Flexkom CC ve TC Aksiyomları

                           Flexkom CC ve TC Aksiyomları

  

Merhaba

Flexkom ile ilgili bütün yazıların bulunduğu sayfaya şuradan ulaşabilirsin. Flexkom'un  CC ve TC aksiyomları yeni dahil olanlara göre diğer aksiyomlardan daha kolay ve daha büyük kazanç kapısı olarak görülüyor. Bana göre de il katılanlar için büyük bir imkan.CC ve TC aksiyomları network kazanç sitemi dışında bir kazanç kapısıdır. Yani TC ve CC lik Flexkom kariyer sistemi dışında bir kazançlarının dışında bir kazanç kapısıdır. Bu sistem çoğu network şirketinde yoktur. Onun için Flexkom Network'de çalışanlar için gerçekten büyük fırsat. Bu aksiyomlar hakkında biraz daha ayrıntı vereyim.

Flexkom CC TC

Yukarıda gördüğün gibi bir distribitörün CC olabilmesi için üç distribitörü bayilik paketleri (bronz,silver,gold) ile sisteme dahil etmesi gerekiyor. Bu durumu gerçekleştirdiğinde CC oluyorsun. CC olduğunda bulunduğun ilin Flexkom cirosunun %2 gelirini almaya hak kazanıyorsun. Buda Flexkom kurucusuna göre 3-4 ay için 1000-2000 TL gelir demek. Bu kazançlar benim kendi kafama gmre söylediğim kazançlar değil. Bu kazançlar Flexkom kurucusunun kendi ağzıyla herkese söylediği kazançlardır. Neden 3-4 ay dediğimi merak ediyorsundur. Nedeni Flexkom daha çok yeni .  Türkiye Flexkom'ı daha tanımıyor. Yakında tv ve radyo reklamları ile kendini Türkiye'ye tanıtacak. Böylece CC ve TC gelirleri alışveriş  oranına göre artacak. Normalde CC olabilmek için 40 distribitör kayıt etmen gerekir. Ama Flexkom sistemin ilk başında olanlara bu fırsatı 3 üye olarak belirledi. Tabi bu sayı Temmuz ayının sonuna kadar geçerliydi. Yani Temmuz ayı sonunda CC olabilmek için 40 üye bulman gerekliydi. Taki 31.07.2011 tarihine kadar . Bu tarihte CC ve TC aksiyomları bulundunğu ilin CC ve TC  kotası dolana kadar uzatıldı. Yani üç distribitörü referansın ile kayıt ettiğinde CC olabilme şasnsın devam ediyor. Onun için elini çabuk tutmalısın. Sırada TC aksiyomu var.

Yukarıda gördüğün gibi TC olabilmek için kayıt ettiğin üç distribitörün her birine üçer distribitör kayıt ettiğinde TC oluyorsun. Yani toplamda 12 distribitör kayıt ettiğinde  TC olabiliyorsun. TC olduğunda bulunduğun ilin Flexkom cirosunun %7 gelirini  alma hakkın doğuyor. Buda 4-5 aylık bir süre içinde 5000-6000 TL gelir demek.  Bu kazançlar benim kendi kafama göre söylediğim kazançlar değil. Bu kazançlar Flexkom kurucusunun kendi ağzıyla herkese söylediği kazançlardır. Normalde TC olabilmek için 300 distribitör kayıt etmen gerekliydi. Daha deminde dediğim gibi Flexkom sade bu sisteme işk dahil olanlara sunduğu bir avantaj olarak sadece 12 distribitör bulduğunda TC olabiliyorsun. Ve bu durum 31.07.2011 tarihinde belirlenen karara göre her ilin TC ve CC kotası dolana kadar bu aksiyomlar devam ediyor. Bu aksiyomlar gerçekten büyük fırsatlar. Onun için bulunduğun şehrin kotası dolmadan bunu başarmaya çalış. Eğer hala Flexkom'a katılmadıysan benimle beraber katılman CC ve TC olma şansını daha çok artıcaktır. Çünkü benimle katılanlara network eğitimi ve benim bulduğum distribitörleri otomatik altına eklemem gibi birçok seçeneğin var. Böylece CC ve TC olma şansın daha çok artar Bugünlük bu kadar görüşmek üzere.

                                                                                                                                                                        

Yazıyla ilgili kelimeler:flexkom,flexkom cc,flexkom tc, flexkom cc nasıl olunur,flexkom tc nasıl olunur

Bir önceki yazımız olan Flexkomdan Nasıl Alışveriş Yapılır? [VİDEOLU ANLATIM] başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Responses to Flexkom CC ve TC Aksiyomları

  1. Melih

    Sizin ile beraber iyi yerlere geleceğim inaşllah saolun yardımlarınız için

  2. Pingback: Flexkom Sıkça Sorulan Sorular | Para Kazanma Yöntemleri, Eğitimleri İncelemeleri Ve Paylaşımlar Burada

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.