Anket Global PALAVRA

   Anket global , ürün inceleme yazım ile karşındayım. Bu ürün hakkında bilmediğin gerçekleri bu yazı ile gün yüzüne çıkaracağım. 

Anket Global Kitabı Nedir?

  Anket global, online anket doldurarak para kazanmayı gösteren bir rehberdir. Kitabın içinde para kazandıran anket siteleri ve anket doldururken nelere dikkat edilmeli gibi birkaç konu ile sana anket para kazanmayı anlatmaktadır. Ve 40-50 tl gibi bir ücret karşılığında satılmaktadır.

Anket Doldurarak Para Kazanılır Mı?

  Anket doldurarak gerçekten para kazanılmaktadır. Yani Anket Global kitabı bu konuda yalan söylemiyor. Hürriyet, Sabah gibi tanınmış gazeteler dahi anket doldurarak para kazanıldığını doğrulamıştır. Google'de arayarak rahatlıkla bulabilirsin. Fakat Anket Global anlattıkları arasında bir sorun var. Anket doldurarak para kazanılır. Ama ama ne kadar kazanılır?

Anket Şirketlerinden, Sitelerinden Ne Kadar Para Kazanabilirim?

   Anket doldurarak gelişmiş ülkelerde orta seviye gelirler elde edebilirsin. Çünkü yurtdışındaki firmalar rakipleriyle rekabet edebilmek ve daha çok kazanmak için anket sitelerini sık sık kullanmaktadır. Ama bu sadece gelişmiş ülkeler için geçerli. ŞURADAKİ gibi bir anket doldurak para kazanabiliyorsun. Türkiye'de anket doldurarak kazandığın rakam oldukça düşüktür. Kanada oturan ve anketle para kazanma işiyle haşır neşir olan biri aylık 200-250 $ para kazanabilirken, Türkiye'de anket doldurarak para kazanmaya çalışan bir insan aylık 35-45 tl yi bile zor kazanır. Bunun nedeni yüksek meblalar ödeyen anket siteleri Türkiye'ye ödeme yapmamaktadır. Bu nedenle Türkiye'de anket işinden kazanacağın para 40-50 tl yi geçmez. Yani anket doldurarak ek gelir denecek seviyede para kazanamazsın.

Birkaç Anket Doldurma Sitesi

ŞURADAKİ gibi bir anket doldurak para kazanabiliyorsun. Aşağıda birkaç tane anket sitesi bulabilirsin;

– Myiyo TIKLA git. [ Tavsiye edilir ]

– Hiving TIKLA git. [Tavsiye Edilir ]

– Napolyon TIKLA git [ Anket Dışında, Farklı Para Kazanma Yöntemleri de Var ]

Anket Global Palavra, Dolandırıcı

  Anket global kitabının öne sürdüğü gibi anket doldurarak ciddi paralar kazanamazsın. Yukarıda bahsettiğim gibi ülkemizde kazanabileceğin mebla oldukça düşüktür. Hatta Anket Global kitabının sitesinde gördüğün kazançlar anket doldurarak kazanılan paralar değildir. Bu ödeme kanıtları başka birinin olmasının yanı sıra başka para kazanma yoluyla kazanılmış paralardır. Bu para kazanma yolunu yazının sonuna doğru sana bahsedeceğim. Anlayacağın Anket Global para tuzağından başka birşey değildir. Sakın inanma.

Benim Önerdiğim Para Kazanma Yolu

   Ciddi ciddi para kazanmak istiyorsan aklında anket doldur para kazan gibi saçma para kazanma yollarını çıkarmalısın. Benim sana önereceğim para kazanma yolu gerçekten doğrudur. Hatta Anket Global tanıtım sayfanda gördüğün kazançlarda bu yöntem ile kazanılmış paralardır. Şimdi sana bahsedeceğim sistemin içinde uzun süredir para kazanıyorum. Ve bu para kazanma yolu hakkında hazırladığım bir yazım var. Yazıda delillerle ve iş bankası ödeme kanıtlarıyla yazdım. En azından okumanı öneririm. Yazıya BURADAN ulaşabilirsin. Anket globl palavra yazımın sonuna geldim.

Bir önceki yazımız olan Anket Master Şikayet Var başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.