Blog Bilimi ile Blog Yazarak Para Kazan

Not: ÜRÜN SATIŞTAN KALMIŞTIR. Daha kaliteli bir ürün için buraya TIKLA.

Bugün Blog Bilimi kitabını inceleyeceğiz.Blog Bilimi diğer para kazanma yöntemlerinde  farklı olarak sana blog yazarak para kazanma olanağı sunuyor.Blog dediği durum günlüğün internete uyarlanmış versiyonu sayabilirsin.Yani kendi Blog Bilimiyazdığın yazıları yayınladığın kendine ait site diyebiliriz.Sitelerin ücretli olanı da var ücretsiz olanı da …Tabiî ki  daha çok gelir elde etmek için yıllık 26 TL yi gözden çıkarman senin için yararlı olacaktır.Blog Bilimi eğitiminin yazarı Çağatay Berker sistemi şöyle açıklıyor; ‘’Yazı yazarak para kazanmak yabancı ülkelerde oldukça yaygın.Ve bu ülkelerde blog yazarlığından ciddi paralar kazanılmaktadır.Ülkemizde de gittikçe yaygınlaşmaya başlayan blog yazarlığı ile sende yazı yazarak para kazanma zevkine ulaşabilirsin.Yapman gereken sadece günde 30 dakikanı ayırarak bir yazı yazmak.Evde günlüğüne yazı yazacağına internette blog yazarak para kazanma fırsatını  kaçırma. ’’ diyor.

Eğer Blog Bilimi ile Para Kazanamazsan Ödediğin Paranın İki Katı İADE

 

Çağatay Berker’in sunduğu Blog Bilimi size kısa zamanda zengin olma şansı sunmaz.Yada kısa sürede para kazanma’yı vaad etmez.Ama size gerçekten düzenli para kazanabileceğiniz ek iş fırsatı sunar.İlk 2-3 ay blog yazarlığına ek iş diyebilirsin.ÇünküBlog Bilimi CD başlangıç aşaması olduğu için siteyi tanıtmak biraz uzun sürecek. Ama 2-3 ay sonunda düzenli olarak ayda 1000 ile 5000 TL arası para kazanmaya başlıyacaksın.O zaman yazı yazarak para kazanma senin asıl işin bile olabilir.Bu kadar para için 2-3 ay beklemek çok mu sence  .Belki sana günde bir yazı yazarak para kazanma zor gelmiş olabilir ama bu devirde kolay meslek kaldı mı?.

İnanan insan elinde sonunda başarır.

Blog Bilimi’ni Alınca Sahip Olacaklarına Bakacak Olursak;
 
-Videolu Eğitim Seti
-Çağatay Berker’in Ses Kayıtları ile Verdiği Eğitimler
-Blog Bilimi Özel Forum Üyeliği(Sadece Blog Bilimi alan kişilerin bulunduğu forum.)
-Ücretsiz Anket kitabı.(İçinde 100 civarı anket sitesi bulunmaktadır.)
-Ve Çağatay Berker’in Diğer Eğitimlerine sahip olabilecesin.
 
 
 
Bu eğitimlere sadece 70 TL ye sahip olabilirsin.ÜRÜNÜ SATIN ALMAK İÇİN TIKLA
 
Blog Bilimi’nin Bonuslarına bakacak Olursak;
 
-4.000 Adet Backlink Arşivi ( Backlink sayesinde Google’de ilk sıralara çıkabileceksin.)
-Siteni Google’nin Tanıması İçin Sosyal İmleme
-Özel Forum Üyeliği ve HER GRUP İÇİN FARKLI ÖĞRETMENLER.
-Seo’lu Yazı Yazma Tekniği(Google’de aranılan kelimelerde en üst sıralara çıkman için gerekli)
-Reklam Vermeden Nasıl Para Kazanıldığını Öğreneceksin.
Ve diğer eğitimlerden de  yararlanma fırsatını yakalayacaksın.

 Blog Bilimi’nin en büyük özelliği öğretmen sistemidir.Türkiye'de ilk 

Yazı yazarak para kazanmayı, yazmasını bilen herkes yapabilir.Blog Bilimi’nin ücreti 70 TL ama yanında26 TL site(1 yıllık),20 TL üyelik toplam 105 TL ye gelmektedir.Öbür 50 lira ise Blog Bilimi ile alakası yoktur.Sistemin gerekleridir.xticaret ile ödeme seçeneği size sunmaktadır.Blog Bilimi sana kredi kartı,havale,eft gibi ödeme seçenekleri sunmaktadır.Ayrıca Kredi Kartına 12 taksitlede alman mümkün.Eğer Almak istersen kısa bir süreliğine 155 TL yerine sadece 70TL ye sahip olabileceksin.Tavsiyem ettiğim ürünlerin başında Bir Blog Bilimi birde Kazanç Sistemi gelmektedir.Kesinlikle denemeni öneriririm.Ek gelir elde etme fırsatını sakın kaçırma…

Bir önceki yazımız olan Anket Listesi Kitabı DÜZENBAZ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

5 Responses to Blog Bilimi ile Blog Yazarak Para Kazan

 1. Adem

  Teşekkürler. Deniyeceğim

 2. ahmet

  Blog Bilimi’nde öğretmen sistemi kullanılacağından bahsediliyor. Biraz açabilir misiniz? Sistem nasıl işleyecek?

 3. ADMİN

  Ahmey Bey Öğretmen sistemi ilk defa Blog Bilimi ile geldi.Öğretmen sisteminde 20 kişiden 1 öğretmen sorumlu olacak.Öğretmen sorumlu olduğu 20 kişiye sitelerindeki banner,seo,içerik gibi konularda yardımcı olacak.Takıldığı her yerde öğretmenden yardım alabilecek.Kişi isterse öğretmenini değiştirebilecek.

 4. Pingback: Türkiye'de Bir İlk.Öğretmen Sistemi Blog Bilimi'nde... | Kazanç Klavuzu

 5. Gizem

  öğretmen sisteminin çok iyi olacağını düşünüyorum. Çünkü çoğu kişi yeni aldığı üründe muhakkak bir sorunla karşılaşır ve sorununu çözümünü bulmak ister. Ürün sahibi birçok kişiye aynı anda yardım edemediği için sorununu hemen çözemez ve o kadar çok yardım etmez. öğretmen siteminde özel öğretmen gibi olacak sanırım .Bu sayede başarıya ulaşmak daaha kolay olacağını düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.