Eskilerinizi Satarak Para Kazanın

İnternetten para kazanma yollarından biri de,uygun sitelerde 2.el eşya alım-satımıdır.İnternette reklam vererek 2. el eşyalarınızı hem daha kısa sürede satabilir  hemde daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz..Aynı durum satın alırkende geçerlidir.Örneğin;Bir bilgisayara ihtiyacınız var bir mağaza girdiniz ama bilgisayarlar çok pahalı ve para kazanmaBu alışveriş sitelerine örnek verecek olursak sahibinden.com,gittigidiyor.com,eBay… bu sitelerden sadece birkaçı.Başka siteler bulmak istiyorsanız googleda aratarak rahatça bulabilirsiniz.Bu sitelerden herhangi birisine kayıt olabilir ve satmak istediğiniz eşyalarınızı hemen satışa koyabilirsiniz. daha uygun bir ürün için başka mağazalara girdiniz.Sonuç gine aynı.Bari ikinci el olsun dediniz..Ama ikinci elbilgisayarlarında fiyatlarıda uygun gelmedi.İşte burada internet devreye giriyor ve aradığımız ürünün 2.elini daha kaliteli ve uygun fiyatlara bulabilirsiniz. İnternette kişisel satış siteleri yada alışveriş siteleri sayesinde reklam verebilirsiniz.Eski kolayca ve güvenli yollarla satabilmek için güvenirliği kanıtlanmış birkaç site var.

Reklamını Yapacağınız Ürünlerde Dikkat Etmeniz Gerekenler Noktalar

  • Reklamını Vereceğimiz Eşyanın ilk Önce Sade Bir Dille ve Anlaşılır Bir Şekilde Anlatmalıyız.
  • Eşyanın Önemli Noktaları Ayrıca Belirtmelisin.
  • Az Kelimeyle Çok Bilgi Vermelisin.
  • Dikkat Çekici Başlık Kullanmalısın.(İnsanları almaya teşvik etmeli)
  • En Önemliside Satacağın Eşyanın Temiz ve Sağlam Olduğunu İspatlamak için Özenle Çekilmiş Birkaç Fotoğrafını Koymalısın.

Nedeni alıcı ilk olarak ürünün fotoğrafını görmek isteyecektir.Güzel bir ürünse sonra özelliklerini okuyacaktır. İkinci el eşyamızın reklamını vereceğimiz bir site seçelim. sahibinden.com bu sistem için uygun bir site.İlk önce siteye üye olmamız gerekir.Ortalama 1-2 dakikada üye olabilirsiniz.Üye sayfasında cep telefonu(GSM) bilgisini doğru girmeniz gerekir.Sonra site tarafından telefonunuza mesaj gönderilecek bu mesajı hatasız olarak girmelisiniz.Sonra üyeliyiğiniz en geç 24 saat içinde aktifleştirilecektir.Üyeliğimiz aktifleştirildikten sonra ürünümüzün ilanını veriyoz.Reklam kısmının en önemli noktalarından birisi de verdiğimiz reklamın başlığınıdır .Çünkü alıcının  google,yahoo…vs arama motorlarında ihtiyacı olan ürünü arattığında bizi bulması  gereklidir.Örneğin;Alıcı 2.el fotoğraf makinesi arıyor.Ve googleye ne yazarsa benim para_kazan reklamım çıkar diye düşünmelisiniz.Örneğin; İkinci el bir fotoğraf makinesi reklamı için başlık  satılık 2.el fotoğraf makinesi yazabiliriz.Bu başlıkları türetebiliriz o size kalmış bir durum.Sonra  ilanını vereceğimiz eşyanın  fotoğrafını çekmeliyiz.Burada dikkat etmemiz gereken önemli noktalar temiz ve beyaz bir zeminde çekmeliyiz.Çünkü ürünün fotoğrafını halı,masa gibi bir zeminde çekersek fotoğrafın ilgi odağı halıdaki şekiller veya masadaki bardağa olabilir.Ürünün çeşitli açılardan en az 3-4 fotoğrafı çekmeliyiz. Sonra ürünü tanıtan bir yazı yazmalıyız.Yukarıda yazdığım gibi kısa ve öz.Sonra devam ederek ürüne bir alıcı gözüyle bakmalısınız.Reklamın eksik yönlerini bulabilirsiniz.Buda sizin  için bir avantaj.Sonraki safada ürününüzün reklamını daha yukarılara çıkaracak bir adımla karşılacaksınız.Bu özelliğe 'doping' deniyor.İsterseniz bu özelliğinde kullanabilirsiz.Reklamı tamamlayıp gönderdikten sonra birkaç saat içerisinde reklamınız onaylanacaktır.İnternetten para kazanma yollarından biri olan  2.el eşyaları satarak para kazanmayı size sundum.  Eğer internetten para kazanmanın en kaliteli ve güvenilir yolunu öğrenmek istersen BURAYA tıklamalısın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.