Flexkom’un Başlangıç Aksiyomları

Flexkom'un Başlangıç Aksiyomları

 

Merhaba

Flexkom ile ilgili bütün yazıların bulunduğu sayfaya şuradan ulaşabilirsin. Bugün Flexkom’un başlangıç aksiyomlarından bahsedeceğim. Bu aksiyomlar Flexkom’a yeni dahil olanlar için geçerlidir. Flexkom’a hangi paket(bronz,gümüş,altın)ile dahil olursan TM pozisyonunda başlıyorsun.

İlk olarak şuan en kolay ve en büyük bonuslardan bahsetmek istiyorum 14.07.2011 tarihine kadar 3 tane Tm’yi (Altın,gümüş,bronz) altına kayıt edersen CC [ City Cordinator) oluyorsun.  Bu bonusta bulunduğun şehrin %2 geliri senin oluyor. Buda 5-6 ay içinde 1000-2000TL hazır para demektir. Neden 5-6 ay dediğimi sorduğunu düşünüyorum.  Çünkü CC ve TC lik sistemi Flexkobi  sisteminin başlamasıyla beraber yani 23.07.2011 tarihinde  aktif olacak.  Ayrıca 3 ayda insanların Flexkom’u tanıma ve güvenme zamanı olarak düşünüyorum.

 TC olmak için  bulduğun 3 alt üyene 3’er alt üye bulursan TC [Team Cordinator] oluyorsun.  Buda bonus da bulunduğun şehrin %7 gelirini almaya hak kazanıyorsun.  Buda 5-6 ay sonra 5000-6000TL gelir demektir.  Flexkom’un bu avantajları sade 14.07.2011 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra  CC olman için 40 TM üye ve TC olmak içinde tam tamına 300 TM üye bulman gerekli. Bunun da ne kadar zor olduğunu görüyorsundur. Eğer fırsatı değerlendirmek istiyorsan hemen aşağıdaki formu doldurabilirsin. 

Şimdi asıl konuma yani Flexkom başlangıç aksiyomlarına döneyim.

 

Flexkom

İlk aksiyom 30 gün içinde sadece 5 Tm yaparsan 500+100 ile 2000+400 gibi bir parayı Flexkom’dan alıyorsun.  2400’ı almak için yapman gereken Tm’lerin hepsini altın paketten kayıt etmen gerekiyor. 1 tanesini bile altın yapamaz ise 2000 lirayı alamazsın.

Sonra 2.aksiyomu ilk aksiyomun süreside içinde olmak üzere  tam tamına 60 günün bulunmaktır. Ve bu aksiyomu yaparsan 2000-6000 arası bir para kazanacaksın. Bu parayı kazanmak için yapman gereken 5  alt üyene 5’er alt üye yapmalısın. Yani toplamda 25 Tm üye. Bu şekilde hem alt üyeleri 500Tl’lik bonusu kazandırmış oluyorsun. Hemde kendin 2000TL para kazanmış oluyorsun.

-3. Ve son aksiyomda sıra. Bu aksiyomu yapmak için ilk iki aksiyomun süresinide içinde bulunarak toplam 90 gün süren bulunmaktadır. 3. Aksiyomda yapman gereken alt üyelerinin bulduğu alt üyelerine  5’er üye yapman lazım buda toplamda 100 üye demek. Bunun sonucunda 6000TL para kazanacaksın. Ayrıca alt üyelerine 2000 ve onların alt üyelerine de 500TL kazandırmış olacaksın. Hem kendin hem de başka insanlara kazandırdığın paranın zevki başka oluyor. İnsan mutlu oluyor.

-Ve bu aksiyomlardan kazandığın para sadece başlangıç . Çünkü bu 3. Aksiyomu yaptıktan sonra en yüksek 3.kariyer sistemi olan SD oluyorsun. Buda her ay 3000TL pasif gelir (emekli maaşı gibi)  ve Flexkom’un Türkiye cirosundan %1 gelir hakkı kazanmış oluyorsun.  Buda her ay 12000-15000TL para demek . Kazancın büyüklüğünü anlamış olmalısın. Ve önünde 2 kariyer basamağı daha bulunmaktadır. Ve bu basamaklarada yükselerek çok büyük paralar kazanabilirsin.

Eğer Flexkom büyüklüğünü görüp dahil olmak istersen aşağıdaki formu doldurabilirsin. Sisteme benimle birlikte dahil olabilirsin. Sistemi bilen bir gurupla çalışmak her zaman avantajdır. Flexkom’un başlangıç aksiyomları yazımıda burada bitirmiş oldum.  Bir sonraki yazım Flexkom’un kariyer sistemi ile ilgili olacak. Görüşmek dileğiyle.

İsim (Gerekli)

E-posta (Gerekli)

Telefon Numarası (Gerekli)

Yorumunuz

                                                                                                        Kazancklavuzu.org

 

Yazıyla İlgili Kelimeler: flexkom  başlangıç  aksiyomları, flexkomdan para kazan,flexkom, 2011 ek gelir

Bir önceki yazımız olan Flexkom Kobi Komsepti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 Responses to Flexkom’un Başlangıç Aksiyomları

  1. Pingback: Flexkom Kariyer Sistemi [Resimli] | Kazanç Klavuzu

  2. Pingback: Flexkom Kobi Komsepti [ Ayrıntılı Bilgi] | Kazanç Klavuzu

  3. Pingback: Başlangıç Aksiyonları « FlexKomNetwork

  4. Pingback: Flexkom Sıkça Sorulan Sorular | Para Kazanma Yöntemleri, Eğitimleri İncelemeleri Ve Paylaşımlar Burada

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.