma olanağınız var.Google Adsense ile para kazanmaya başlamak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz..Son kararınızı vermeden önce tavsiye ettiğim ürünlere bakmanızı öneririm.

 

Bir önceki yazımız olan Reseller Book Sadece Saçmalık başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.