Facebook Para Rehberi Şikayetçiyim

Facebook Para Rehberi   Facebook para rehberi yazım ile karşındayım. Bu yazıda Facebook para kazanma rehberini almayı düşünen insanları çok ilgilendiren konular hakkında yazacağım. Onun için Facebook para rehberi yazımı okumadan alırsan gerçekten üzülebilirsin. Ve yazının sonrarına doğru sana tavsiyelerde bulunacağım. İlk Facebook'dan para kazanılır mı ondan bahsedeyim.

Facebook'dan Gerçekten Para Kazanılıyor Mu?

Facebook'dan gerçekten para kazanılıyor mu diye düşünüyorsan elbette para kazanılıyor. Bunu kendi gözlerim ile kanıtlı bir şekilde gördüm. Hatta bende kazanıyorum dersem yanlış olmaz. Sadece şuan farklı para kazanma yolları ile ilgilendiğim için Facebook biraz askıda kaldı. Ama sadece Facebook ile para kazanılıyor dedim, Facebook para rehberi ile kazanabilir misin, pek sanmıyorum. Onun için yazıyı okumaya devam et..

Facebook Para Kazanma Rehberi Nedir?

Facebook para kazanma rehberi adından da anlayabileceğin gibi Facebook üzerinden nasıl para kazanılacağını öğreten bir e-kitaptır. Eğitimde Facebook'da para kazanmak için yapılan özel taktiklerden bahsedilmektedir. Bu eğitimin yazarı Şerafettin Arslan'dır. Ödeme yaptığın vakit email dresine Facebook para rehberi indirme linki yollanır. Ve bu şekilde kulanırsın.

Facebook Para Rehberi Para Kazanmak İçin Yeterli Mi?

Facebook para rehberi yaklaşık 2-3 yıl önce piyasya sürüldü. Ve o zaman beri Facebook ve öğrettiği birkaç sistem çok değişti. Ama Şerafettin Arslan Facebook para rehberindeki bilgileri hiç güncellenmedi. Yani rehberin içindeki bilgiler oldukça eski ve zamanı geçmiş bilgilerdir. Onun için Facebook para rehberini almanı pek tavsiye etmiyorum. Birde dikkatimi şu çekti. Facebook para rehberi resmi sayfasında kendi blog adresini vermiş. [onlinepara.net] . Ve bu siteye gittiğimizde sitede kendi ürünü hariç aynı kategorideki başka ürünleri tanıtmış. Buda kendi eğitimine önem vermediğinin bir kanıtıdır.

Ve şunu da belirtmek isterim ki sitenin ana sayfasında gösterilen ödeme kanıtları gerçekten doğrudur. Fakat ödemelerin tarihlerine bakacak olursan hep birkaç yıl önceki ödemeler. Eskiden para kazanmak daha kolaydı. Şimdi ise daha da zorlaştı. Şuan Şerafettin Arslan'a ne kadar para kazanıyorsun diye sorsan ödeme kanıtlarının yarısını belkide hiç para kazanmıyordur. Onun için Facebook'dan para kazanayım derken dolandırılmayın.

Facebook'dan Para Kazanmak İçin Ne Yapmalıyım Tavsiyen Var Mı?

Elbette var. Sonuçta bu yazıyı okuyan insanların amacı hangi platform olursa olsun sadece para kazanmak. Bende 2-3 yıl önce internetten para kazanma işine girdim. Birçok yalan dolan işi denedim. Fakat sonunda doğru olan para kazanma yolunu buldum. Ve sana bulduğum para kazanma yolu ile para kazanmanı öneriyorum. Para kazanma yolunun adı Affiliate Marketing'dir. Affiliate Mrekting hakkında ayrıntılı bilgi almak istersen BURAYA tıklayarak bilgiye ulaşabilirsin. Sayfada iş bankası ödeme kanıtları ve sistemin doğruluğu kanıtlayan gazete haber resimleride bulunmaktadır.Ve internet üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca affiliate marketing ile para kazanmak için Facebook'u da kullanabilirsin. Genelde bu işte para kazanılırken Google, Facebook ve Twitter'ın çok yardımı oluyor. Emin ol sana önerdiğim sistem aradığın para kazanma yoluna çok uygun. Kesinkle yazıya bir göz atmalısın. Facebook para kazanma rehberi yazımın sonuna geldim.

Bir önceki yazımız olan Seo Efendisi Kitabı Sahtekar Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

8 Responses to Facebook Para Rehberi Şikayetçiyim

 1. osman kabalcı

  kardeş senin facebookpararehberi ni satın aldım 100 dolarlık reklam çekini kullanamıyorum çünkü linkde oroblem var ail yardım

 2. osman kabalcı

  100 dolarlık hediye çekini kullanamıyorum acil yardım

 3. osman kabalcı

  ne zaman cevap vermeyi düşünüyorsunuz acaba sizden ürün alma ile yanlışmı yaptık acab

 4. Admin

  Osman bey Facebook para rehberi benim değil, başka birinin ürünü. Ayrıca ben ürünü almayın dememe rağmen almışsınız helal olsun.

 5. Admin

  Bu konuyu ürün sahibi ile danışın.

 6. Admin

  Osman bey ürün benim değil. :) Ürünü destek sisteminden yardım isteyin. Zaten size önceki yorumumda bu facebook para rehberini alarak hata yaptığınızı belirtmiştim. Şuan o hatanın sonucunu yaşıyorsunuz. Geçmiş olsun.

 7. osman kabalcı

  nasıl yani dolandırıldımmı kardeşim
  peki ozaman neden facebook para rehberinden şikayetçiyime yazınca sen neden cevap veririyosun bu şerafettin arslan kim nasıl ulaşırım

 8. osman kabalcı

  bu ürünü iade şansımız varmı hukuki bir yaptırım mevcutmu böyle birşey varmı adama ulaşamıyoruz ya…
  sonunda tüketici haklarına başvuracağım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.