Anket Doldurarak Para Kazan Kitabı Fiyasko

  Bugün anket doldurarak para kazan kitabını inceleyeceğim. Ve yazıda sana anlatacaklarımı anket doldurarak para kazanmayı denemiş, tecrübe etmiş biri olarak yazacağım. Bu yazıyı okumadan anket doldurarak para kazan kitabını alırsan gerçekten pişman olursun.  Konuya döneyim. İlk olarak anket doldurarak para kazanma sisteminin mantığından bahsedeyim. 

Anket Doldurarak Para Kazanma Nedir? Sistem Nasıl İşliyor?

  Anket doldurarak para sisteminin işleyişi hakkında yazdığım bir yazım mevcut.  Anket doldurarak para kazanma sisteminin işleyişini kısaca özetlersem, firmalar müşterilerinin ihtiyacına göre ürünlerini üretmek ister. Çünkü bu şekilde üretim yapıldığında malzeme israfından kurtulmanın yanı sıra nokta atış ürünlerle daha çok para kazanmaktadırlar. Buda birçok üretim maaliyetinden kurtulmak anlamına gelir. Bu nedenle firmalar ihtiyaç olan ürünleri öğrenmek için anket siteleri aracılığıyla müşteriye istediklerini  sorarlar. Ve firmalar insanlara anket doldurtması karşılığında anket sitelerine para ödemektedirler. Anket siteleride sitelerine üye olan insanların doldurduğu anket başına para ödeme sistemi geliştirmiştir. Böylelikle hem firma, hem anket siteleri, hemde müşteriler bu işten para kazanırlar. Sistemin işleyiş amacı bu şekildedir.

Anket Doldurarak Gerçekten İyi Paralar Kazanılıyor Mu?

  Yukarıda sana sistemin işleyişi anlattım. Okuduysan az çok sistemin mantıklı bir şekilde hazırlandığını görmüşsündür. Ben sana söylemesem dahi bu işten para kazanabileceğini tahmin ettiğini düşünüyorum. Evet gerçekten anket doldurarak para kazanabilirsin. Fakat işin çok önemli bir kısmı var.  Anket doldurarak ne kadar para kazanabilirsin ? İşte bu soru ortalığı karıştıran sorudur. Yurtdışında anket doldurarak aylık 100-150 $ belki daha büyük paralarda kazanabilirsin. ŞURADAKİ gibi bir anket doldurarak para kazanıyorsun. Fakat ülkemizde Anket doldurarak aylık 20-25 tlyi bile zor kazanırsın.  Bunun en büyük nedeni anket doldurma başına iyi ödeme yapan anket firmalarının çoğu Türkiye'ye ödeme yapmıyor. Bu nedenle ülkemizde anket doldurarak iyi gelirler elde edemezsin. Tabi Türkiye'de anket doldurarak para kazanabileceğin siteler var. Ama bunlar yurtdışındaki anket siteleri kadar çok para ödemiyorlar. 20-25 tl ye para kazanmak olarak görüyorsan anket doldurarak para kazanılıyor. Bunun gerçekliğini iki yıl önce kendimde test ettim. Ve para kazanamamıştım. Sıra geldi anket doldurarak para kazanma kitabının hazırladığı dolaplara.

Anket Doldurarak Para Kazan Kitabı Saçmalık

   Anket doldurarak para kazan kitabının resmi sitesi [ anketdoldurarakparakazan.com ] dur. Bu kitabın tanıtım sayfasında anlatılanlar ile benim yazıda sana bahsettiğim kazanç oranlarının arasındaki uçurumu görmüşsündür. Sitede anket doldurma başına 50-70 $ kazanacağını ve bunu bir ay düzenli yaptığında ayda 5000-7000 $ gibi büyük kazançlar elde edeceğini söylüyor. Böyle bir aylık kazanç oranı imkansız. Yapılan umut tacirliği, dolandırıcılıktan başka birşey değil.  Şunu da söyleyeyim anket doldurma başına 70-75 doları yabancı anket siteleri veriyor. Fakat bunu binlerce üye arasından ayda veya yılda bir kura ile sadece 3-5 kişiye veriyor. Zaten bu anket firmaları da Türkiye'ye ödeme yapmıyorlar. Anlayacağın sana anket doldurarak para kazan kitabını satarak bunun üzerinden para kazanmaya çalışıyor. Ayrıca Google'de arayarak yüzlerce anket sitesini bedavaya ulaşabilirsin. Hatta bende sana bildiğim birkaç türk anket sitelerini aşağıya yazayım.

Birkaç Anket Doldurma Sitesi

ŞURADAKİ gibi bir anket doldurak para kazanabiliyorsun. Aşağıda birkaç tane anket sitesi bulabilirsin;

– Myiyo TIKLA git. [ Tavsiye edilir ]

– Hiving TIKLA git. [Tavsiye Edilir ]

– Napolyon TIKLA git [ Anket Dışında, Farklı Para Kazanma Yöntemleri de Var ]

–  www.mobrog.com

–  www.odulluanketler.net

–  www.anketix.com/anket-doldur-kazan.html

–  benderimki.com

Bunlar türk anket siteleridir. Ücretsiz üye olarak gelen anketleri doldurabilirsin. Fakat deminde söylediğim gibi ciddi paralar kazanamazsın. En azından nasıl bir sistem olduğunu görmek için ÜCRETSİZ deneyebilirsin.

Benim Para Kazanma Tavsiyem

  Kesinlikle bu tür anket kitaplarına ve bu tür insanlara inanmamalısın. Eğer para kazanmaya ihtiyacın varsa benim de 2 yıldır içinde olduğum ve gerçekten para kazandıran bir yöntem var. Bu yöntem ile para kazanmanı öneririm.  Sana bu işi anlattığım yazının linkini paylaşacağım. Fakat ondan önce yazım deliller ve ödeme kanıtlarıyla hazırlanmıştır. Anket doldur para kazan kitabında gibi değildir. En azından bir okumanı öneririm. Yazıya BURADAN ulaşabilirsin. Anket doldurarak para kazan kitabı fiyasko yazımın sonuna geldim.

Bir önceki yazımız olan Anket PARAM KOPLOSU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.