Blog Yazarak Para Kazanmada Altın Üçlü

Bu yazı iş arayanlar,ek gelir isteyenler,ek iş isteyenler için çok yararlı olacağını düşünüyorum.Blog Yazarak para kazanmayı 7-70’e yazı yazmayı bilen herkes yapabilir.Ülkemizde blog yazarak para kazanıldığını bilen çok az sayıda insan var.Ücretsiz blog ile de para kazanabilirsin ,host satın alarak oluşturduğun blog ile de para kazanabilirsin.Tabi ki host satın alarak açtığın blog profesyonel görünecektir,güven verecektir,hem de daha çok para kazanmana yardımcı olacaktır.

Blog ile 3 şekilde para kazanabilirsin.

1-Google Adsense ile Para Kazan

Bunu için ilk olarak Google Adsense hesabının olması gerek.Üyelik ücretsizdir.Google de Google Adsense diye arayarak üyelik sayfasını bulabilirsin.Google aramalarında ihtiyacı olduğu konu hakkındaki yazıyı bulmak için bloguna giren ziyaretçiler,yazının bulunduğu sayfadaki google adsense reklamlarına tıkladığında para kazanılırsın.Google Adsense senin yazının içeriğine uygun şekilde Adsense reklamları gösteriyor.Bu da ziyaretçilerin direk aradığı konu ile ilgili reklam yayınlanması senin daha fazla para kazanmana olanak sağlıyor.Google Adsense ile ayda 50 TL de kazanan var 5000 TL de .Ne kadar yazı o kadar para demek.Bu iyi düşün.

2-Bloguna Reklam Alarak Para Kazanma

Bu durum senin blogunun çok ziyaretçi çekmen ile  ilgili.Bloguna çok ziyaretçi olduğu için reklam vermek isteyenler olacaktır.Bu şekilde de para kazanabilirsin.

3-Blog Affiliate Marketing

  Bu sistemi çok az kişi uyguluyor. Blog Affiliate Marketing’de amaç her gün bloguna bir yazı ekleyerek para kazanma.Yazılar ürün incelemesi, açıklama, tanıtım, bilgilendirme gibi internetten para kazanma konuları üzerinedir.Blog Affiliate Marketing ile para kazanmak istiyorsan günde 2 saatini ayırarak ayda 1000$ ve üzeri geliri ömürboyu düzenli olarak kazanabilirsin.Blog Affiliate Marketing ve daha değişik sistemler ile ilgili bilgi almak ve  bu sistemler ile internetten para kazanmak istersen ŞU yazımı okumalısın. Yazıda ödeme kanıtlarım ve blog affiliate marketing hakkında detaylı bilgi bulunuyor.

 

blog yazarak para kazanma,blog ile google adsenseden para kazanma,blog affiliate marketing,blog para kazanma yolları

Bir önceki yazımız olan Blog Bilimi İncelemesi 2 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.