Flexkomu Neden Tercih Etmeliyim?

Flexkom ile ilgili bütün yazıların bulunduğu sayfaya şuradan ulaşabilirsin. Şimdi asıl konuya döneyim. Günümüzde tek işle geçinmek zor. Veya istediğin arabayı, evi almak için çoğu insanın ek işe,ek gelire ihtiyacı oluyor. Ve doğal olarak bir takım arayışlara giriyor. İnsanlar işten yorgun argın çıkıyor ve eve geldikten sonra başka bir işe gitmek açıkcası insanı bunaltır, hayatını karartır. Ve zaten o yorgunlukla o işi tam anlamıyla başarmak veya verim almak mümkün değildir. Hadi onuda geçtim tüm hayatını çalışmayla mı geçireceksin. Hiç kendine ve sevdiklerine zaman ayırmayacak mısın? Daha demin dediğim gibi başka iş insanları bunaltır. Ama yapacak birşey yoktur. En azından insanlar evde 1-2 saatlik mesai ile para kazanabileceği işler arıyor. Bunun içinde insanlar internette dolanıp duruyorlar. İnsanlar ek iş bulup çalışayım biraz daha dardan kurtulurum diyor kendince. Ama evde 1-2 saatlik çalışma ile ne kadar para kazanabilir ki ? Burada ben ana 1-2 saatlik çalışma ile mevcut işinden daha çok para kazanabileceğin 2 sistem, ek iş olduğunu söylesem ne dersin. Sanırım hemen nasıl olduğunu öğrenmek istersin . Hemen bahsediyim.

Bu kazanç yollarından ilki Affiliate Marketing'dir. Büyük bir ihtimalle ilk defa duyuyorsundur. Bildiğin gibi bu çağda internet ve bilgisayarla ilgili işler çok paralar kazandırıyor. Belki diyeceksin ben bilgisayardan pek iyi anlamam. Anlamanda gerekmiyor zaten. Burada başlangıç seviyede bilgisayar bilmen ve eğimlerde gördüğünün noktaların aynısı yapabilmen yetiyor. Affiliate Marketing'i öğreten 2 eğitim var. Bunlar Kazanç Sistemi ve Goomass. Her ikiside videolu ve gerekli desteği yapan eğitimler. İstersen linklerin üzerine tıklayarak inceleyebilirsin. 

2. sistem Affiliate Marketing'den çok daha üstün bir sistem. Zaten bu yazıyı yazmamdaki amaçtır. Sistemin adı Flexkom Network Marketing. Flexkom Network'de hem evde hemde mevcut işini yaparken dahi yapabilme imkanın var. Affiliate Marketing'de hep çalışasın ki para kazanasın. Ama Flexkom networkte belli çalışmadan sonra hiç çalışmasan dahi para kazanırsın. Hatta para kazanmayı bırak kazancın çalışmadığında bile katlanarak artıyor. Flexkom network alışveriş üzerine kurulu sistem. A'dan Z'ye aklına gelebilecek her çeşit ürün yakında olacak. Ve Flexkom'un ürünleri diğer networkler gibi kendi ürettiği tanınmamış ürünler değil, tam aksine dünyaca tanınmış marka ürünler. Burda Flexkom müşterilere marka ürünleri piyasa fiyatından daha ucuza satıyor. Ve sende bu sistemden kazanç sağlıyorsun. Kısaca sistem bu. Daha ayrıntılı bilgi için şurayı okumalısın. 

Bu yazının asıl amacı yani neden Flexkom? sorusunu cevaplıyayım. Bildiğin gibi dünyada ve ülkemizde internet kullanımı oldukça yaygınlaşıyor. Ve insanlar giydiği elbiseyi, yediği yemeği hatta Flexkom sayesinde pazar alışverişini bile internetten yapıyor. Kendi adıma söyleyeyim alışveriş yapmayı fazla sevmiyorum. Çünkü gez, dolaş, beğen bana zor geliyor. Ve gibi düşünen insanlar elbette vardır. Flexkom bu durumda sna hem ürünlerini ucuza sunuyor hemde kapının önüne kadar kargo ücretsiz olarak getiriyor. Açıkcası Flexkom'un oluşturduğu bu sistem benim gibi birçok insanı sevindiren bir sistem. Bu sistem avrupada zaten var . Daha deminde dediğim gibi insanlar bütün alşıverişlerini internetten yapıyor artık.

Flexkom'un kurucusu olan Cengiz Ehliz'e göre ; Türkiye şuan avrupanın 1998'ini yaşıyor. Cengiz Ehliz söylemine göre ''1998 yılında internetle ilgili hiçbirşeye inanmıyordum. nternet alışveriş mi yapılır diye konuşup dururdum. Ama sadece 3 yıl sonra yani 2001 yılında bütün alışverişlerimi internetten yapmaya başladım.'' diyor. Hatta alışverişi bırak kazandığım paralarla evimi, arabamı aldım. Ve birçok insana dolar ,euro milyoneri yaptım. diyor. Dediğim gibi network sistemi avrupada çok gelişmiş. Ve insanlar gerçekten iyi paralar kazanıyorlar. Ve gördüğün gibi ülkemin insanlarıda yavaş yavaş alışverişlerini internet üzerinden yapmaya başladı. Ve şuan sen bu işin en başındasın. Bildiğin gibi her işte ilk olanlar daha çok kazanır.

Flexkom'u 2-3 ay içinde tüm Türkiye tanıyacak. Ve ilk yılını doldurduğunda Avrupa ve Asya'ya açılacak. Benim burda söyleyeceğim tek şey işini yaparken,evdeyken vey dışardayken  arkadaşlarına Flexkom'dan bahset. Onları sisteme dahil et. Böylelikle  normal işini devam ettirmiş olursun. Bu işide boş zamanlarında yapmış olursun. Zaten bir süre sonra network işindeki kazancın gerçek işinin kazancını  geçtiğinde onuda bırakırsın. Rahat bir yaşantının kapılarını aralamış olursun.

Onun için kaybedeceğin birşey yok ama kazanacağın çoook şey var. Tabi son karar senin. Eğer ben katılmak istiyorum diyorsan aşağıdaki formuda doldurabilirsin. Ama sana şunu söyleyeyim benim aramıyorsan pek istekli değilsin demektir. Onun ben formu dolduran insanların bazılarını eliyorum. Belki sende onların arasına girersin ve şansını kaybedersin. Onun için araman daha iyi olacaktır. Benim grubum ile katıldığında ücretsiz eğitimler ve işi bilen insanlarda ücretsiz bilgiler alacaksın. Sana şunu söyleyim. Belki koskoca Flexkom networkte bunu yapan 2-3 gruptan birindeyim. Eğer katılmayı düşünürsen bizimle dahil olman seni 2-3 adım önden başlamana yardımcı olacaktır.

                                                                       

Bu Yazımın devamı niteliğinde olan Flexkom'un Diğer Network Firmalarından Farkları Nelerdir ? okumak için  TIKLA .

İsim (Gerekli)

E-posta (Gerekli)

Telefon Numarası (Gerekli)

Yorumunuz

Yazıyla İlgili Kelimeler:neden flexkom,flexkom'u neden tercih etmeliyim,niçin flexkom

Bir önceki yazımız olan Flexkomun Riski Var Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 Responses to Flexkomu Neden Tercih Etmeliyim?

  1. Pingback: Flexkomun Riski Var Mı? | Kazanç Klavuzu

  2. Pingback: Flexkom'un Diğer Network Marketing Firmalarından Farkları Nelerdir? | Kazanç Klavuzu

  3. Pingback: Flexkom Sıkça Sorulan Sorular | Kazanç Klavuzu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.