Affiliate Marketing Reklamlarını Ucuza Getir

Affiliate Marketing Reklamlarını Ucuza Getir

Önemli Not: Ürün satıştan kalmıştır. Ama daha kaliteli bir ürün istersen buraya tıklaman yeterli.

Affiliate Marketing’de reklam dediğimizde herkesin ilk aklına gelen Adwords’dür. Affiliatecilere hangi relam ağını kullanıyorsunuz diye sorsak %80 sadece Google Adwords’ü kullanıyorum diyecektir. Ama iyi bir affiliateci birçok reklam ağınıkullanarak para kazanır.

Bildiğin gibi Adwords’ün çok sıkı kuralları var. Yani reklam yayınlatmak o kadar kolay değil. Hele bir affiliate ürünlerinin reklamını yapıyorsan işin gerçekten zor açıkcası. Çünkü Affiliate Ürünlerinin %60-70’ini Adwords banlamıştır. Hadi buldun reklamını yayınlattın diyelim. Senin gibi aynı ürünün reklamını yapan çok insan olacaktır. Buda rekabeti arttıracak sana kazançtan çok zarara sürükleyecektir. Benim sana önerim sadece Adwords ile sınırlı kalma.

Yabancı kaliteli birçok arama motoru reklam ağı bulunmaktadır. Bu yabancı arama motoru reklam ağlarında hiçbir ürün yasaklı değildir. İstediğin ürünün reklamını sorunsuzca yababilirsin. Ayrıca Adwords’de reklamlara harcadığın maliyet 20 TL ise bu reklam ağlarında 5 TL harcayacaksın. Kısaca %300 kazanç sağlayacaksın. Bu küçük kaliteli yabancı arama motoru reklam ağlarında reklam veren çok insan olmadığı için rekabet olmayacak buda sana kazanç olarak geri dönecektir.

Bana bu yabancı arama motoru reklam ağlarını nasıl bulabilirim diye sorduğunu duyar gibi oluyorum. Sana bu konuda yardımcı olacak bir ürün öneriyorum. Ürünün adı Reklam Uzmanı. Reklam Uzmanı sana ucuza reklam yapabileceğin kaliteli yabancı arama motoru reklam ağlarını açıklıyor. Ayrıca sana hangi reklam ağını hangi yaş aralığının daha çok kullandığınıda söylüyor. Kısacası odaklı reklam yaparak daha az maliyetle daha çok kazanıyorsun. Örneğin;yabancı bir arama motorunu 18-24 yaş arası insanlar daha çok kullanıyor. Sende bu arama motorunda bu yaş aralığının dikkatini çekecek ürünler pazarlayabilirsin.(bilgisayar,psp,wii oyunları gibi) Reklam Uzmanı  ayrıca bu arama motorlarında nerden ve nasıl kupoın alacağını anlatıyor. Böyle ultra ucuza reklam yayınlayarak kazancını 3-4 kat çoğaltabilirsin. İstersen ürünün satış sayfasına giderek daha detaylı bilgi ve ücrestsiz kurslara katılabilirsin.

Önemli Not: Ürün 1-2 gün içinde fıyatını 2 katına çıkaracak. Hemen almanı öneririm.

 

Yazıyla İlgili Kelimeler: reklam uzmanı, affiliate marketing reklam, kaliteli reklam ağları,yabancı reklam ağları, yabancı arama motorları

Bir önceki yazımız olan Email Marketing Nedir, Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.