Google’den Nasıl Para Kazanılır?

Google’den Nasıl Para Kazanılır?

Merhaba

İnternetten para kazanma yolları arasında en çok para kazandıran sistemlerin çoğu Google aracılığıyla olmaktadır. Google’den Nasıl Para Kazanılır? sorusuna beraber göz atalım. Google aracılığıyla 3 şekilde para kazanabilirsin. Bunlardan ilki;

Google Adsense ile Para Kazanmak: Google Adsense ile para kazanma sisteminin çalışma şekli; bir site veya bloga gelen kullanıcılar Google Adsense’nin reklamlarına tıkladığında para kazanırsın. Çok ziyaretçi doğal olarak çok tıklamayı getirir. Buda doğal olarak sana para olarak geri döner. Google Adsense ile ayda 500 ile 5000 TL arasında para kazananlar bulunmaktadır. Eğer Google Adsense ile yüksek kazanç elde etmek istersen sana bir eğitim seti öneriyorum. Eğitime BURADAN ulaşabilirsin.

İkinci Google’den para kazanma yöntemimiz Google’nin ücretli reklam ağı olan (Google Adwords ) ‘tür.

Google Adwords Aracılığı  İle Para Kazanma:  Google Adwords’de ihtiyacımız olan pazarlayacağımız bir üründür. Eğer kendine ait bir ürününüz yoksa Clickbank ve XTicaretteki ürünlere satış ortağı olarak ürün reklamı vererek para kazanabilirsin. XTicaret üyeliği 20 TL’dir. Hemen üye olarak para kazanmaya başlayabilirsin. Clickbank yabancı sitedir ve üyeliği ücretsizdir. Google Adwords’de işi öğrenerek kısaca daha destekli para kazanmaya başlamak  istiyorsan bir eğitim seti öneriyorum. Eğitim setinin  BURADAN ulaşabilirsin.

 

Google’den Nasıl Para Kazanılır? Sorusunun üçüncü ve son cevabı ise Google organik (Ücretsiz) araması aracılığıyla para kazanmak.

Google Organik (Ücretsiz) Aramlar Aracılığıyla Para Kazanmak:  Bu Google’den para kazanma yolunda ise gerekli araçlar xticaret üyeliği ve ücretli(35 TL) veya ücretsiz blog. Bu Google para kazanma yolunda yapmamız gerekn xticaretteki ürünlere satış ortağı olup blogumuzda o ürün hakkında tanıtım,açıkla,karşılaştırma gibi yazılar yazacağız. Bu sayede Google ücretsiz aramalarında çıkarak tanıttığımız ürünün sanün satışını gerçekleştirerek %40-50-60-70-80 gibi bir komisyon alarak para kazanacağız. Bu Google’den para kazanma sistemiyle reklam masrafı olmadan ömürboyu düzenli gelir elde edeceğiz. Eğer bu sistem sana uygun geldiyse sana bu sistemi videolarla öğretecek bir  eğitim seti öneriyorum. Eğitimin adı Goomass. Bu eğitim setide gerçekten kalite ve önerdiğim eğitim para kazanma setidir.

Google’den Nasıl Para Kazanılır? Sorusunun cevabını  Goomass'dan Öğrenmek için TIKLA

googleden nasıl para kazanılır,googleden para kazanmak,google adsense ile para kazanmak,google adsense ile nasıl para kazanılır,googleden para kazanma yolları

Bir önceki yazımız olan Website Nasıl Kurulur? Gir Öğren başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

One Response to Google’den Nasıl Para Kazanılır?

  1. ercan

    gerçekten güzel anlatmışsınız. Üçünüde denedim. üçüde gerçekten para kazandırıyor. arkadaşlara tavsiye 2 ve 3 googleden para kazanma metodlarını kesin denemeleri.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.