Anket PARAM KOPLOSU

Anket param e-kitabı inceleme yazım ile karşındayım. Anket param resmi sitesine ŞU linkten ulaşabilirsin. Anket paramın anlattığı para kazanma yolu ve e-kitabın doğruluğu hakkında birşeyler yazıcam. Ama başlıktan da anlayacağın gibi pek iyi şeyler yazacağımı söyleyemem. Şimdi inceleme yazımı, bir zamanlar anket doldurarak para kazanmayı denemiş biri olarak yazacağım. Onun için anket param incele yazımı dikkatli bir şekilde okumalısın.

Anket Doldurma Sistemi Nedir Ve Nasıl İşliyor?

  Anket doldurarak para kazanma sisteminin mantığını kısaca özetleyecek olursam; daha çok para kazanmak isteyen, müşterinin istediği ürünlere üreterek zarar etmemek isteyen firmalar insanlara anket doldurtarak onların ihtiyacını öğrenmek ister. Böylelik sadece istenilen ürünleri üreterek israftan kurtulurlar. Ve bunun yanı sıra daha çok para kazanırlar. Eskiden anket doldurma işini anketörler sokak sokak dolaşıp insanlara doldurtarak yaparlardı. Ve iş sonunda anketleri firmaya teslim ettiğinde firmadan hakkettiği parasını alırdı. İnterneti ortaya çıkması ile anket sistemi çağa ayak uydurdu. Yeni sistemde anketörlerin yaptığı işi artık anket siteleri yapıyor. Ayrıca önceden anket dolduran insanlar zaman kaybından başka hiçbirşey kazanamazken şimdi ise anket doldurarak para kazanabiliyorlar. Ayrıca firmalarda bu işten memnun. Çünkü internet sayesinde kısa sürede büyük bir kitleye anket yapabiliyor. Ve bu sayede daha istikrarlı, doğru sonuçlar alabiliyorlar.ŞURDAKİ anketi doldurarak nasıl sorular çıkacağını görebilirsin. Yazının devamın Türkiye'de para ödeyen kaliteli anket şirketlerini yazacağım.

Anket Doldurarak Gerçekten Para Kazanabilir Miyim?

Anket doldurarak gerçekten para kazanabilirsin. Bu konuda sıkıntı yok. Fakat genel olarak anket başına yüksek oranlar ödeyen anket şirketleri Türkiye'ye ödeme yapmıyor. Buda Türkiye üzerinden ciddi paralar kazanılması engelliyor malesef. Fakat şunu söyleyebilirim ki yurtdışında da anket doldurarak tahminimce en fazla 100-200 $ gibi paralar kazanabilirsin. Yani anket paramın söylediği gibi ayda 5000-8000 $ gibi paraları kazanamazsın. Türkiye'de de para ödeyen anket siteleri var tabiki. Fakat yurtdışındaki anket şirketleri kadar para ödemiyorlar. Türkiye anket doldurarak aylık 30-40 tl gibi bir parayı bile zor kazanırsın. Belki hiç kazanamazsın bile. Ben bir hafta uğraşıp bıraktım. Doldurduğum anketlerin parasını bile alamamıştım. Ödeme sınırına ulaşmadığım için. Anket doldurarak kazanacağın para senin ihtiyacını giderecek oranda değildir. Yani anket param kitabında söylenen gibi iki anket doldur 10$ gibi işlemiyor sistem. Sistem anket başına 30 kuruş 50 kuruş gibi işliyor. Ve her zaman anket gelmiyor. Bu nedenle iyi paralarda kazanılmıyor. Dediğim gibi 10-15 dakika anket doldurmaya zaman harcıyorsun. Aldığın para 30 kuruş . İnternet kafeye gidip hesap aç kapa yapsan 50 kuruş para ödüyosun. Yani kazanmak yeri boşa vakit harcıyorsun. Onun için pek tavsiye etmiyorum.

Türk Anket Şirketleri

Aklımda kalan birkaç türk anket şirketinin ismini senin için aşağıya yazıyorum.

ŞURDAKİ anketi doldurarak nasıl sorular çıkacağını görebilirsin.

– Myiyo TIKLA git. [ Tavsiye edilir ]

– Hiving TIKLA git. [Tavsiye Edilir ]

– – Napolyon TIKLA git [ Anket Dışında, Farklı Para Kazanma Yöntemleri de Var ]

– odulluanketler.net

– mobrog.net

– benderimki.com

– anketix.com/anket-doldur-kazan.html

Anket Param Komplosu , Anket Param kitabından Şikayetçiyim

Şimdi yazının anket param kitabı ile ilgili olan kısmına geldik.  Şimdi anket param ekitabı sana anket sitelerinin olduğu bir listeyi 45-50 tl gibi bir fiyat karşılığında satıyor. Daha demin sana anket şirketlerini verirken para istedim mi, hayır. O zaman anket sitelerini kolaylıkla Google'da arayarak ÜCRETSİZ bir şekilde bulabilirsin. Zaten anket param kitabıda bu şekilde hazırlanmıştır. Ürün sahibi Google'de arayıp bulduğu anket sitelerinin bir listesi yapmış. Ve sana para karşılığında satmaktadır. Ve deminde bahsettiğim gibi anket doldurarak iyi paralar kazanamazsın. Sadece zaman kaybedersin o kadar.

Anket param kitabının en komik, aynı zamanda en açıklı kısmına geldik. Anket param kitabını hazırlayan adam anket doldurarak para kazanmıyor desem ne dersin, küfür ederdin sanırım. Ürün sahibi kazandığı parayı anket param ile insanları dolandırarak ve sana birazdan anlatacağım, benimde uğraşıp para kazandığım internetten para kazanma yolu ile kazanıyor. Onun için anket param komplosuna gelmeyin.

Benim Tavsiyem

Anket paramı alma dedikten sonra sıra geldi internetten gerçekten ciddi şekilde para kazanabileceğin işe. Benimde içinde olduğum sistemin adı affiliate marketingdir. Affiliate marketing hakkında ayrıntılı bilgiyi, ödeme kanıtlarıma BURAYA tıklayarak ulaşabilirsin. Yazıyı ve para kazanma yolunu delillere dayanarak anlattım. Kesinlikle para kazanılıyor. Anket ile para kazanma  1 lira kazanıyorsan, affiliate marketing ile 100 lira rahatlıkla kazanabilirsin. Hemde daha az çaba ile daha çok kazanırsın. Kesinlikle kendiminde uğraştığı bir iştir.. Hiçbir yalan, dolan yoktur. Ayrıca demin affilite marekting ile ilgili önerdiğim yazıyı kesinlikle okumalısın. Anket param komplosu yazımın sonuna geldim.

Bir önceki yazımız olan İnternetten Para Kazanmanın En Güvenilir Ve En Çok Kazandıran Yolu Hangisidir ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Responses to Anket PARAM KOPLOSU

 1. ahmet

  Anlamadığım bir nokta var.
  Anket listesi olsun yada anket param olsun, piyasada en çok talep gören eğitim setleri. Ve böyle olduğu, bütün satış ortaklarını bildiği bir gerçek.
  Siz ve diğer bazı bloglar bunların gerçek yönünü açığa çıkardığı halde ve hatta, google da yapılan ürün aramalarında yaptığınız uyarılar ilk sayfada çıktıkları halde yinede bu ürünler satış listesinde lider konumdalar. Hatta günden güne daha da fazla satılıyorlar.
  Gerçekten ilginç değil mi?

 2. Admin

  Anket doldurarak para kazanmak millete çok kolay ve cazip geliyor. Onun için bu işe daha sıcak bakıyorlar. Ben anket doldurarak gerçekten ciddi derecede paralar kazanamayacaklarını yazıda gördüğünüz gibi anlatıyorum.
  —-
  Buna rağmen çok satılmasının nedeni bilinçsiz satış ortakları bu sistemin para kazandırmadığını bilerek yada bilmeyerek hala tanıtımını yapıyor olması.
  —–
  Tanıtımın sonucunda insanların kolay para kazanma yolu olduğundan dolayı ilgisini çekiyor ve direk satın alıyor. Anket doldurma doğru mu yalan mı diye araştırmıyorlar. Eğer araştırsalardı bu ürünler en çok satan ürünler listesinde yer almazdı. Bu durumda yapacak birşey yok.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.