Anket Master Şikayet Var

  Anket master kitabı incele yazım ile karşındayım. Bugün yine anket doldurarak para kazanma sistemi üzerinden umut tacirliği yapan dolandırıcının ürününü inceleyeceğim.  Ayrıca yazının sonuna doğru kendi para kazanma yolumu ve 4-5 tane ücretsiz türk anket sitelerini seninle paylaşacağım. Amaç deneyip gerçek olmadığı kendi gözlerinizle görmenizden yanadır.

Anket Master Kİtabı Nedir?

   Anket master kitabı anket doldurarak para kazanma sitelerinin bulunduğu bir e-kitaptır. Kitabın içinde hangi anket sitelerine üye olacağın, ve anket doldururken neye dikkat etmen gereken bilgiler bulunuyor. 

  Kısaca açıklamak gerekirse anket doldurman karşılığında para veren anket sitelerine kayıt oluyorsun. Ve doldurduğun anket başına belirlenen ücreti alıyorsun.  

Anket Doldurma Siteleri ile Para Kazanıldığı Gerçekten Doğru Mu?

   Evet  gerçekten anket doldurarak para kazanabilirsin. Hürriyet, Sabah, Trt gibi birçok gazete ve yayın kuruluşu bunu doğrulamaktadır. Asıl sorun anket doldurarak para kazanmanın doğruluğunda değil, anket doldurarak ne kadar para kazanıldığındadır.

Anket Doldurarak Ne Kadar Kazanabilirim?

   Anket doldurma siteleri aracılığıyla yurtdışında orta düzeyle paralar kazanabilirsin. Ama Türkiye'de para kazanamazsın. Çünkü Anket başına iyi paralar ödeyen anket siteleri Amerika, Kanada ve farklı ülkeler etrafında toplanmıştır .Ve bu anket doldurma siteleri sadece bu ülkelerdeki insanlara ödeme yapmaktadır. Bu nedenle Türkiye'de anket doldurarak iyi gelirler elde edemezsin. Ama üzülme çünkü yurt dışındaki insanlar da Anket master kitabında denildiği gibi 3000-5000-10000 $ kazanmıyor. Onlarda aylık 100-150 $ gibi meblalar kazanıyorlar. ŞURADAKİ gibi bir anket doldurak para kazanabiliyorsun.  Tabi ülkemizde de anket doldurma siteleri mevcut. Fakat ülkemizde bulunan anket sitelerinin sayısı hem az, hem de ödenen ücretler yurtdışındaki gibi değil. Bu nedenle az para kazanıyorsun. Türkiye'de anket doldurarak en fazla aylık bazda 30-40 tl para kazanabileceğini düşünüyorum. Şu ana kadar ''ben anket doldurarak para kazandım, ödeme kanıtım da bu'' diyen insan pek görmedim. Varsa da kazandığı para 3-4 ay sonunda 30-40 tl dir. Yani eğer buna para diyorsan anket doldurara para kazanabilirsin. Sana sadece şunu söyleyebilirim ki Türkiye'de anket sitelerinden 30-40 tl kazanmak için en az 50-60 tl elektrik faturası harcaman gerekir. İnternet faturası ve harcadığın zamanı saymıyorum bile. Onun için anket doldurma siteleri ile para kazanmanı pek tavsiye etmiyorum. Sıra geldi Anket Master kitabının döndürdüğü dolaplara.

Birkaç Anket Doldurma Sitesi

ŞURADAKİ gibi bir anket doldurak para kazanabiliyorsun. Aşağıda birkaç tane anket sitesi bulabilirsin;

– Myiyo TIKLA git. [ Tavsiye edilir ]

– Hiving TIKLA git. [Tavsiye Edilir ]

– Napolyon TIKLA git [ Anket Dışında, Farklı Para Kazanma Yöntemleri de Var ]

Anket Master'dan Şikayetçiyim

  Anket master'ın tanıtım sayfasına gittiğinizde gördüğün kazanç miktarlarının ne kadar abartılı olduğunu görmüşsündür.  Amaç insanlara anket master kitabını cazip göstermektir. Ve hepsi para kazanmak isteyen insanları dolandırmak için hazırlanmış komplolardır. Ayrıca Google'de arayarak rahatlıkla anket sitelerini ÜCretsiz bir şekilde bulabilirsin. Bu uyanığın yaptığı ücretsiz siteleri toplayıp ücretli bir e-kitap yapmaktır. Anket master kitabının tanıtım sayfasında  ödeme kanıtı bile yok. Bu bile ne kadar ciddiyetsiz hazırlandığının kanıtıdır. Son olarak şunu da söyleyerek anket master konusunu kapatmak istiyorum. Anket master ürün sahibi bile anket doldurarak para kazanmamaktadır. Bu senin için yeterlidir sanırım.

Benim Tavsiye Ettiğim Para Kazanma Yolu

  Son olarak anket master kitabını araştırıyorsan para kazanmaya ihtiyacın var demektedir. Sana gerçekten doğru olan ve benimde iki yıldır içinde bulunduğum para kazanma yolunu önereceğim. Önerdiğim para kazanma yolunu ödeme kanıtları ve deliller ile bir yazıda atlattım. Kesinlikle anket master gibi değildir. Onun için kesinlikle incelemeni öneririm. Yazıya BURADAN ulaşabilirsin. 

Bir önceki yazımız olan Anket Doldurarak Para Kazan Kitabı Fiyasko başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.