Flexkom’un Avatajları

Flexkom ile ilgili bütün yazıların bulunduğu sayfaya şuradan ulaşabilirsin. Bu yazımda sana Flexkom'un avantajları ve farklarından bahsetmek istiyorum. Türkiye'de 100 civarında network marketing şirketi bulunmaktadır. Çoğu kendine sadece tek bir alan belirleyerek sadece  o alanda yükselmeyi amaçlamıştır. Örneğin; Oriflame ve Avon sadece kozmetik ürünlerinde kendini duyurmuşlardır. Ve bu network firmaları kendi ürettiği ürünleri satmaktadır.

Ama Flexkom bunlardan çok farklıdır. Flexkom büyesinde ev aletleri, teknoloji, tekstil, gıda, kozmetik, oyun konsolları hatta külçe altın gibi tam tamına 12.000 çeşit ürün bulunmaktadır. .Ve bu ürünler dünya piyasasında tanınmış,kaliteli ve marka  ürünler. Örneğin; Blackbery, ,Sony , Arçelik, İpfone, LG, Nokia, Goldmaster gibi. Flexkom sadece 3 aylık bir süre zarfında 12.000 ürün sayısına ulaşmıştır. Yakın zamanda birçok kaliteli markayı bünyesine dahil ederek 80.000-100.000 çeşit ürün sayısına ulaşacaktır. Ve kısa bir süre sonra Flexkom bu ürünleri piyasa değerinin altına satacak. Nedeni Flexkom çok sayıda ürünü toptan için firmalar daha ucuza satıyor. Ayrıca ürünleri fabrika çıkışı ile almaktadır. Buda yol, depo, işçi gibi masraflarını içinden çıkarmaktadır. Dolayısıyla aynı kalite ve markaya daha ucuza sahip olma imkanı sunmaktadır. Flexkom Türkiye'nin en ucuz ürün fiyat garantisini müşterilerine sunacak.

 Ve Flexkom'un bir başka avantajı ise Flexmoney sistemidir.  Flexmoney sistemini açıklayacak olursak örneğin 800 tlye Arçelik buzdolabı aldınız . Ve aynı Arçelik buzdolabını Flexkom'dan aldığınız  zaman Flexkom ödediğin 800 tlnin %5 ile 10 arası bir miktarı  Flexkom hesabına Flexmoney bonusu olarak geri dönmektedir. Böylece müşteri Flexkom'dan daha fazla kazanç sağlamakla birlikte Flexkom'dan  Flexkomey bonusu  ile de ücretsiz alışveriş yapma imkanı doğmaktadır. Hatta Flexkom müşterileri Flexmoneylerini anlaşmalı bankalardan para olarak çekebilecek. Bu da çok güzel bir sitem olacağı kesin.

 Flexkom'um başka bir fırsatı ise yakın zamanda markaların son  50, 100, 500, 1000 adet gibi spot ürünleri burada satılacaktır. Bu ürünlerin avantajı ne diye soracak olursan markalar yeni ürün piyasaya çıkaracağında elinde kalan son ürünleri elinden çıkarmak ister. Ve bu ürünler piyasa değerinin çok altında vermektedir. Yani bir Nokia markası yeni bir model çıkacarağında elinde kalan modeli , piyasa fiyatının çok çok altına Flexkom'da satmaktadır. Bu sistem ile cash back sistemini birleştirince müşteri ultra kazançlı bir alışveriş yapmış oluyor. :)

Ve Flexkom'da kendi altına kaydettiğin müşteri başka bir müşteriler getirdiğinde ise biz onun ve getirdiği müşterilerin alışverişlerinden de kazanç sağlıyoruz. Hemde ömürboyu :)

 Bir başka sistem ise Flexkom vip gold card olacak. Bu kart sadece bir şehrin %1'ine verilecek. yani sadece Türkiye'deki insanların %1 bu kartın avantajlarındanyararlanabilecek. Ve Flexkom  vip gold kart sahiplerine çok büyük fırsatlar sunulacak. Mesela Flexkom vip gold kartı olanlar Flexkom'da düzenlecek olan televizyon,araba, telefon gibi çekilişlere otomatik, sınırsız ve ücretsiz katılma hakkı sunacak. Ve Sadece Flexkom gold kart sahiblerine özel %65-90  gibi indirimler olacak. Kısaca bu kartı alan bi çok avantajı yanında almış olacak.

Ayrıca Flexkom yakında müşterilere reklam izleyerek para kazanma fırsatı sunacak.  Yakında sistem işleme girecek. Bu sistemin çalışma mantığı , Flexkom'da televizyonda gördüğümüz   Turkcell, Coca Cola, Arçelik gibi reklamlar bulanacak . Ve bu reklamların süresi 15 saniye olacak. Müşteri bu reklamı izlediğinde reklamın sonunda bir kod çıkacak ve bu kodu doldurduğunda para kazanacak. Ve bizde kayıt eden distribitör olarak müşterilerimizin izlediği reklamlardan kazandığı paradan bile para kazanacağız. Böyle birçok müşterinin olduğunu düşününce Flexkom'un gerçekten iyi bir para kazanma fırsatı olduğunu görüyorsun. Örneğin bir müşteri Flexkom'da  günlük 3 saat reklam izlediğinde ayda 180 tl gibi bir para kazanacak. Bu parayla da Flexkom'dan bedava alışveriş yapabilecek.

 Flexkom'un başka iki büyük fırsatı daha yakında işleme girecek.  Flexkom'un  aracılığıyla telefon ve elektrik  faturalarını hem daha ucuza ödeyebileceğiz hemde ödediğimiz faturalardan Flexkom'dan bedava alışveriş yapabileceğiz. Bu yurdumuzun insanları için  büyük bir fırsat. Ama Flexkom'dan para kazanacak insanlar için ise çoook büyük fırsat.  Çünkü bu insanların konuştuğu telefondan ve kullandığı elektrikten bile para kazanacağız. Ve Flexkom birkaç hastaneden de teklif almış veya teklif etmişler. Hastanenin ismini bilmiyorum ama teklif şu Flexkom müşterilerine tedavileri %10 daha ucuz olacakmış. Artık ne olsun. Ama ben sadece bunlar ile kalacağına inanmıyorum. :)

Flexkom networkün başka bir avantajı ise günlük prim ödeme sistemi. Bu sistemde Flexkom kazançlarını almak için ay sonunu beklemenize gerek kalmadı. Yapmanız gereken Flexkom.org'daki ofisinize girerek günlük ödeme bölümünde hesabınıza havale istemek olacak. Bu işlem sırasında 2,5 tl paranız banka havalesi olarak kesiliyor. Bence güzel bir uygulama.

Flexkom'un yeni uygulaması olan flexkom tv nin avantajından bahsedeyim. Flexkom tv de Cengiz Ehliz'in ve Flexkom da yetkili insanların sunumları, eğitici dersleri bulunuyor. Şuan siteye dersler yavaş yavaş ekleniyor. Bu durum network marketing de acemi olan insanların işine çok yarayacak. Ayrıca bazı insanlar arkadaşlarına Flexkom networkü tam olarak anlatamıyor. Bu durumda bu insanların kafası karışıyor sistemi anlayamıyor. Bu durum için ise Flexkom tv de Flexkom tanıtım sunum videoları bulunacak. Flexkom distribitörleri bu videoları arkadaşlarına izleterek daha güzel ve detalı anlatımla arkadaşlarını bilgilendirmiş olacaklar.

Flexkom'un Flexkobi sistemi ile aktif ettiği bir uygulamada şimdi sıra. Bu avantajda ise 50 adet kobi bağlayan distribitörlere 65.000 tl nakit para ödüyor. Her kobi bağladığında da zaten belli bir miktar para kazanıyorsun. Ve Flexkom üyeliğin bir ay daha uzatılıyor. Gerçekten iyi bonus. Aslında 50 kobi bağlayan adam 70-80 bin tl den az para kazanacağını düşünmüyorum. Eğer birde tc veya cc ise 150 bin  ve üzeri bir kazanca sahip olur.  Tahminen söylediğim miktardır.  Daha da çok olabilir. : )

Cengiz beyin bu geçen pazar anlattığına göre Flexkom gıda  satışında çok değişik ve güçlü bir taktikle piyasa girmeyi amaçlıyor. Cengiz beyin dediğine göre mesela bir müşteriye bir seneliğine bedava buzdolabı vereceğiz. Ama şartımız bir senelik gıda alışverişini Flexkom ile yapmanız gerekiyor gibi. Düşünsenize hem buzdolabınız olacak hemde ucuza alışveriş yapma fırsatınız. Ayrıca aldığınız gıdalar kapınıza kadar gelecek . Kargo parası vermeden :).   Distirbitör olarak da çok kazançlı bir kapıyı aralamış olacaksın. Çünkü gıda 1 hafta da bir gereken birşey buda çok kazançlı bir sistem anlamına gelmektedir.

Ve Flexkom yakından kanald , atv, show tv gibi kanallarda reklamını yayınlayacak. Ve bu şekilde Türkiye'nin günenini kazanmakla birlikte  iyi bir şekilde tanıtımını yapmış olacak. Burada Flexkomdan para kazanacak arkadaşlarım eğer gold paket alırsa , Flexkom televizyondan gelen müşterileri otomatik olarak gold paket alan distribitörlerin altına kayıt edecek. Buda hiç birşey yapmadan direk müşteriniz olacak demektir.

 Flexkom piyasaya çok hızlı bir giriş yapmayı planlıyor . Ve ilk yılında Türkiye'de 10 milyon müşteriye ulaşmayı hesaplamaktadır. Ve sonra Flexkom avrupa startını verecektir. Böyle sistemlerde ilk olanlar her zaman daha çok kazanır. Eğer sende Flexkom ile  para kazanmak istersen aşağıdaki formu doldurabilirsin.  Sana böylelikle kolayca ulaşabilirim.  Ve Flexkom'un avantajları yazımı bırada bitirmiş oldum.

Sonraki yazım Flexkom kobi komsepti hakkında olacak. Kesinlikle okumanı öneririm. Okumak İçin TIKLA . Flexkom İle para Kazanma fırsatını kaçırmamanı öneririm.

İsim (Gerekli)

E-posta (Gerekli)

Telefon Numarası (Gerekli)

Yorumunuz

                                                                                          

 

Bir önceki yazımız olan Flexkom nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

6 Responses to Flexkom’un Avatajları

  1. Pingback: Flexkom nedir? | Kazanç Klavuzu

  2. Pingback: Flexkom Kobi Komsepti [ Ayrıntılı Bilgi] | Kazanç Klavuzu

  3. inşaat malzemeleri

    teşekkürler hocam yararlı bir bilgi olmuş saygılar

  4. Pingback: Flexkom'un Diğer Network Marketing Firmalarından Farkları Nelerdir? | Kazanç Klavuzu

  5. Pingback: FlexKom’un Avantajları « FlexKomNetwork

  6. Pingback: Flexkom Sıkça Sorulan Sorular | Kazanç Klavuzu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.