Google Kazançları Kitabı Sahtekar Mı? Kopyalanmış Mı?

Google Kazançları kitabı sahtekar mı? kopyalanmış mı? yazım ile karşındayım. Bu yazıyı birçok kişinin düşüncesi ve yorumları üzerine yazıyorum. Bildiğin gibi Google Kazançları kitabı Affiliate Marketing ile para kazanmayı anlatmaktadır. Şuana kadar birçok insan bu kitabını almış ve kullanmış durumdadır. Açıkça söylemek gerekirse bu kitabını alan herkes para kazanamıyor. Ama bu ginede Google Kazançları kitabının dolandırdığı anlamına gelmemektedir. Şahsen ben Affiliate Marketing ile para kazanan biriyim. Yani gerçekten affiliate marketingden para kazanıldığının canlı kanıtıyım.  Ayrıca Musa Erdoğmuş'un hazırladığı kitabını da okumuş biriyim. Eğitimde hiçbir sorun yok. Kitabı iyi bir anlatım ile Affiliate Marketing ile para kazanmayı anlatmaktadır. Ayrıca herhangi bir sorun yaşdığında Musa Erdoğmuş'a mail aracılığıyla ulaşabiliyorsun. Ve en geç 24 saat içinde sana dönüş yapmaktadır.

Affiliate Makreting ile para kazanamayan arkadaşların para kazanamamasının 2 nedeni bulunmaktadır.

Bunlar;

1-) Çok sabırsız insanlar. Hemen kazanmadığı için vazgeçiyorlar. Ve bu işten para kazanılmıyor diye ortalıkta yorumlar yapıyorlar. Ben ilk paramı 30 gün sonunda kazanmıştım. Çoğu insan 30 gün değil ilk haftadan Affiliate işini bırakıyorlar. Bu nedenle affiliate marketing ile para kazanmaya çalışırken sabırsız olmaz pek iyi birşey değil.

2-) İnsanlar sadece bir kitaba bel bağlıyor. Sonuçta hergün birçok yeni sistem ortaya çıkıyor. İnsanın herzaman kendini geliştirmesi gerekmektedir. Google Kazançları kitabı satış ortaklığı eğitimine başlangıç için iyi bir eğitim seti.  Fakat internet her zaman değişip gelişiyor. Yani yeni yöntemlerde ortya çıkıyor. Bunlarıda incelemek gerekiyor. Kendimden örnek vermem gerekirse Türkiye'de bulunan en iyi affiliate eğitimlerini okudum. Ve hala bilmediğim birçok yeni şey öğreniyorum. Onun için bu sistemde hep kendini geliştirmen gerekli.

Sonuç

Sonuç olarak Google Kazançları kitabı korsan  değildir. Ve eğitim seti affiliate marketingi layığıyla anlatmaktadır. Ve birçok insanın Google Kazançları kitabı ile Affiliate Marketing'den para kazanıldığı biliniyor. Zaten aşağıdaki linkten Google Kazançları kitabı ödeme kanıtlarını görebilirsin. Gönül rahatlığıyla Google Kazançları kitabına sahip olabilirsin.

Google Kazançları Kitabı kullanıcı ödeme kanıtları ve yorumları için TIKLA

     

Bir önceki yazımız olan Google Kazançları.RAR Download başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

One Response to Google Kazançları Kitabı Sahtekar Mı? Kopyalanmış Mı?

  1. kesin

    Google Kazançları Kitabının sunacağı eğitim sayesinde Adwords kullanarak nette gelir elde etmeyi öğrenmiş olacaksın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.