Google Kazançları Ve Musa Erdoğmuş Hakkında Önemli

Google kazançları Türkiye'deki ilk affiliate eğitimi ( satış ortaklığı ). Ve bu eğitimi Musa Erdoğmuş oluşturmuştur. Hatta kendisi ilk satış ortaklığı ağı olan xticaret sitesininde kurucusudur.

Satış ortaklığında 2 şekilde para kazanabiliyorsun.

  1. Avcı olarak
  2. Çiftçi olarak

Avcı olarak para kazanma yolunun mantığı şu şekildir. Avcı satış ortağı, hangi insanların neye  ihtiyacı olduğunu ve nerede bulacağını bilir. Ve ona göre ürününü satar.  Genelde paralı reklam ağları, forum ve sosyal ağlarda avcı satış ortaklığı yapmaya uygundur.  Duruma göre ücretli ve ücretsiz şekilde de satış ortaklığı yapılabilinir. Çiftçiye göre daha hızlı kazanır. Eğer iyi maaliyet kar oranı  hesaplanarak reklam verilirse çifçiden daha karlı ve çok kazanırsınız. Ama biraz eğitim gerektirir.   İşte Avcı satış ortaklığı için eğitim ihtiyacını  Google Kazançları gidermektedir. Google kazançları avcı olarak satış ortaklığından  nasıl para kazanacağını öğretiyor. Google Kazaçları hakkında detaylı bilgiyi [ Google Kazaçları TIKLA GİT ] öğrenebilirsin.

Çifçi olarak para kazanmada ise bir siteye ihtiyacın vardır. Siteye satış ortağı olduğun ürünler ile ilgili yazı yazarsın ve Google aramaları ile gelen ziyaretçilere satmaya çalışırsın. Satnca da komisyon kazanırsın. Biraz sabır gerektirir. Uzun bir blog çalışması gerektirir. Ama sermayesiz ve kalıcı bir gelire kavuşursunuz. İki satış ortaklığı yöntemini de denedim. İkisi ile de iyi paralar kazanabiliyorum. Ve tavsiye ederim.

Eğer Google Kazaçları hakkında detaylı bilgi istersen http://www.googlekazanclari.gen.tr adresinden ulaşabilirsin.

google kazançları musa erdoğmuş,google kazançları ekşi sözlük,google kazançları şikayet var

Bir önceki yazımız olan Google' de Reklam vermek İçin Ne Yapılmalıdır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.