Flexkom’un Üyelik Paketleri Ve Avantajları

      
Flexkom ile ilgili bütün yazıların bulunduğu sayfaya şuradan ulaşabilirsin. Bugün Flexkom'da satın alabileceğin paketler ve avantajları hakkında bilgi vereceğim. Flexkom'da mevcut 4 üyelik vardır. 3 bayi üyeliği birde bd üyeliği var. Bd üyeliğinden yazıma başlıyayım.

BD: Bu üyelik tipinde sadece müşterilerin alışverişlerinden %5 gelir elde edebiliyorsun. Flexkom'un BD üyeliğinde kariyer sisteminde yükselemiyorsun. Açık konuşmak gerekirse bu üyelik büşük düşünen insanlar için değil. Onun için bu paketi önermiyorum.

Sırada Flexkom'un byilik paketlerine sıra geldi. İlk olarak bronz,silver ve gold üyeliğin ortak özelliklerinden bahsedeyim.

– Müşteri kurma linki.
– Flexkom Banner Hakkı
– Misafirlerini Online Flexkom Tanıtım Sunumlarına Davet Etme Linki
– Bayilik ve Dükkan kurma İmkanı
-%5 alt üyelerinin müşterilerinden  alışverişlerinden para kazanma  imkanı (Bu kariyer siteminde yükseldikçe %5-30 arasında artıyor)

Bu özellikler 3 bayilik lisansının ortak noktalarıdır. Şimdi Flexkom'un ilk bayilik tipi olan bronz paketten bahsedeyim.

[TM] Bronz Paket                      : Yukarıdaki ortak özelliklerin hepsi bu pakette zaten bulunmaktadır. Ayrıca kendi müşterilerinin alışverişlerinden %10 para kazanma imkanı. Bronz pakette bilmen gerekenler bu kadar.

[TM] Silver (Gümüş) Paket :  Yukarıdaki ortak özelliklerin bulunması dışında artı 2 özelliği daha bulunmaktadır. Bunlardan ilki kendi özel programını yükleme imkanı. Ve diğeri bence Flexkom'un en iyi paket özelliklerinden. Bu da Flexkom'un radyo ve televizyon reklamlarından gelen müşterileri Flexkom otomatik olarak silver ve gold üyelerin altına kayıt ediyor. Buda çok güzel ve büyük bir fırsat. Ve paketin diğer özelliği kendi müşterilerinin alışverişinden %15 kazanç sağlıyorsun.

[TM] Gold (Altın) Paket          : Ortak özellikler zaten bulunıyor. Bunun dışında kendi özel programını yükleme imkanı. Sonra Flexkom'un radyo ve televizyon reklamlarından gelen müşterileri ve bayileri  Flexkom otomatik olarak gold ve silver paketlerin altına kayıt ediyor. Başka bir gold paket özelliği ise  sadece gold paket üyelerine  özel eğitimler.  Başka bir fırsatta Flexkom'un  vip kartını satma imkanı. Bu kart sadece Türkiye'nin %1'lik kısmına dağıtılacaktır. Ve Bu kartın özelliği %60-70 varan indirimler ile ürün alabilmenin yanında Flexkom televizyon, araba, telefon gibi çekilişlere ücretsiz ve sınırsız katılma hakkı. Ve sırada gold paket özelliği bence Flexkom'un en önemli özelliği. Bu da kobi olan dükkanları bu sisteme bağlayarak hem bağlayan distrübütör kazanıyor,hem kobi kaznıyor hem de  müşteri kazanıyor. Böylelikle daha çok para kazanma imkanın oluyor. Ve son olarak gold paket kendi müşterilerinin alışverişinden %20 kazanç sağlayacak.

Gördüğün gibi Flexkom'un bayilik ,üyelik, kayıt paketlerinin özellikleri böyle Eğer imkanın varsa gold paketi almanı öneririm. Ama durumum yok diyorsan en azından bronz paket almalısın. Zaten bonus,maximum gibi kartlara 12 taksit imkanı bulunmaktadır. İstersen taksitle alıp kendini fazl zorlamandan da işe başlayabilirsin. Böylelikle Flexkom'un üyelikleri ve  özellikleri yazımı bitirmiş oldum. Eğer hala Flexkom'a kayıt olmadıysan aşağıdaki formu doldurabilirsin. İşi bilen 20-25 kişilik  bir grubum var.  Eğer iyi bir ekip ile dahil olma istiyorsan beklerim.

İsim (Gerekli)

E-posta (Gerekli)

Telefon Numarası (Gerekli)

Yorumunuz

Bir önceki yazımız olan Flexkom Kariyer Sistemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Responses to Flexkom’un Üyelik Paketleri Ve Avantajları

  1. Pingback: Flexkom Kariyer Sistemi [Resimli] | Kazanç Klavuzu

  2. Pingback: Flexkomun Riski Var Mı? | Kazanç Klavuzu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.