Flexkom Günlük Ödeme Sistemi

Flexkom Günlük Ödeme Sistemi

Bildiğin gibi Flexkom kısa bir süre önce günlük ödeme sistemini devreye soktu. Sanırım Türkiye'de günlük ödeme yapan bir network marketing firması yok. Buda Flexkom'u bu alanda tek yapan bir firma yapıyor. Flexkom internet ofisine girerek günlük ödeme bölümünde belirlediğin miktardaki parayı hesabına istiyebiliyorsun.

Örneğin bu ay 300 tl para kazandın diyelim. İsteğine göre paranın 150, 200 veya hepsinin hesabına istiyebiliyorsun. Flexkom günlük ödeme sistemini her kullandığınbda hesabında 2.5 tl para kesilmektedir. Kesilen bu para Flexkom'un değil, bankaların kestiği paradır. Sonra istediğin miktar Flexkom tarafından onaylandığında telefonun misal 250 tl para hesabınız yatırılmıştır diye Flexkom tarafındanm bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. Flexkom günlük ödeme sisteminde diğer network marketing firmalarındaki gibi  15 gün, 1ay veya 3 ay beklemen gerekmiyor. Anında kazandığın parayı hesabına istiyebiliyorsun. Yazımın sonuna geldim. Eğer hala Flexkom'a katılmadıysan profesyonel bir ekiple katılarak gerekli eğitim ve araçlar ile hedeflediğin yere daha kolay gelebilirsin.

Bir önceki yazımız olan Flexkom Yıldız Ekibiyle Katılanlar Daha Çok Kazanıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.