Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket Doldurarak Para Kazanmak
 
Merhaba
 
İlk önce sana anket doldurarak para kazanmayı açıklayayım.
 
Anket Doldurarak Para Kazanmak
 
Firmalar insanların ihtiyacını karşılamak,zarara uğramamak,para kazanmak,rakiplerinden bir daha adım önde olmak için günün modasını,eşyalarını doğru analiz etmeliler.Bunun için insanların ihtiyacı olan eşyaları anket yaparak öğrenirler.Önceden anket yapan insanları duymuşsun veya görmüşsündür. Firmalar belirli bir ücret karşılığında anket yapacak insanlar ararlar. Ve bu anketörler sokakta,mahallede yoldan geçen insanlara firmanın hazırladığı anketi yaparlar.Ve gün sonunda yaptığı anketleri firmaya götürerek paralarını alırlar. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle firmalar anket doldurma işini internete taşıdı.İnternetten anket yapma işi hem daha ucuz hem daha fazla kişiye anket yapma olanağı sağlıyor. İnternette anket doldurma işini belli siteler yapmaktadır. Bu siteler üyelerin anketlerini doldurması karşılığında anket başına 2$ ile 75$ arası para ödemektedir.Ortalama bir anket 10-15 dakika sürmektedir. Bu sitelere üye olduğunda sana anketleri mail olarak gönderirler. Sende anketi doldurduğunda para kazanırsın. Belirli bir alt ödeme sınırı vardır.(Genelde 20-25$)Para bu sınıra ulaştığında senin hesabına parayı gönderirler..
 
Anketteki Soruları;
 
Hangi tür ayakkabıları seversin(spor,topuklu,deri gibi)
Hangi renk ayakkabıyı tercih edersin(siyah,beyaz gibi)
Elbisenin bol mu dar mı olanını giyersin gibi
 
ŞURDAKİ anketi doldurarak nasıl sorular çıkacağını görebilirsin.
 
Anket Doldurarak Para Kazanma Sitelerinden Birkaçı
 

– Myiyo TIKLA git. [ Tavsiye edilir ]

– Hiving TIKLA git. [Tavsiye Edilir ]

– Napolyon TIKLA git [ Anket Dışında, Farklı Para Kazanma Yöntemleri de Var ]

 
Sonuç
 
Anket doldurarak para kazanma sana çok para kazandırmaz. Ama Facebook’a gireceğine,kahveye gideceğine günde 1 saat veya haftada 3-4 saatini ayırarak bütçene 300-600 TL arası  katkıda bulunabilirsin. Tabi daha çok para kazanmak için daha çok çalışmalısın.Ve anket doldurarak para kazanmak tamamen yasaldır. 7’den 70’ye  herkes yapabilir. Eğer yazım ilgini çektiyse aşağıda anket doldurarak para kazanmayı anlatan ve sana üye olabileceğin siteleri gösteren bir ürün bulunmaktadır. İstersen kullanıcı yorumları ve ödeme kanıtlarını görebilirsiniz.
 
 
 
Yazıyla ilgili Kelimeler: Anket doldurarak para kazanmak, anket ile para kazanmak, para kazanma yolları,internetten para kazanma yolları, ek gelir
 
Saygılarımla…                                 KazancKlavuzu.org

Bir önceki yazımız olan Clickbank’dan nasıl PARA KAZANILIR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.