Google Kazançları Ve Musa Erdoğmuş Sahtekar Mı

Musa Erdoğmuş’un hazırladığı Google Kazançları kitabını inceledim.Ve vardığım sonuçlara beraber göz atalım.Google Kazançları kitabı Türkiye’deki ilk Affiliate Marketing kitabıdır.Yani bu sistemi( Google'den para kazanma,Clickbank ile para kazanma…) Türkiye’ye tanıtan ilk kitap Google Kazançları diyebilirsin.Musa Erdoğmuş’un hazırladığı Google Kazançları iki senedir piyasada bulunmaktadır.Ve Musa Erdoğmuş’un müşterileri Google Kazançları’ndan oldukça memnun.

 

Google Kazançları Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Ödeme Kanıtları

Kitap Affiliate Marketing sistemi ile Cickbank ile para kazanma, Google'den para kazanma gibi konular ile internetten para kazanmayı anlatmaktadır.Google Kazançları sayesinde evde para kazanabileceksin,uyurken para kazanabileceksin,ek iş veya ek gelir ihtiyacını karşılayabileceksin ve daha fazlası .Ayrıca Musa Erdoğmuş Affiliate Marketing sistemi hakkında kafanda soru işareti kalmasın diye sana ücretsiz mini kurs olanağı da sunuyor.Yukarıdaki linke tıklayarak bu kurstan yararlanabilirsin.Satın almış üyelerin videolu yorumlarına ve ödeme kanıtlarına da yukarıdaki linkten ulaşabilirsin.

 

Google Kazançları’nın içindekilere bakacak olursak;

  • Görsel Eğitim(Bu eğitim sayesinde izleyerek daha çabuk öğreneceksin.)
  • 80 TL Değerindeki Google Adwords Kuponu Ücretsiz Sahip Olma İmkanı.(Adwords Kuponu sayesinde başlangıçta reklamlarını ücretsiz yayınlama olanağı sunuyor.)
  • Ömürboyu Google Kazançları Güncellemelerinden Ücretsiz Yararlanma.(Bu güncellemeler sana hep yeni bilgi sağlayacak buda ek kazanç olarak sana geri dönecektir.)
  • İleride Gelecek Dijital Kitap Hazırlama,Pazarlama Yazılımları,Pazarlama Taktikleri,Virüssel Pazarlama gibi Bonuslara İndirimli Sahip Olma İmkanı(Bu sana başka sektörlerden para kazanmayı öğretiyor.Kısacası kazandığın parayı kat kat artırmana sağlayacak sistemler.)
  • Google Öğütleri ve Gizli Bilgiler Aboneliği(Bu üyelik sayesinde önemli bilgiler elde edeceksin)
  • Google Kazançları Hızlı Başlangıç El Kitabı(Hızlı başlangıç kitabı sayesinde para kazanma işlemini hızladırman mümkün.)

 

    Musa Erdoğmuş’un diğer Affiliate Marketing kitaplarından farklı olarak sosyal sorumluluk projesi bulunmaktadır.Bu sayede Google Kazançları'na verdiğin paranın %10 nu ihtiyacı olan bir öğrenciye verdiğini söylüyor.Kesin verdiği konusunda bir bilgim bulunmamaktadır.Tavsiye ettiğim Affiliate Marketing kitaplarından biridir. Tabi ki son söz gine sana ait.Google Kazançları ödemeni xticaret üzerinde yapmana olanak sağlıyor.Bu sayede kredi kartı,eft ve havale ile ödeme yapabilirsin.Ayrıca kredi kartına 12 ay taksitle de Google Kazançlarını alman mümkün.Satın aldığınız sayfanın Ssl Güvenlik sertifikası bulunmaktadır.Bu sayede şifren çok iyi korunmaktadır.Artık sende Google'den para kazanacaksın.

Son Kararını Vermeden Önce Muhakkak  linkteki siteye bakmalısın. Google Kazançları hakkında ayrıntılı bilgi ve bilinmeyenleri açıklamış. Son kararını vermende yardımcı olacaktır. Linke tıkla [ Google Kazançları İndir ] siteye git. 

Yazıyla İlgili Kelimeler :google kazançları şikayet var,google kazançları sahtekar, google kazançları ekşi sözlük, musa erdoğmuş sahtekar

Bir önceki yazımız olan Adsense Canavarını Almak Mantıklı Mı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

One Response to Google Kazançları Ve Musa Erdoğmuş Sahtekar Mı

  1. Arda Erdoğan

    Google kazançları Türkiye’de piyasa çıkan ilk affiliate eğitim seti olarak biliyorum. Ayrıca en çok satılan affiliate marketing eğitim seti. Bu kadar çok satıldığına göre alan insanlar gerçekten para kazanıyor ki ürünü tavsiye ediyor. Böylece ürün çok rağbet görüyor. Google Kazançları’ndan memnun olmayanı duymadım. Affiliate Marketing’e başlamayı düşünen arkadaşlar varsa ya Google Kazançları ile yada Kazanç Sistemi’yle başlamasını tavsiye ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.