Google Adsense’den Nasıl Para Kazanılır

Google Adsense`den Nasıl Para Kazanılır

Merhaba

Bildiğin gibi Google’nin sağladığı birçok hizmet ve araç bulunmaktadır. Bunlardan biride Google Adsense. Google  Adsense sana Google ile para kazanma imkanı sunmaktadır.  Google Adsense’den nasıl para kazanılır dediğini duyuyor gibi oluyorum. Bunun için sana Googleden para kazanmanı sağlayacak olan Adsenseyi açıklamayı çalışacağım. Adsense`den intertnet aracılığıyla para kazanılmaktadır. Ve Adsense`den para kazanmak için ihtiyacımız olan ücretli veya ücretsiz bir blog yada youtube hesabı .

Adsense`nin sistemin işleyiş şekli;

 

Blog ve Website sahipleri Adsense`den aldığı kodları sitelerinin belirli yerlerine yerleştirirler. Bu kodlar Google nin reklam ağı olan Adwors`ün reklamlarını gösterir. Blogu veya websiteyi ziyaret eden ziyaretçiler bu reklamlara tıkladığında Google belli bir miktar blog ve website sahiplerine para ödemektedir. Google`nin Adsense`nin sana sağladığı bir başka fayda ise blogunun içeriğiyle ilgili reklam göstermesi. Buda senin o anki yazınla ilgili reklam gösterilmesi demek. Kısaca açıklamak gerekirse potansiyel ziyaretçi. Buda daha çok para kazanmana yardımcı olmaktadır.

Sonuç

 

Ama ciddi şekilde Adsense`den para kazanmak için bloguna veya websitene çok ziyaretçi uğraması gerekmektedir. Bu da çok kolay bir şey değil. Bunun için sana bir tavsiyem olacak. Adsense’den para kazanmanın ipuçlarını, tüyolarını, sırlarını öğretecek bir kitap öneriyorum. Kitabın adı Adsense Canavarı. Adsense Canavarı ile  çabuk bir şekilde trafiğini yükseltmeye, ve Adsense’den para kazanman için değişik birçok yöntem öğretecek. Kısa süre de blogun ziyaretçi akınına uğramasını sağlayacaksın ve ayda 1000-2000TL gelir elde etmeyi öğreneceksin. Adsense'den Youtube aracılığıyla para kazanmak istersen sana bir önerim var. Şuradaki siteyi bir incele.

Bir önceki yazımız olan İnternetten Para Kazandıran Yollar, Teknikler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.