Flexkomun Diğer Network Marketing Firmalarından Farkları Nelerdir?

 

Flexkom'un Diğer Network Marketing Firmalarından Farkları Nelerdir?

 

Merhaba

Flexkom ile ilgili bütün yazıların bulunduğu sayfaya şuradan ulaşabilirsin.  Bu  yazımda en çok merak edilen konulardan olan  Flexkom'un diğer networklerden farkı nedir? hakkında yazacağım. Mevcut networklerde çalışan insanlar Flexkom'un benim çalıştığım networklerden farkı nedir diye soruyorlar. Bende elimden geldiğince bahsediyorum. Fazla zorlandığım söylenemez. Çünkü en az 4-5 avantajı içinden zaten barındıyor. Anlatımım sonunda %90 gibi bir kısmı sıcak bakıyor zaten. Ben hemen bana sordukları sorulardan aklımda kalanları yazayım.

 

   İlk olarak  Flexkom'un Avon, Oriflame, herbalife,jetnetwork, farmasi gibi networklerden farkları nelerdir? şeklinde soruyorlar.

ilk fark olarak  Avon, Oriflame veya yukarıda saydığım çoğu network marketing firması sadece belirli bir kategori üzerinden ilerliyorlar. Mesela Avon, Oriflame kozmetik alanında Herbalife sağlık ve bitkisel ürünleri satmaktadır. Buda müşteri kesimini daraltıyor. Bildiğin gibi kozmetik ve sağlık ürünleriyle çoğunlukla bayanlar ilgileniyor. Buda müşteri sayısını azalttığı gibi kazancınıda azaltır.

   Ama Flexkom'da A'dan Z'ye her çeşit kategoriden ürün vardır.  Tektil,teknoloji,ev aletleri,güvenlik sistemleri,gıda, kozmetik, sağlık ürünleri aklına gelebilecek her ürün var. Belki şuan biraz yeni olduğu için sadece 12.000 çeşit ürün var. Flexkom ilk yılının sonunda ürün adedini 100.000 çeşite çıkarmayı planlamaktadır. Hatta uçak biletini bile buradan alabileceksin.

   ikinci fark ise Herbalife, Avon, Oriflame, Jetnetwork, Farmasi gibi firmalar kendi ürünlerini kendileri üretiyor. Yani ürünler herkesin kullandığı bildiği ürünler değil. Bu network firmaların güven duygusu şöyle oluyor. Biri ürünü kullanıp bir sorun olmazsa diğer arkadaşına da tavsiye ediyor. Bu da pek ikna bir durum olmasa da bu firmalarda sistem böyle işliyor. Bu da bana göre az da güvensizlik durumunu ortay getiriyor. Bu benim kişisel görüşüm. Tabi bu kişiden kişiye değişir.

    Flexkom'un ürünleri ise kendini dünyaya tanıtmış marka ürünler. Yani Nokia, Philips, Casper, Sony, Goldmaster, Arçelik gibi markalar. Zaten bu ürünleri sen kendi evinde kullanıyorsun. kalitesini ,markasını biliyorsun. Zaten bu ürünlerde bir sorun yaşandığı garantisi var. Ya paranı geri alırsın. Ya da garantiye verirsin yenisini yollarlar veya tamir ederler. Flexkom'un ürünlerini marka ürünlerin fabrikalarından alır. Ve kapına ücretsiz getirir.

    

Üçüncü fark diyeceğim ama başka karşılatıracağım konu kalmadı. Bende sadece Flexkom üzerin devam edeyim.  Mesela mevcut networklerde müşteri senden alışveriş yaptığında para kazanırsın. Bu müşteri bir daha ki sefere başka bir arkadaşından bu alışverişi yaptığında bu sefer o kazanır sen kazanamazsın.

    Flexkom'da bu durum şu şekilde işliyor. Müşteri senin aracılığın ile bir kere alışveriş yaptığında ömür boyu senin müşterin oluyor. Artık diğer arkadaşı tavsiye etsede  Flexkom'u  ilk sen tavsiye ettiğin için müşterinin ömürboyu alışverişlerinden hep kazanıyorsun.

 Dördüncü fark ise diğer network firmalarında ürünlerinin satışlarını distribütörler ilk elden satış yaparlar. Sistem böyle işler. Ama Flexkom dünyada ilk ilki gerçekleştirerek internet alışveriş dünyası ile gerçek alışveriş dünyasını birleştirmiştir. Böylece insanlar geceleyin saat 3-5 de bilgisayar başına geçerek alışverişi yapabilir. Veya dışarda alışveriş yaprken herhangi Flexkom logolu bir dükkana girerek  alışverişi ucuza getirebilir. Bu konu hakkında ayrıntılı bilgi için şuraya bakabilirsin.

   

Beşinci fark müşteriler , çoğu network firmalarında tüketici yani hep para ödyen kesim olarak kullanılıyor. 

Ama Flexkom'da yakın zamanda müşteriler reklam izleyerek para kazanacak. Ve bu paralar ilede bedava alışveriş yapacaklar. Peki biz distribütör olarak ne kazanacağız? diye soruyorsundur.  Biz kendi müşterilerilerimizin izlediği reklamlardan kazanç sağlıyoruz. Yani müşteriler reklam izledikçe hem onlar kazanıyor hemde biz kazanıyoruz.

  

 Altıncı fark ise network marketing sistemlerinin kariyer sistemi ile ilgili. Çoğu network firmasında insanlar distribütör buldukça bir basamak yükselerek müşteri kazançlarından elde ettiği yüzdelik dilim azalıyor. Ama Flexkom'da yükseldikçe yüzdelik dilim artmasının yanında değişik kazanç bonuslarıda veriliyor. Bunuda şurada daha ayrıntılı anlattım. Göz atabilirsin.    

 

  Yedinci fark ise Müşteriler buradan marka ürünler alıyor demiştim. Ama bu marka ürünleri Flexkom'dan piyasa fiyatının çok daha altına alabiliyor. 

 

  Sekizinci fark ise müşteri Flexkom'dan beyendiği ürünü aldığında, Flexkom müşterinin  ödediği paranın bir kısmı tekrar müşterinin Flexkom hesabına ödüyor. Müşteri bu parayla Flexkom'dan bedava alışveriş yapabiliyor.  

 

 Dokuzuncu  fark ise inanlar Flexkom aracılığı ile telefon ve elektrik faturalarını ödediğinde bonus kazanacak ve bonusla Flexkom'dan bedava alışveriş yapacak.

 

Aşağı yukarı bütün farklar bunlar. Yazmadığım 2-3 tanesine şuradan göz atabilirsin. Çoğu insana Flexkom'u anlattığım ben ve etrafımdaki insanlar hiç duymadı diyor. Flexkom açılalı 4-5 ay gibi bir süre oldu. Açıkcası bende 2 ay önce öğrendim. Keşke en başından öğrenebilseydim. Şuan bu insan tek sözüm duymamış olabilirsin. Ama en azından okudun veya ben sana anlattım. Bunu dinledin dimi ilerde kimse bana bunu anlatmadı demezsin en azından.  Bu durum daha kötü ya… Herneyse 

eğer dahil olmak istiyorsan seni Flexkom'daki kendi grubumda görmek isterim. Eğer benimle beraber katılmak istersenaşağıdaki forumu doldur. Belki sana ulaşırım. 

 

 

İsim (Gerekli)

E-posta (Gerekli)

Telefon Numarası (Gerekli)

Yorumunuz

Herkese Bol Kazanç…                                       KazancKlavuzu.org

 

Yazıyla İlgili kelimeler: flexkomun farkları, flexkomun diğer network marketing firmalarından farkları nelerdir,flexkom

Bir önceki yazımız olan Flexkomu Neden Tercih Etmeliyim? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 Responses to Flexkomun Diğer Network Marketing Firmalarından Farkları Nelerdir?

  1. Pingback: Cengiz Ehlizin Flexkom.biz Tanıtım Sunumu VİDEOLARI | Kazanç Klavuzu

  2. Pingback: Diğer Firmalardan Farkı « FlexKomNetwork

  3. Pingback: Flexkomu Neden Tercih Etmeliyim? | Para Kazanma Yöntemleri, Eğitimleri İncelemeleri Ve Paylaşımlar Burada

  4. Pingback: Flexkom Sıkça Sorulan Sorular | Para Kazanma Yöntemleri, Eğitimleri İncelemeleri Ve Paylaşımlar Burada

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.