Anket Listesi Kitabı DÜZENBAZ

  Bugün anket listesi kitabı hakkında incele yazısı yazacağım. İnternetten para kazanma hakkında tecrübeli sayılabilecek kadar bilgim olduğunu düşünüyorum. Ve tecrübelere anket siteleri ile para kazanmak dahil. Onun için dikkatlice okumanı istiyorum. Eğer anket listesini satın almayı düşünüyorsan, almadan önce bu yazıyı kesinlikle okumalısın. Yoksa çok pişman olursun.  Hemen konuya girelim.

Anket Doldurarak Para Kazanma Nedir? Nasıl İşler?

   Anket ile para kazanma sistemini özet olarak geçeyim. Firmalar daha çok para kazanmak için müşterinin ihtiyacını öğrenmek ister. Bu neden anket doldurtmaya ihtiyacı vardır. Eskiden bu işi anketörler sokaklarda dolaşarak yapardı. Şimdi ise internette anketörlerin yaptığı işi belirli siteler yapıyor. Ve bu firmalarda parayı anketöre vermek yerine anket sitelerine ödüyor. Firmalar internet sayesinde daha çok kitleye anket yaparbilirken, anket siteleri ve siteye üye olan insanlarda doldurdukları anket başına para kazanıyorlar. ŞURDAKİ gibi bir anket doldurarak para kazanabiliyorsun.

Anket Doldurarak Gerçekten Ciddi Paralar Kazanılır Mı?

Anket doldurarak gerçekten para kazanabilirsin. Fakat ülkemizde anket doldurarak iyi gelirler elde edemezsin. Çünkü çoğu anket sitesi yurtdışında bulunmaktadır. Ve Türkiye'ye ödeme yapmamaktadır. Genel olarak bu anket siteleri Amerika, Kanada civarında bulunmaktadır. Ve anket dolduraranlara dolgun ücretleri bu ülkelerde bulunan anket siteleri vermektedir. Ve bu ülkede sadece kendi ülkesinde bulunan insanlara ödeme yapmaktadır. Türkiye'de de anket doldurarak para kazanma siteleri vardır. Fakat bu sitelerin verdiğin paralar oldukça düşüktür. Ülkemizde 10 kuruş ile 10 tl arasında paralar verilmektedir. Ve bir anketin süresi nerdeyse 5 ile 20 dakika arasındadır. Ayrıca anket yollama sıklığıda oldukça azdır. Ülkemizde anket doldurarak aylık  maximum 20-25 dolar para kazanabilirsin. Bu da anket doldururken ödediğin elektrik parasına ve verdiğin emeği bile karşılamaz resmen boşa uğraşmış olursun. Onun yerine benim de uğraşıp para kazandığım ve yazının spnunda anada tavsiye edeceğim para kazanma yöntemi bulunmaktadır. Onun için yazıyı okumaya devam et.

Anket Doldurarak Para Kazanabileceği Birkaç Türk Sitesi

ŞURADAKİ gibi bir anket doldurak para kazanabiliyorsun. Aşağıda birkaç tane anket sitesi bulabilirsin;

– Myiyo TIKLA git. [ Tavsiye edilir ]

– Hiving TIKLA git. [Tavsiye Edilir ]

– Napolyon TIKLA git [ Anket Dışında, Farklı Para Kazanma Yöntemleri de Var ]

– mobrog.net

– www.odulluanketler.net

– www.anketix.com/anket-doldur-kazan.html

– www.benderimki.com/

ülkemizde en çok bilinen tür anket siteleridir.

Anket Listesi Kitabı Dolandırıyor

Başlıktanda anlayabileceğin gibi anket listesi kitabı gerçekten dolandırıyor. '' Ama sen anket doldurarak para kazanılıyor diyorsun, sonra da  anket listesi dolandırıyor diyorsun '' diye aklında bir soru oluşmuş olabilir. Hemen cevaplıyayım. Şimdi anket listesi kitabı ayda 6000-7000$ para kazanacağını iddaa ediyor. Ayrıca demin sana verdiğim anket sitelerini gördün. Bu anket sitelerini vermem karşılığında sende para aldım mı ? Elbette hayır. İşte anket listesi kitabı bunları sana 45 tlye satıyor. Ve bu kitabta bulunan sitelerin herhangi birini Google aramasında rahatlıkla bulabilirsin. İkinci olarakta anket listesi ile kazanacağın para oranı. Anket listesi ile 6000-7000 $ değil, aylık 25$ zor kazanırsın. Oda belki. Onun için anket listesi kitabının vaad ettiği hiçbir şey doğru değildir. Hatta şunu sana rahatlıkla söyleyebilirim ki ürünün sahibi bile bu yöntem ile para kazanmıyor. Onun yaptığı anket listesini alan insanların parasıyla kendini geçindiriyordur. Kesinlikle değerli vantini anket doldurara para kazanmaya harcama. Onun yerine benim şimdi sana önereceğim paara kazanma yoluna yönel.

Benim Tavsiye Ettiğim Para Kazanma Yolu

Geldik tavsiye bölümüne. Bu bölümde sana benimde kullandığım ve gerçekten iyi para kazanabileceğin yöntem hakkında bahsetmeye. İlk olarak şimdi bahsedeceğim sistemi bende kullanıp para kazanıyorum. Sana iş bankası ödeme kanıtlarımı resimli bir şekilde göstereceğim. Tavsiye ettiğim para kazanma yolunun adı affiliate marketingdir. Affiliate marketing hakkında ayrıntılı bilgi ve benim ödeme kanıtlarını görmek için BURAYA tıklayabilirsin. Yazı oldukça ayrıntılı ve delillere dayanarak anlatılmıştır. Kesinlikle incelemelisin. Ayrıca yazıda bu işi nasıl öğreneceğin hakkında bilgide bulunmaktadır. Anket listesi düzenbaz yazımın sonuna geldim.

Bir önceki yazımız olan Clickbank Analiz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.