Flexkom ile Nasıl Para Kazanılır?

Flexkom ile ilgili bütün yazıların bulunduğu sayfaya şuradan ulaşabilirsin. Bütün yazıların bulunduğu sayfaya kesinlikle gözatmalısın. Flexkom ile ilgili herşeyi öğrenebilirsin. Bugün Flexkom'dan nasıl para kazanılır sorusunu cevaplıyacağım. Yazı uzun olacak. Senden isteğim eğer yazıyı okuyacaksan sonuna kadar oku. Ve sorularını yorum olarak gönder.

 

İlk olarak Flexkom network marketing şirketidir. Eğer network marketing nedir diye merak ediyorsan linkin üzerine tıklayarak makalenin bulunduğu sayfadan bilgi edinebilirsin. Flexkom'dan alışveriş yaptıkça ve yaptırdıkça para kazanacaksın.  Flexkom'u  örnek üzerinden anlatayım. Böylece sistemi daha iyi anlayacağını düşünüyorum.

  Şimdi senin Flexkom networke distribitör olarak katıldığını düşünelim. Ve katıldıktan sonra etrafındaki tanıdıklarına, akrabalarına ve komşularına Flexkom'dan alışveriş yapmalarını tavsiye ediyorsun. Bu insanlar senin tavsiyen ile Flexkom'dan alışveriş yaptığında sen onların alışverişlerinden para kazanıyorsun. Ve bu insanlarda Flexkom'un ucuz ve kaliteli ( Şuan olmasada yakında …) olduğu gördükten sonra doğal olarak dostuna, akrabasına, tanıdıklarına Flexkom'dan alışveriş yapmalarını önerecekler. Ve böylece bu insanların getirdiği insanların alışverişlerinden de para kazanacaksın. Neden bu insanlar başkalarına Flexkom'dan alışveriş yapmayı önersin diye düşünüyor olabilirsin. Nedeni bu insanlarda arkadaşlarına önerdiğinde belli hediyeler, Flexmoney bonusu hatta para kazanabilecekler. Bunlar olmasa bile Flexkom ucuz olduğu için bile insanlar etrafındakilere tavsiye edecektir

 Mesela sen 5 arkadaşını Flexkom'dan alışveriş yapmasını önerdin. Bu insanlar sisteme dahil olduktan sonra herbiri en az 3'er kişiye Flexkom'dan alışveriş yapmayı önerdi. Ve sen toplamda 18 kişinin alışverişinden para kazanıyorsun. Ve bu 18 kişinin her biri 2 kişi getirir sayı 36  olur bunlar 3 getirir 108 olur 300-600-1500 diye devam eder.  Bu sadece bir örnek. Sen Flexkom'u 5 arkadaşına değilde 20 arkadaşına önerirsen 4 kat daha hızlı büyür ve 4 kat daha çok para kazanırsın. Bu sana bağlı bir durum. Flexkom'a hemen müşteri olarak kayıt olmak için TIKLA .

Ve Flexkom'un en güzel yanı  bu insanlar bir kere senin referansın  ile Flexkom'dan alışveriş yaptığında artık senin ömürboyu müşterin oluyor. Yani ne zaman bu insanlar Flexkom'dan alışveriş yaparlarsa sen onların alışverişlerinden para kazanacaksın. Buda ömürboyu kazanacağın bir paran olacak demek.

Ayrıca Flexkom senin müşterileri çok iyi teklifler sunacak. Mesela senin kayıt ettiğin Ayşe hanıma şöyle bir teklif sunacak. Ayşe hanım eğer kendi tavsiyeniz ile 10 arkadaşınıza Flexkom'dan alışveriş yapmalarını önerirseniz Flexkom olarak size bir tatil kuponu veya bir mutfak robotu hediye edeceğiz gibi teklifler sunacak. Bunu duyan Ayşe hanım; '' İnsanlar  ucuza ürün alıp tassarruf edecek . Ve ben onların bu durumlarında kazanç sağlayacağım. '' diyerek Flexkom'un teklifini değerlendirecek. Ve tanıdıklarına, akrabasına Flexkom hakkında bilgi verecek ve insanlara Flexkom'un avantajlarını anlatacak. Böylelikle hem Ayşe hanım kazanacak hem sen kazanacaksın hem de müşteriler kazanacak. Müşteri kısmına birazdan anlatacağım. Ama şunu söyleyeyin. Flexkom Ayşe hanıma sunduğu teklifi bütün müşterilere sunacak.  Böylelikle müşteri sayın  o kadar hızlı büyüyecek ki çok kısa sürede gerçekten iyi gelirler sağlayabileceksin. Yani kısaca özetlemek gerekirse senin  Flexkom'a eklediği 5 kişi 1-2 ay  gibi sürede 1000 kişi olması içten bile değil. Tabi başlarda biraz çabalaman gerek. En güzel yanı sen bir süre sonra çalışmasan dahi bu insanlar eşi dostuna anlatacak. Ve sen çalışmasan dahi kazancın hep katlanacak.

Peki diyeceksin insanlar neden  Flexkom'dan alışveriş yapsın ? Hemen onu da açıklayayım. İlk olarak Flexkom'da şuan 12.000 çeşit ürün bulunmaktadır. Ve Flexkom'un hedefi ilk yılında ürün adedini 100.000 çeşite çıkarmak. Ve Flexkom'da tekstil, teknoloji, ev aletleri, gıda, kozmetik… gibi  A'dan Z'ye her kategoriden ürün bulunacak. Şuan Flexkom'da külçe altın bile satılıyor. Hatta yakın zamanda insanlar uçak biletini bile buradan alabilecekler. Ve Flexkom'da bulunan  ürünlerin hepsi Nokia, Arçelik, Sony, LG, İfone gibi kendini dünyaya tanıtmış marka ürünler.

Ve şimdi asıl müşterinin aklını çelecek Flexkom imkanına geçeyim. Meselainsanlar dışarıda aldığı 500 liralık Nokia cep telefonunu Flexkom'dan hem 400 liraya alacak. Hem de Flexkom müşterinin ödediği paranın %5 ile 10 arası bir bir kısmını Flexmoney bonusu olarak müşterinin Flexkom hesabına yükleyecek. Böylece bu insanlar Flexkomey bonusları ile Flexkom'dan bedava alışveriş yapacaklar. Bu da müşteriye ultra kazanç sağlıyor. Böylelikle hem müşteri hem de sen kazanıyorsun. 

 

Diyeceksin Flexkom bu kaliteli ürünleri nasıl bu kadar ucuza satıyor? Hemen açıklayayım. Gerçek alışveriş dünyasında bir bayi bir üründen en fazla 100-150 adet alır. Çünkü fazlasına ihtiyacı yoktur yada alacak parası yoktur. Ayrıca bu bayinin depo masrafı, işçi, masrafı, yol masrafı gibi birçok masrafı vardır. Buda ürünlerin ücretlerine yansır.  Ama Flexkom ürünlerini tüm Türkiye'ye pazarlayacağı için firmalardan 100-150 adet değilde 10.000-20.000 adet alıyor. Böylece firmalar ürünlerini toptan alan Flexkom'a daha ucuza satıyor. Ayrıca Flexkom ürünleri fabrika çıkışlı aldığı için yol, işçi, depo masrafları ortadan kalkıyor. Ve ürünler evinin kapınısına kadar kargo ücretsiz bir şekilde getiriyor. Böylece ucuza aldığı ve masrafları ortadan kaldıran Flexkom , aynı marka ,aynı kalite, aynı ürünü daha ucuz olarak piyasaya sunuyor. Böylece hem müşteri kazanıyor. Hemde sen kazanıyorsun.

Sana  ve müşteriler için başka bir Flexkom avantajı ise reklam izleyerek para Flexkom Reklam İzle Para Kazankazanma sistemi. Bu sistem Cengiz Ehliz'in dediğine göre 1 milyon müşteri olunca aktifleşecekmiş. Şuanda aktif değil. Sistemde  müşteriler Flexkom'da reklam izleyerek para kazanacaklar. Bu sistem bildiğin reklam izleyerek para kazanma sistemi değil. O sistemlerde ve televizyonlarda  insanların reklamı izleyip izlemediği belli değil. Onun için şirketlerin ödediği paralar çok az olmasının yanı sıra ödenilen para yayıncı kuruluşa gidiyor. Yani bizim kazancımız olmuyor. Ama Flexkom'da müşteriler izlediği reklamdan para kazanacak. Ve gerçekten çok iyi paralar kazanacaklar .  Flexkom şirketinin kurucusu olan Cengiz Ehliz , kendi deyimine göre reklam izleyerek para kazanma sisteminin patentini almak için 300.000 tl civarında para ödemiştir. 

Uzatmadan Flexkom reklam izleyerek para kazanama sistemi hakkında bilgi vereyim. Flexkom müşterileri 15-17 saniye arasında bir ürünün reklamını izleyecek. Ve süre dolduğunda ekranın bir bölümünde bir kod belirecek. Bu kodu doldurduğunda müşteriler Flexmoney bonusu kazanacak. Ve bu insanlarda kazandığı Flexmoney bonusları ile Flexkom'dan bedava alışveriş yapabilecekler. Örneğin  bir ay boyunca günlük 3 saat reklam izleyen birinin ay sonunda 100-150 tl gibi Flexkom'da Flexmoney'i birikecek. Ve bu Flexmoneyler ile Flexkom'dan bedavaya alışveriş yapabilecekler. Hatta Flexkom'un kurucusuna göre bu sistemi 3 yıl boyunca uygulayan bir müşteri küçük bir araba alabilecek  diyor. Ve böylelik hem sen hem de  müşteri kazanıyor.

 

Flexkom'un müşterilerine sunacağı başka bir fırsat ise elektrik ve telefon faturalarıyla ilgili. Bildiğin gibi elektrik ve telefon mecburi ihtiyaçlar. Ve insanlar elektrik ve telefon faturalarını mecburen ödüyor. Ama ödediği faturadan hiçbir kazancı olmuyor. Flexkom müşterilerine şöyle bir imkan sunacak. Bakın faturalarınızı Flexkom üzerinden öderseniz , ödediğiniz paranın belli bir kısmı sizin Flexkom hesabınıza Flexmoney olarak dönecek. Ve  bu Flexmoney'ler ile Flexkom'dan bedavaya alışveriş yapabileceksiniz. Böylece müşteriler hiç kazancı olmadığı bir durumdan kazancı olduğu bir duruma geçecek. Böylece hem müşteriler kazanıyor hemde sen insanların mecburi ihtiyaçlarından olan elektrik ve telefon kullanımlarından bile para kazanıyorsun. Bu nasıl oluyo diye sorabilirsin. Bunu bende sormuştum. Cengiz Ehliz cevap olarak elektrik ile ilgili birşeyler satın aldığını söylemişti ama ben unuttum. :)

  Flexkom'un seni ve müşterileri ilgilendirecek başka bir sistemi  ise Flexkobi sistemi.  Flexkobi hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsin. Kısaca Flexkom'un Flexkobi sitemiyle amacı internet alışveriş dünyası ile gerçek alışveriş dünyasını birleştirmek. Flexkobi sisteminde müşteri ve senin kazançlı olmanın yanında bir de kobiler kazanç sağlayacak.  Flexkobi siteminin işleyiş şekli; müşteriler Flexkom logolu dükkanlardan alışveriş yaptıklarında Flexmoney bonusları kazanacaklar.

Örnek üzerinden gideyim. Örneğin; Ayşe hanım herhangi bir restouranttan yemek yediğinde parayı ödeyip çıkıyor. Yani bir kazancı olmuyor. Ama  Ayşe hanım  Flexkom logolu bir restourantta yemeğini yeseydi Flexmoney bonusu kazanacaktı. Ve bu Flexmoney bonuslarıyla Flexkom'dan bedava alışveriş yapabilecekti. Ve sen Ayşe hanımın restourantta yediği yemekten bile para kazanıcaktın. Ayşe hanım   aylık olarak 200-300 tl ev ihtiyaçlarına mecburen para harcıyor. Ama Ayşe hanım bu mecburen yapması gereken alışverişlerini Flexkobilerden yaparsa hem 100-150 lira kazançlı çıkıyor hemde sen kazanıyorsun.

Hep müşteri bularak kazancını artırabileceğini anlattım. Bir de işin distribitör yönü var. Flexkom'da müşteri bulmanın yanı sıra senin gibi Flexkom'dan para kazanmak isteyen insanlar bularak kazancını daha çok katlayabilirsin. Zaten asıl network marketing kısmı bu bölüm zaten. Bu nasıl oluyor diyeceksin? Burada senin gibi Flexkom ile para kazanacak insanları sisteme dahil ediyorsun. Ve sen onların müşterilerinin alışverişlerinden de para kazanıyorsun. Ayrıca Flexkom'dan para kazanacak distribütörlerin sayısını belirli sayılara geldiğinde Flexkom'un kariyer siteminde yükseliyorsun. Böylece kendi alt üyelerinin müşterilerinin alışverişlerinden kazandığın yüzdelik dilim artıyor. Böylece müşterinin Flexkom alışverişlerinden daha çok kazanıyorsun. Flexkom kariyer sisteminde belirli kademelerden sonra Flexkom bonusu , jenerasyon bonusu gibi bonuslar kazanıyorsun. Ve  Flexkom kariyer sisteminde bu mevkilere yükselen başarılı distribütörlere (Flexkom'dan para kazanacak insanlar) bonus kazançlar sunuyor. Benim'de Flexkom'da büyük ve işin bilen iyi bir ekibim var. Zaten network marketingde başarılı olmak istiyorsan iyi bir ekibin mutlaka olmalı. Onun için ben ekibimle dahil olanlara kendini geliştirebilmesi için ek eğitimler ve gerekli yardımı sunuyorum. Flexkom yıldık ekibi hakkında yazdığım kısa makaleye şuradan ulaşabilirsin. Flexkom'a katılmayı düşünüyorsan kesinlikle bakmanı öneririm. Flexkom'a hemen distribitör olarak kayıt olmak için TIKLA .

Sonuç

Flexkom sisteminin işleyiş mantığını birde şirketin kurucusu olan Cengiz Ehliz'den dinlemek istersen  şurada  bulunan iki adet videoyu izleyebilirsin. Artık insanlar alışverişini internet yapmaya başladı. Flexkom'un geleceğini ve imkanlarını gördüğünü umuyorum. Yakın bir zaman Flexkom ürünlerini, Türkiye'nin en ucuz fiyat garantisi ile müşterilerine sunacak. Buda hem müşteriler, hem de bizim gibi para kazanacak insanlar için çok büyük bir imkan.

Düşünsene insanların 500 liraya aldığı bir Nokia marka telefonun aynınısı aynı markayı aynı kaliteyi buradan 400 tl+Flexmoney bonusu ile alacak. Zaten ilerleyen zamanlarda internetten alışverişe güvenende güvenmeyende , sitemin tutacağını düşenende düşünmeyende buradan alışveriş yapacak. Çünkü insan dışarıda 500 liraya pahalı olan ürünümü yoksa aynı marka aynı kalite ürünü  400 lira + Flexmoney bonusu ile almak mı? diye düşünecektir. Tabiki sonuç olarak insanlar cebini düşüneceklerdir.  Ve mantığı galip gelerek Flexkom'u seçecektir. Daha deminde anlattığım gibi müşteriler sadece alışverişini ucuza getirmekten başka avantajlarıda var. ( reklam izle kazan, kobi alışverişinden kazan, elektrik ve telefon faturasından kazan…) . Ve sen Flexkom gibi bu kadar kazançlı bir sistemde para kazanacaksın.

Ayrıca şuan Flexkom'un ilklerinden olma fırsatın bulunmaktadır.  Şuan Flexkom daha çok yeni ve  fazla tanınmıyor.  Onun için inanmıyor olabilirsin. Belki diyeceksin Flexkom büyüyüp tanındığında sisteme dahil olurum veya ben başaramam gibi düşüncelerde olabilirsin. Eğer böyle düşünüyorsan çok yanlış düşünüyorsun. Çünkü şuanki çabanla kazanacağın para 2000-3000 civarı olacaksa Flexkom herkes tarafından tanındığında kazancın 500 ile 1000 civarı belki olur. Nedeni Flexkom'u herkes tanıyor yani çoktan dahil olmuş olacaklar.  Onun için Flexkom'da  alışveriş yapacak insan bulmakta çok zorlanacaksın. Bulsan bile ne kadar bulabilirsin ki. Sonunda bir yerde tıkanırsın. Gerçekten hayatını kurtaracak bir fırsat bekliyorsan, belki o fırsat bu olabilir. Ya Flexkom'dan para kazananlardan olacaksın yada Flexkom'un müşterisi olarak benim gibi Flexkomdan para kazanacak insanlara para kazandırırsın. Hangi tarafta olmak sana kalmış.

 

Eğer sistemi dahil olmak istersen, bu işin en önemli noktalardan biride iyi grup ve işi bilen insanlarla dahil olmaktır. şuan 100 kişilik bir takımımız var. Ekibde bulunan insanlar işi bilen interneti iyi kullanan insanlar. Sadece yapman gereken verdiğim eğitimlere okumak ve uygulamak. Eğer Flexkom'a bir adım önde başlamak istersen senide aramızda görmek isteriz. Flexkom yıldız ekibinin sağlanan imkanlara şuradan bakabilirsin.

Eğer Flexkom'a müşteri olarak katılmak istiyorsan şu yazıyı kesinlikle okumalısın. Çünkü bazı insanlar Flexkom kayıt olamıyorlar. Nedenini videolu anlatımda görebilirsin.

Eğer Flexkom.org hemen kayıt olmak istiyorsan burada nasıl kayıt olacağını videolu olarak anlatım. Kayıt olmadan önce kesinlikle izlemeni öneririm.

Son olarak Flexkom haricinde internetten para kazandıran başka sistemler arıyorsan benimde kullandığı para kazanma yolu mevcut.  incelemek istersen buradan ulaşabilirsin.

Bu yazının devamı niteliğinde olan Flexkom'un Avantajları'nı Okumak İçin TIKLA.

Bir önceki yazımız olan Flexkom'un Üyelik Paketleri Ve Avantajları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

8 Responses to Flexkom ile Nasıl Para Kazanılır?

 1. Pingback: Flexkom'un Avatajları [DETAYLI BİLGİ] | Kazanç Klavuzu

 2. Pingback: Flexkom nedir? | Kazanç Klavuzu

 3. Pingback: Flexkomu Neden Tercih Etmeliyim? | Kazanç Klavuzu

 4. niyazi demirkıran

  flexkom gittikçe büyüyor basarılı buluyorum bende katıldım zaten beklerim
  niyazi demirkıran

 5. Pingback: Nasıl Para Kazanılır? « FlexKomNetwork

 6. Pingback: Flexkom Sıkça Sorulan Sorular | Kazanç Klavuzu

 7. niyazi yarız

  flexkom öncelikle bu güzel fikri meydana getiren tecrübelerinden dolayı gerçekten teşkküretmek lazım böyle bir sistemi hazırladığı içi böylesi insan lara desyekolmalı hiç bir ön yargıya mahal bırakmadan birçok insana birer fırsat tanıdığı için böyle bir işin meydana gelmesine sebep oltan daha güzel ne olabilir yürekten tebrikederim cengiz beyi gerçekten kim nedersedesin hiç omrumda degildir aklı azıcık çalışan herkes böyledüşünür………………….***********************

 8. murat sag

  network marketing de kobiye disbürötöre ve müşteriye pr kazandıran bir sistem.insanlar internet başında boş vakitlerini para kazanarak değerlendirmelidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.