Flexkom Network Marketing İle Para Kazanma Fırsatı

 

Sana az çalışarak iyi paralar kazanabileceğin bir sistemden bahsetmek istiyorum. Ek iş ,ek gelir, part time iş arayanlar için çok büyük bir  

 

İlk olarak bu sistemde diplomanla değil niteliklerinle ön plandasın. Sistemin adı Network Marketing. Belki bu sistemi biliyor olabilirsin. Eğer biliyorsan direk yazının sonuç bölümünü okuyabilirsin. Ama ben bilmediğini farzederek Network Marketing hakkında bahsetmek istiyorum. Network Marketing sözlük karşılığı olarak network  (bilgisayar ağı), marketing (pazarlama) anlamalarına gelmektedir. Gerçek anlamı sözlük anlamında az da olsa farklıdır. Network Marketing sistemi modern pazarlama tekniklerine uygun olmakla beraber az çalışarak çok para kazanmayı hedeflemektedir. Yani bir grup çalışması üzerine kuruludur.

Bir kişinin %100'lük çalışması yerine yüz kişinin %1 lik çalışması amaçlanmıştır. Network Marketing sistemi yandaki şekilde gördüğün gibi aynı bir bilgisayar ağına Network Marketing benzemektedir. Ve sisteme bu yüzden Network Marketing denilmektedir. Gördüğün gibi bir kişinin altına bağlı birçok kişi bulunmaktadır. Sana Network Marketing'i bu resim üzerinde bir örnek ile açıklamak istiyorum.

Şimdi ilk olarak iş yeri olarak elimizde bir market bulunmaktadır. Resimdeki en üstte bulunan nokta müdür olsun. Ve dalları yardımcıları olsun. Ve markete gelen müşterileri arttırmak için Network Marketing sistemini uygulamaya karar versin.  Müdür yardımcılarına şöyle der; size aldığınız maaş dışında para kazanma fırsatı sunacağım. Yapmanız gereken kendi aracılığınız, öneriniz veya tavsiyeniz ile  markete müşteri getireceksiniz. Ve getirdiğiniz müşterilerin markette harcadığı paranın %10'nu size geri ödeyeceğim.  Sadece bununlada bitmiyor. Getirdiğiniz müşteriler siz bir daha getirmeseniz dahi ilk siz getirdiğiniz için ömürboyu bu markette harcadığı paranın %10'nu size geri ödeyeceğim. Ve markete getirdiğiniz müşterilere de bu işi öğretebilirsiniz. Bu şekilde öğrettiğiniz müşterilerin getirdiği  müşteriler bu markette harcadığı paranın %5'ni gine size ödeyeceğim. Böylelikle hiçbirşey yapmasanız dahi ömürboyu kazanacağınız bir paranız olacak.      

Örneğin ilk olarak 100 müşteri getirdiniz. Ve getirdiğiniz müşterilerde aylık ortalama 100 tl alışveriş yaptı. Buda toplam olarak aylık markete 10.000 tl para kazandırdı. Ve markete kazandırdığın bu paranın %10'nu yani 1.000 tlyi tekrar sana ödeyeceğim. Sonra bu 100 müşteriyede para kazanma fırsatı sunarak bu işi öğreteceksin. Ve sonra bu 100 müşterinin herbiri 10 müşteri getirirse toplamda 1000 müşteri olur. Ve bu müşteriler aylık ortalama 100 tl alışveriş yaparsa toplamda marketin kazancı 100.000 tl olur. Bu paranında %5 yani 5.000 tl sini tekrar senin oluyor. bu 5.000 tl firmanın verdiği komisyon oranına göre değişir. Eğer %10 verirse sen 10.000 tl kazanırsın. Artık bir süre sen çalışmasan dahi grubun büyüyecek. Ve sen hiçbirşey yapmadan kazancının arttığı göreceksin. Çünkü sen çalışmazsan dahi  senin altında bulunan 1000 müşteri çalışacak. Bir bakmışsın bu ay 5.000 tl almışsın. Diğer ay 15.000 tl . Ve kazançları kısa sürelerde çok çabuk yükseldiğini göreceksin.  Network Marketing'in  işleyişi kaba taslak böyle. Eğer Network Marketing'i tam olarak kavrayamadıysan aşağıdaki videoyu izleyebilirsin. 

 

Network Marketing aşağı yukarı böyle çalışmaktadır. Ve sistemin ne kadar kazançlı olduğunu görüyorsun.  Bana göre kazanılan para hala az. Çünkü gerçek hayatta bulabileceğin müşteri sayısı 100 ve 200 ile sınırlıdır. Ama internet dünyasında bu sayıyı 1 milyona bile ulaştırabilirsin.  Sayı gerçekten seni fazlasıyla zengin yapabilecek bir sayı. Avrupada müşteri sayısını 1 milyona ulaştıran birçok insan bulunmaktadır. Zaten ilerleyen zamanlarda 5 zenginden 1'inin Network Marketing sisteminde çıkacağı öngörülüyor. Artık insanlar alışverişini internette yapmaya başladı. Ve 3-4 yıl içinde bu sayı oldukça hızlı yükselecek.Network Marketing pazarında şuanda yıllık 200 milyar $ para dönmektedir. Ve her geçen gün hızla artan bir grafiğe sahiptir. Network Marketing geçtiğimiz yıllarda yaşadığımız ekonomik krizde bile yükseliş  gösteren tek sistemdir. Peki  bu kadar büyük pazardan sende pay almak istemez misin? Şayet ben istediğim için içindeyim. Ve senide benimle beraber Network Marketing sisteminin içinde olmanı istiyorum. Şuan Network Marketing sistemini Avon, Oriflame, Amazon gibi birçok firma kullanmaktadır. Ve Network Marketing sistemi avrupada oldukça yaygın. Ve binlerce kişi Network Marketing sayesinde  dolar ve euro milyoneri oldular. 

Network Marketing ile para kazanmanın birkaç yararından bahsetmek istiyorum.

İlk Olarak Evde Rahat Çalışma İmkanı
– Kendi İşinin Patronusun.
– 18'den 77'e Kadar Herkes Bu sistemden Para Kazanabilir.
– Diplomanla Değil Niteliklerinle Ön Plandasın.

– Emekli, Öğrenci, Öğretmen Ne olduğun önemli değil. Network Marketing'den herkes para kazanabilir.
– Çalışma Saatlerini Kendin Belirlersin.
– Çalıştığın Kadar Para Kazanırsın.
– Bir İş Kurmaya Kalksan Ortalama 50.000-60.000 Bin tl para ödersin. Ama Network Marketing'de sadece sisteme dahil olma ücreti var. Başkada da masraf yok.
– Sistemin Ürünlerini Daha Ucuza Alma İmkanı.
– Çalışmasan Dahi Ömürboyu Kazanç Fırsatı.
– Kovulma Sıkıntısı Yok.

Ailenle Daha Çok Zaman Geçirme İmkanı

 

Sonuç

Gördüğün gibi bir meslekte aradığın herşey Network Marketing de bulunmaktadır. Ve kazandığın para tamamen helal paradır. Network Marketing sistem ülkemizde fazla yaygınlaşmamıştır. Ama yaygınlaşıp gelişeceği şüphesiz ortadadır . Hatta şu aralar Türkiye'de Flexkom network diye bir şirket açıldı. Ve şuan ben Flexkom'un içindeyim. Diğer birçok networkün eksikliği kapatmasının yanı sıra birçok sistemde geliştirmiş. Ve Avon,Oriflame gibi sadece belirli bir kategoriden ilerlemiyorlar. Yani ürünleri her kesimden her insana seslenmektedir. Ve ürünleri kendi dünyaya tanıtmış marka ürünlerdir. Network Marketing de ilk katılanlar her zaman daha çok kazanırlar. Ve ben sana Flexkom Network sistemin en başında haber veriyorum. Yani ilklerden olma fırsatını sunuyorum. Çok büyük bir fırsat kaçırmamanı öneririm. Çünkü güzel bir fırsatı hep kaçtıktan sonra fark ederiz. Sadece % 5 ile 10 arasında insan  fırsatı en baştan görüpte değerlendirirler. Geri kalan %90'ı bu fırsatı  kaçırdıktan sonra farkeder. Keşke katılsaydım, ayağıma gelen fırsatı teptim, keşke sistemin içinde olsaydım diye yakarırlar. Ama iş işten geçmiştir. Ama ben sana şuan bu fırsatın başındayken haber veriyorum. Eğer ileride keşke demek istemiyorsan kesinlikle bu fırsatı kaçırmamalısın. 

Her güzel şeyin bir bedeli olduğu gibi Network Marketing sistemine girmenin de bir bedeli var. Bu bedeli sisteme dahil olma ücreti değil de bir yatırım olarak düşünmelisin.  Ayrıca ödemek için birçok kredi kartına 12 taksit imkanı bulunmaktadır. Ben ve arkadaşlarım beraber Flexkom Network marketing firmasına giriyoruz. Hepimiz bu işten anlayan insanlarız.  Ve senide aramızda görmek istiyoruz. Zaten Network Marketing sisteminde grubuna yardım etmezsen para kazanamazsın. 

Bir önceki yazımız olan Network Marketing Nedir? Nasıl Çalışır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 Responses to Flexkom Network Marketing İle Para Kazanma Fırsatı

  1. Pingback: Flexkom nedir? | Kazanç Klavuzu

  2. Pingback: Flexkom Network Marketing Nedir? « FlexKomNetwork

  3. Pingback: Flexkom Sıkça Sorulan Sorular | Para Kazanma Yöntemleri, Eğitimleri İncelemeleri Ve Paylaşımlar Burada

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.