Cengiz Ehlizin Flexkom.biz Tanıtım Sunumu Videoları

Bu yazı Flexkom'un diğer network marketing firmalarından farkları nelerdir yazımın devamıdır. Eğer o yazımı okumak istersen şuradan ulaşabilirsin. Bugün Flexkom.biz de yapılan Flexkom tanıtım sunumları hakkında bilgi ve bu sunumların 2 adet videosunu aşağıda vereceğim. Konuya döneyim. Flexkom sunumları distribitör adaylarına 2 günde 1 Flexkom.biz de yetkililer tarafından anlatılıyor. Yazımın asıl amacına geçiyorum.

Bulduğumuz distribitör adaylarını bu sunumlara kadar bekletiyoruz. Bazen insanların işleri oluyor müsait olmuyorlar. Onun bir dahaki sunumu bekliyoruz ve işler çok gecikiyor. Hatta distribitör adayları sistemi, türkçesi o kadar iyi olmasada Cengiz Ehliz'den dinlemesini isterim. Çünkü Cengiz bey ayrıntılı ve olayı yaşarak anlatıyor. Benim hoşuma gidiyor açıkcası. Cengiz Ehliz'de sadece pazar günleri Flexkom.biz de sunum yapıyor. Yani hafta bir eğer işi çıkmazsa… Buda verimli sunum ,tanıtım için bir hafta beklemek demek. Onun için bir arkadaşım Cengiz Ehliz'in anlattığı sunumu videoya çekmiş. Bu da distribütör ve distribitör adaylarına çok daha kolaylık demek. Böylelikle arkadaşlarınFlexkom.biz'e girmeden  7-24 isteği zaman izleyebilme imkanı var. Aşağıda 2 adet sunumun 4 videosu bulunmaktadır. Hangisi size daha iyi gelirse o izleyebilir veya izletebilirsiniz. Son olarak Flexkom'a işi bilen bir ekiple ve ücretsiz network marketing eğitim setini alarak girmek istersen  videoların altındaki  formu doldurabilirsin.

Son olarak bu yazımın devamı niteliğinde sayılan Flexkom'un siteleri yazımı okumak için TIKLA.

 

Cengiz Ehliz'in Sunum Videoları

 

Bölüm 1

 

 

                                       

 

 

 

Bölüm 2

 

 

 

Cengiz Ehliz'in Başka Bir Sunumu Bölüm 1

 

 

                                      

 

                                              

Bölüm 2

 


 

 

 

İsim (Gerekli)

E-posta (Gerekli)

Telefon Numarası (Gerekli)

Yorumunuz

Bir önceki yazımız olan Flexkomun Diğer Network Marketing Firmalarından Farkları Nelerdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.