Flexkom Kariyer Sistemi

Flexkom ile ilgili bütün yazıların bulunduğu sayfaya şuradan ulaşabilirsin.  Asıl konuya döneyim. Bugün Flexkom Network Marketing şirketinin kariyer sistemini anlatacağım. Her Network Marketing sisteminde kariyer merdivenleri vardır. Bu merdivenleri çalışman ile orantılı olarak olarak birer birer atlıyoruz. Flexkom kariyer sistemini aşağıdaki Flexkom'un slayt resmi üzerinden anlatmak istiyorum.

Flexkom

İlk gördüğün Bd sadece müşteri kurabiliyorsun. kazancın kendi müşterinin alışverişinin %5 kadar para kazanabiliyorsun. Ve kariyer sisteminde yükselemiyorsun. Anlıyacağın bu paket çok küçük düşünenler için. Benim tavsiyem en az Bronz Paket. Ama durumun varsa Gold Paket alman çok büyük avantaj sağlayacaktır.

Flexkomda hangi bayilik paketi (bronz,gümüş,gold) alırsan al. TM pozisyonundan başlıyorsun. Ve altına bayi kurabiliyorsun.

flexkom

Şimdi TM iken altına kayıt ettiğin TM arkadaşlarının müşterilerinin alışverişinden %5 kazanacaksın. Ve TM'den MM'ye yüksele bilmen için kendi referansın ile 3 tane TM üye kayıt etmen gerekli. Böylelikle Flexkom kariyer sisteminde bir merdiven atlayarak MM'ye yükseleceksin. Ve MM iken altındaki TM'lerin yaptığı müşterilerden %10 kazanacaksın.

MM'den SM'ye yükselebilmen için 3 alt üyenin MM pozisyonuna yükseltmelisin. Buda her alt üyene en az 3 üye yapman gerekli.  Ve sen Flexkom kariyer sisteminde bir seviye yükselerek SM oluoyursun. Böylelikle SM'iken alt üyelerinin müşterilerinden ve onların altındaki üyelerin müşterilerinden %15 kazanacaksın. Ve Flexkom'dan 1000 TL  bonus kazanacaksın.

Flexkom

Ve en önemli bölüm bence bundan sonra. Çünkü bir üst kariyer sisteminde Flexkom'un Türkiye cirosunun %1'ini kazanıcaksın. Buda aylık 12.500TL gibi bir para etmektedir. Ve pozisyonun büyüklüğünü anladığını varsayıyorum.

Bu seviye diğerleri gibi 3 alt üyeni SM yapınca SD seviyesine yükseliyorsun.

Flexkom

Diğer seviye ise ND. Bu pozisyona gelebilmek için 3 alt üyeni SD yapıcaksın. Ve 2 adet daha alt üye bularak bunları SD pozisyonuna yükselteceksin. Ve böylelikle ND olmuş oluyorsun.

Diğer ve en son kariyer pozisyonu ise PT bu seviyeye gelmek için altınızdaki 3 arkadaşı ND pozisyonuna yükseltmen gerekiyor. Ve böylelikle Flexkom kariyer sistemini tamamlamış oldum. Dediğim gibi Flexkom'un ne kadar kazançlı olduğunu görüyorsun. Ve son olarak sisteme benim gibi bir iş ortağı ile dahil olmak istersen aşağıdaki formu doldurabilirsin. Böylelikle Flexkom ile para kazanma yoluna benim grubumla devam edebilirsin. Bir sonra ki yazım Flexkom'un üyelik paketleri ve avantajları olacak. Bu yazımıda kaçırmamanı öneririm.

Yazıyı okumak için TIKLA

İsim (Gerekli)

E-posta (Gerekli)

Telefon Numarası (Gerekli)

Yorumunuz

 

Bir önceki yazımız olan Flexkom'un Başlangıç Aksiyomları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 Responses to Flexkom Kariyer Sistemi

  1. Pingback: Flexkom'un Üyelik Paketleri Ve Avantajları | Kazanç Klavuzu

  2. Pingback: Flexkom ile Nasıl Para Kazanılır? [DETAYLI ANLATIM] | Kazanç Klavuzu

  3. Pingback: FlexKom Kariyer Sistemi « FlexKomNetwork

  4. yüksel

    herkeze selam bu sistem ile 15 gün önce tanışdım . Gerçekten iyi bir network firması tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.