Flexkomun Siteleri

                                         Flexkom'un Siteleri

 Merhaba

Flexkom ile ilgili bütün yazıların bulunduğu sayfaya şuradan ulaşabilirsin. Bugün Flexkom'un yayında olan ve yakında yayına girecek siteleri hakkında bilgileri vereceğim.

 

Flexkom'un şu anda 4 tane websitesi bulunmaktadır. Yakında Flexkobi ile ilgili 3 tane site daha yakında gösterime girecek. Flexkom'un toplamda 7 tane sitesi  olacak tabi şimdilik . Ve şimdi Flexkom'un bu siteleri hakkında bilgi vereceğim. Hemen konuya dönelim.

Flexkom'un siteleri maddeler halinde yazıp hangi amaçla kullanıldığını yazacağım.

www.flexkom.com      :   flexkom.com müşterilerinin ve senin alışveriş yapacağın site 23.07.2011 itibariyle Flexkom.com yeni tasarımına kavuştu.

www.flexkom.com.tr   :  flexkom.com.tr'nin farkı buradan flexkom vip gold kart girişleri ve silver kart yani kobilerin ddağıttığı kartların girişleri buradan yapılacak. Farklarından biri bu. Diğeri ise .tr adece şirketlere veriliyor. Buda flexkom'un şirket olduğunun tescilidir.

 

www.flexkom.org       :   flexkom.org Flexkom'dan para kazanmak isteyen insanların ofisi olarak adlandırabiliriz. Burada kazançları,müşteri sayısını,toplantı takviminin organizasyonu kontrol ediliyor. Yani flexkom.org distribütörlerin ofisidir.

www.flexkom.biz           :   flexkom.biz de Flexkom editörleri veya yetki sahibi olan insanlar tarafından distribütör adaylarına flexkom ve avantajları anlatılıyor. flexkom.biz tanıtım,eğitim hakkında kullanılıyor. flexkom.biz'de sunumlar genelde 2 günde 1 olmak üzere saat 21.00'da yapılır.

Son olarak Flexkom, Flexkobi sistemi ilgili 3 alan adını da almış.Eğer almasaydı ben almış olacaktım. Ama benden önce davranmışlar :D. Neyse konuya döneyim.

Flexkom Flexkokibi sistemi ile ilgili 4 adet websitesi bulunmaktadır. Ama şuan sadece bir tanesi kullanımdadır. isimleri ve uzantıları şöyle…

flexkobi.com  :  Şuan flexkobi.com kobiler için üye olma, kazanç kontrolü, silver kart alımı  gibi aktiviteler için kullanıyor sanırım. Aynı flexkom.org gibi. Sadece flexkobileri ilgilendiren bir durum. Ve şuanda site aktif durumda.

flexkobi.org    :  Kullanımda değil.

flexkobi.biz    :  Kullanımda değil.

 

flexkobi.info   :  Kullanımda değil.

Şuanlık Flexkom'un kulanımda olan siteleri bunlar. İleride yenileri açılabilir. Son olarak flexkom.biz'de Cengiz Ehlizin anlattığı sunumlarda 2 adet kayıtlı video mevcut. Videoları izlemek için Tıkla.

                                                                                                   

Yazıyla ilgili Kelimeler:flexkom.org,flexkom org,flexkom.biz,flexkom biz,flexkom.com.tr  

Bir önceki yazımız olan Cengiz Ehlizin Flexkom.biz Tanıtım Sunumu Videoları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Responses to Flexkomun Siteleri

  1. Pingback: Cengiz Ehlizin Flexkom.biz Tanıtım Sunumu VİDEOLARI | Kazanç Klavuzu

  2. Hasan

    flexkobi sitesini bilmiyordum bilgi için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.