Flexkom Kobi Komsepti

Flexkom ile ilgili bütün yazıların bulunduğu sayfaya şuradan ulaşabilirsin. Bugün sana Flexkom’un kobi komsepti hakkında bilgi vermek istiyorum. Flexkom’un kobilere ve kobileri kayıt eden distribitörlere  büyük para kazanma fırsatları sunmaktadır.

Hemen konuya geçeyim. Örneğin herhangi bir müşteri restourantta yemek yediğinde para ödüyor ve birşey kazanmıyor değil mi ? Ama bu restourant Flexkom logolu olsaydı, Flexkom müşterinin  ödediği paranın bir kısmını Flexmoney bonusu olarak müşterinin Flexkom hesabına yatıracaktı. Ve böylelikle müşteri Flexmoneyleri ile Flexkom'dan bedava alışveriş yapacaktı. Ve biz Müşterinin restourantta yediği yemekten , kuaförde kestirdiği saçtan veya herhangi bir mağazadan aldığı elbiseden para kazanacaktık. Bu durumda hem müşteri tassarruf sağlıyor hemde kazanç sağlıyor. Bizde Distribütör olarak onların tassarruf sağladığı bir sitemden para kazanıyoruz.

 

Peki kobiler nasıl kazanacak? Onu sana şöyle anlatayım. Senin distribütör olarak anlaşma yaptığın  kobiler müşterilere bu kartları dağıtıyor. Ve  bu insanlar bu kart ile Flexkom logolu dükkanlardan alışveriş yaptığında kartın veren kobi ve bu kobiyi bağlayan distribütör para kazanıyor. Ve müşteri Flexkom'un online shopundan da alışveriş yatığında kobi ve kobiyi bağlayan distribütör  para kazanıyor. Ve bu müşteri bu kartla ne zaman alışveriş yapsa kobi ve distribütör  para kazanıyor. 

Kobinin diğer dükkanlara göre başka bir avantajı ise Flexkom kartlı olan müşteriler buralardan alışveriş yapacak. Yani kısaca kobilerin müşteri sayısı artacak. Bir örnek üzerinden anlatayım. Düşünün bir cadde de 3 tane restourant var. Ve bizim müşterimizin cebinde Flexkom kartı var. Ve bu 3 restouranttan sadece 1'i Flexkom logolu. Siz müşterinin yerinde olsaydınız hangi restouranta girerdiniz? Tabiki de Flexkom logolu olana. Diğerlerinde yemek yiyip parayı ödediğinizde bir kazancınız olmuyor. Ama Flexkom logolu restourantta yediğinizde Flexkmoney bonusu kazanıyorsunuz. Ve bu bonusla Flexkom'dan bedava alışveriş yapabiliyorsunuz. Ve burda dediğim gibi hem müşteri hem distribütör hem de kobi kazanıyor.

Distribitörde ,kobinin müşterilerinden sağladığı kazancın %5 ile 10 gibi bir kısmını kazanıyor. Ama distribütörler birçok kobi bağlayabiliyor. Yani 5 kobi bağlarsa kazancı 5 kat artar.

 

Aşağıda bir kobi bağlama örneği yazdım. İnşallah yardımcı olur arkadaşlara bir teşekkürü eksik görmeyin .

Flexkom kobi komseptinin işleyiş şeklini bir örnekle üzerinden anlatmak istiyorum. Sen distribitör olarak kobi olan dükkanlara giriyorsun. Girdiğin dükkan bir market olsun.  Bu market sahbine 3 adet soru soruyorsun.

1-) Merhaba. Dükkanınızdan daha çok para kazanmak ister misiniz? ( %99’u Evet Der)

  2-) Peki marketize gelen müşteriler  kuaföre, mağazaya, internete, eczaneye …vb  gittiğinde veya internet üstünden alışveriş yaptığında  para kazanıyor musunuz?   ( Tabiki Hayır.)

3-) Peki  kazanmak istermisiniz? ( Kim istemez ki)

Sonra devam ediyorsun. Ve diyorsun ki , efendim sizin markete günde kaç kişi uğruyor. (Cevap 90-100) Bu da aylık 3000 civarı bir müşteri yapmaktadır. Senin bu durum yapman gereken  market sahibine Flexkom ve Flexkom’un kobi  komseptinden bahsetmek. Dinlediğinde zaten ne kadar avantajlı bir sistem olduğu anlayacaktır zaten.

Flexkom

 Şayet neden Flexkom’u tercih etmeliyim diye bir soru yöneltirse söylemen gereken sözler şu şekilde olacak. Efendim bakın siz markette sadece gıda satışı yapabiliyorsunuz.  Ama Flexkom ile beraber çalışırsanız müşterileriniz kuaförden, mağazadan, restorantdan, eczane gibi dükkanlardan yaptığı alşıverişlerden bile para kazanacaksınız. Ayrıca bu müşterileriniz internetten ev aleti, kozmetik ürünleri, oyun konsolları, beyaz eşya gibi alışverişler yaptığında bile para kazanacaksınız. Ve ayrıca Flexkom  sizin marketinize Flexkom kartı olan insanları yönlendirecek. Ve böylece  müşteri sayınızda artacak. Doğal olarak gelirinizde artacaktır. Eğer kabul etmediniz diyelim etrafınızdaki kobiler bu sistemi kabul ettiğinde sizin müşterileriniz o dükkanlara gidecek ve sizin kazancınız azalacak. Onun iyi düşünün.

Market sahibi müşteri neden bu şekilde alışveriş yapmayı istesin? Diye bir soru soracak olursa, bizim yapmamız gereken Flexkom logolu dükkanlar ve Flexkom’un internet shopunun  avantajları anlatmaktır.  Bunlarda müşterinin daha ucuza alışveriş yapmasının yanında  , Flexkom kartı ile alışveriş yaptıkça Flexkom’dan bedava alışveriş yapma fırsatı kazanacaktır.  Ve Flexkom’un diğer yazılarda anlattığım elektiriği daha ucuza ödeme ve Flexkom’dan reklam izledikçe para kazanma  fırsatınızda bulunacaktır.

Sonra market sahibine son olarak söylememiz gereken müşterilere verdiğiniz kartlar ile müşteri bir kere bu kartlar ile alışveriş yaptığında ömürboyu sizin müşteriniz oluyor. Ve bu sayede emekli maaşı gibi para kazanacaksınız.  

Market sahibine anlatacabileceğimiz başka bir Flexkom avantajı ise müşteri ucuz bulduğu Flexkom mallarını diğer arkadaşlarına , akrabalarına ve komşularına tavsiye edecektir. Ve Flexkom sisteminde birnin altına girmeden alışveriş yapma fırsatı yoktur. Bu da müşteri kendi arkadaşlrını kendi aracaılığıyla  kayıt edecek.  Buda ilk biz o müşteriyi altımıza kayıt ettiğimiz için o müşterinin kayıt ettiği dğer müşterilerin alışverişlerindende para kazanacağız. Bu  sistemi şöyle düşünürsek  müşteri  5 arkadaşını kayıt etti. % arkadaşı ise 5 arkadaşını kayıt etti derken. Bu sayı çığ büyüyecek . Ve gerçekten iyi para kazanabilecesin. 

Market sahibine bahsetmemiz gereken diğer bir Flexkom avantajı ise siz başka kobi arkadaşlarınızıda bu sisteme kayıt edip onlarında bu şekilde para kazanmasını sağlayabilirsiniz. Ve bu şekilde siz bağladığınız kobinin müşterilerinden %5 gelir hakkına sahip oluyorsunuz. Buda çok büyük paralar demek. Ve istediğiniz kadar kobi bağlayabilirsiniz. Mevcut kobi sınırı dolana kadar. Aynı müşteri müşteriyi getirdiği gibi Flexkobi sisteminde kobi kobiyi getirecek siz ondan da para kazancaksınız. Ama kazancınız müşteri sistemine göre daha çok olacak çünkü . 1 kobi 1000 civarı müşteri demek. Bu da bizim zar zor ulaştığımız  1000 müşteri sayısına , kobi bağlayarak kısa bir sürede ulaşmamız demek. Düşünsenize artık ileride yaşlandığınızda elden ayaktan düştüğünüzde bile çalışmadan kazanacağınız paralar olacak. Bu da çok güzel bir duygu.

Diğer yazım olan Flexkom’un avantajları yazımda da anlattığım üzere  insanlar Flexkom üzerinden telefon, elektrik parasını ödeyebilecek. Ve bu şekilde ödediği faturalar ile Flexkom’dan bedava alışveriş yapma fırsatı olacak. Bu da Flexkom’un güzel uygulamalarından biri. Distribitörler bu işten gerçekten iyi gelirler elde edebilecek. Çünkü  insanlarlar için elektrik ve telefon vazgeçilmez ihtiyaçlar ve elektrik ve telefona her zaman ihtiyaçları. Biz distribütör olarak müşterilerin kullandığı elektirk ve telefondan bile para kazanacağız. Daha ne olsun J

Flexkom 1-2 ay gibi bir süre içerisinde atv,show tv, kanal d gibi büyük kanallarda reklam verecek. Böylece insanlar Flexkom’u daha iyi tanımasının yanında insanların bu siteme karşı bir güven duygusu artacak. Buda Flekom ile para kazanmak isteyen kobi ve distribütörler için çok yararlı olacak. Burada Flexkom  televizyon ve radyodan kazandığı distribütör ve müşterileri gold paket üyeliği bulunan distribütörlerin altına otomatik olarak kayıt edecek. Bu da gold paket alacak distribütörlere çok büyük bir avantaj.

Sonuç

Gördüğün gibi Flexkom üst düzey bir network marketing sistemi uygulmaktadır. Bu sistem Türkiye çığır açacak gibi görünüyor.  Flexkom açılalı 3 ay gibi bir süre olmasına rağmen 2000 distribütör gibi bir sayıya ulaşmıştır. Şuana kadar Flexkom Türkiye’de en hızlı büyüyen network marketing firmasıdır. Yakında çok ses getirecek oln bu sisteme ilk dahil olanlar daha çok kazanıyor. Eğer bu fırsatı kaçırmak istemiyorsan aşağıdaki formu doldurabilisin. Lütfen sisteme yeni dahil olacak arkadaşlar arasın. Önceden kayıt olmuş olan arkadaş lütfen kendilerini kayıt eden arkadaşlardan bilgi alsın. Flexkom kobi komsepti yazımıda burada bitirmiş oldum. Bir sonra ki yazım Flexkom’un başlangıç aksiyomları hakkında olacak. Kaçırmamanı öneririm.

Flexkom'un Başlangıç aksiyomları yazıma gitmek için TIKLA .

 

İsim (Gerekli)

E-posta (Gerekli)

Telefon Numarası (Gerekli)

Yorumunuz

Bir önceki yazımız olan Flexkom'un Avatajları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

5 Responses to Flexkom Kobi Komsepti

  1. Pingback: Flexkom'un Avatajları | Kazanç Klavuzu

  2. Pingback: Flexkom'un Başlangıç Aksiyomları | Kazanç Klavuzu

  3. Pingback: Flexkom ile Nasıl Para Kazanılır? [DETAYLI ANLATIM] | Kazanç Klavuzu

  4. zivella

    bence güzel gibi görünüyor. Tavsiye ederim arkadaşlar…

  5. Pingback: FlexKobi Konsepti « FlexKomNetwork

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.