Anket Expert Dolandırıyor

   Anket Expert yazım ile karşındayım. Bugün sana anket doldurarak para kazanıldığını anlatan Anket Expert'in dolandırıcılığından bahsedeceğim. Bu yazıyı yazmamın asıl amacı anket doldurarak para kazanıldığını anlatan kitapların insanları nasıl dolandırdığını anlatmak. Ve bu yolda ilk olarak Anket Expert ile başlayacağım.  Yazının sonunda anket doldurarak para kazanabileceğin birkaç site paylaşacağım.   İlk olarak anket doldurarak para kazanma sitemi ile 2$ ile 75$ arasında anket doldurarak para kazanıldığını söylüyor. Şimdi ben size asıl anket sistemden bahsedeyim. Anket siteleri bazen iki haftada bir, bazen ayda bir, bazen 3-4 ayda bir size anket yolluyor. Anketi doldurduğunda 25 krş ile 3-4 tl arasında para kazanıyorsun. Ve anketleri bitirmen genelde 5-10 dakikanı alıyor. Ama bazıları 20 dakikayı bulduğunu söyleyebilirim. 75$'lık anket sadece yurtdışındaki bazı firmalar veriyor. ŞURADAKİ gibi bir anket doldurarak para kazanıyorsun. Ama bu sitelerde bu yüksek ücretli anketleri herkese vermiyor. Yüzbin kişiden sadece 5-10 kişiye veriliyor. Ve anket verilen 5-10 kişide, hep anket dolduran sadık üyelere veriliyor.

   Sonra Anket Expert'deki başka bir yalan ise kullanıcı yorumları. Kullanıcı yorumlarının hepsi anket expert yapan  adamın kendi yorumlarıdır. Hatta yorum yapan resimlerdeki adamlara ve kadınlara bakarsanız hiçbirirnin türke benzemediğini anlarsınız.

   Anket kitabında 100-200 adet anket sitesi mevcut. Bu anket sitelerinden bazısı dolandırıcı. Bazısı da  sadece Kanada ve Amerika'da yaşayan insanlara ödeme yapıyor. %90 ise yurt dışına ödeme yapmıyor. Geri kalan 5-6 taneside ayda 1 2$'lık anket yolluyor. 25$ olmadanda ödemeni sana yollamıyor. Bu da demek oluyor ki 5-6 ay bütün anketleri sıkılmadan doldurursan 25$ kazanacaksın. Bana göre bu kadar zaman da,  bu kadar az paraya değmeyeceğini düşünmüyorum. .

  Son olarak Anket Expert'de veya diğer anket kitaplarında ödeme kanıtları görüyorsundur. Bu ödeme kanıtları ya üzerinde oynanarak yapılmıştır, yada yurtdışındaki başka birinin ödeme kanıtıdır. Ben gine Anket doldurarak ayda 100$ bile kazanılacağına ihtimal vermiyorum. Ordaki ödeme kanıtları 8000-9000$. Gersini siz düşünün.

Birkaç Anket Doldurma Sitesi

ŞURADAKİ gibi bir anket doldurak para kazanabiliyorsun. Aşağıda birkaç tane anket sitesi bulabilirsin;

– Myiyo TIKLA git. [ Tavsiye edilir ]

– Hiving TIKLA git. [Tavsiye Edilir ]

– Napolyon TIKLA git [ Anket Dışında, Farklı Para Kazanma Yöntemleri de Var ]

Sonuç

   Sonuç olarak Anket Expert'in sahibi olan insan dahi Anket doldurarak para kazanamazken sana bu işten para kazanılacağını anlatması bence çok komik. Belki yurt dışında Anket doldurarak para azda olsa kazanabilirsin. Fakat Türkiye'de böyle bir  durum olmadığı en içten şekilde söyleyebilirim. Peki gerçekten para kazanabileceğim bir yötem var mı diye soruyorsan kendiminde uygulayıp para kazandığı Affilite Marketing'i sana tavsiye ederim. Affiliate Marketing hakkında ayrıntılı bilgi için TIKLA. Anket Expert Yazımın sonuna geldim.         

Bir önceki yazımız olan Kazanç Sistemi Kitabı İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

One Response to Anket Expert Dolandırıyor

  1. Serap

    Ben de aynı dertten muzdarip oldum. cidden paraya ihtiyacım oldu ve bu yolu deneyeyim dedim ama deiğiniz gibi dolandırıyorlar. bahsettiğiniz 100anket sitesi ne. yani gerçek olanlar mı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.