Diamond Kit Yazımı Okumadan Alan Üzülüyor

< ![endif]-->

Diamond Kit Yazımı Okumadan Alan Üzülüyor

 

Önemli NOT: Ürün satıştan kalmıştır. Daha iyisi için BU yazıyı okuyun.

Diamond Kit inceleme yazım ile karşındayım. Bu yazıda Diamond-Kit’i tarafsız ve  affiliate işiyle uzun süredir uğraşan tecrübeli biri olarak ele alacağım.  Olumlu yanlarının yanında olumsuz yönlerinide ele alacağımdan hiç şüphen olmasın.

 

Diamond Kit’i Nedir?

Diamond-Kit Affiliate Marketing ile para kazanmayı öğreten bir internetten para kazanma eğitimidir.  Affiliate Marketing ile kazandığın paranın tamamı helal paradır.  Affiliate Marketing eğitimi hazırlayan ürün sahipleri affiliatenin bir kolunu ( örn: sermayeli,sermayesiz kazanç yolu, Facebook ile kazan) ele alarak eğitim hazırlarlar. Fakat Diamon-Kit ise Affiliate Marketing’in bütün bölümlerini  içine almaktadır. Ve bu bölümleri ayrıntılı, resimli ve videolu bir şekilde kullanıcılarına sunmaktadır. Bu nedenle Diamond Kit nedir? Sorusuna cevap olarak  internetten para kazanma kit olduğunu söyleyebilirim. Ve Türkiye’de en son piyasaya sürülen kaliteli Affiliate Marketing eğitimidir. Son olarak Diamond Kit tamamen yasal olup faturalı olarak sunulmaktadır.   

Diamond Kit eğitimin yazarı Muhammed Dikyurt’dur. Eğitim yazılım arayüzlü hazırlanmış olup  videolarla ve resimlerle eğitimin içeriği zenginleştirilmiş ve kolay anlaşılır hale getirilmiştir.  Diamond-Kit’i 10-15 sayfalık eğitimlerle karşılaştırmayın. Çünkü bütün konular en ince ayrıntıya girilerek ve basit bir dille anlatılmıştır. Ayrıca takıldığın her yerde destek alabilirsin.  Ayrıca Diamond Kit Türkiye’de en iyi destek sistemi olan affiliate eğitimidir. Diamond Kit rakiplerine nazaran fazladan 2 kaliteli affiliate eğitimi bulunmaktadır.

Bunlar:

1-) Email Marketing ile Para Kazanma

2-) Video Marketing ile Para Kazanma

 

Bu durum Diamond-Kit eğitimini rakiplerinin birkaç adım önüne geçirmiştir. Bu durum bile Diamond-Kit’i deneme, tercih etme nedeni olarak görülmelidir.  Kullanıcıların ve kullanmak isteyenlerin merak ettiği sorulardan biri de Diamond-Kit yorumlarının hepsi olumlu mu?

Diamond-Kit Yorumlarının Hepsi Olumlu Mu?

 

Genel olarak çoğu insanın merakı bu yönde. Bildiğin gibi bir üründe veya işte %100 memnuniyet çok zordur. Ürün ne kadar kusursuz, mükemmel, dalında en iyisi olsa bile bazı sorunlu insanlar şunu eksik, bunu fazla diyerek ürünü kötüleyebiliyorlar. Sana şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki  Diamond-Kit yorumlarının %80-90 olumlu yönde. Geri kalan kısım ise Facebook’da sayfa oluşturamayacak, Twitter bile  üye olmakta zorlanan acemi insanlar. Sende bilirsin ki bazı insanlara ne kadar anlatsan da anlamadığı oluyor. Bu durumda yapacak bir şey yok J . Eğer bilgisayara yabancı bir cisim gözüyle bakmıyorsan Diamond-Kit ile internetten para kazanabilirsin. Orta seviye bilgisayar bilgisi ve günlük 2 saatlik düzenli çalışma seni hayallerine kavuşturmaya yetecektir.

Diamond-Kit Eğitim Kitablarındaki Bilgileri Uygulayarak Başarıya Ulaşanlar Var Mı?

 

Elbette var. Yukarıda yazdığım gibi %80-90  kadar olumlu yorum var.  Olumlu yorum varsa Diamond-Kit kullanıcıların isteklerini karşılıyor demektir. Bu durumda dolaylı olarak para kazanıyorlar anlamına gelmektedir.

Diamond-Kit Yazarının Affiliate Bilgisi Gerçekten Yeterli Mi?

 

Diamond Kit tanıtım sayfasını incelediysen [tıkla-incele] gayet tatmin edici kazançlar bulunmaktadır. Ve kanıtlı olarak göstermektedir. Sana Affiliate işinde tecrübeli biri olarak şunu söyleyebilirim ki bu kazançlara sahip olan bir insanın Affiliate eğitimi hazırlayacak kadar bilgisi olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Zaten Diamond Kit’in tanıtım sayfasını görmüşsündür. Sayfanın kalitesi bile bu işte tecrübeli biri olduğunu kanıtlamaktadır.

Diamond-Kit’in Eksikleri Var Mı?

 

Olmaz mı?  Yahoo, Adword gibi önemli eğitimler şuanda hazırlanmamış durumda. Eğitim yeni olduğundan yakın zamanda hazırlanacağından şüphen olmasın.

Sonuç

 

Diamond Kit’in kaliteli ve isteneni veren bir eğitim olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Kullanıcıları ve Affiliate uzmanları da eğitimden ve kalitesinden memnun. Eğer satış ortaklığı işinden para kazanmak istiyorsan Diamond Kit gayet ideal ve nokta atış bir eğitim olduğunu söyleyebilirim.  

Diamon Kit Ödeme Kanıtları ve Kullanıcı Yorumlarını Okumak İçin TIKLA

 

Bir önceki yazımız olan Goomass İncelemesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.