İnternetten Para Kazanma Yöntemleri, Çeşitleri

 İnternetten Para Kazanma Yolları

Merhaba

Netten birçok para kazanma yolu vardır.Ama iyi ve düzenli internetten para kazandıran 4-5 taneyi geçmez.İnternetten para kazanmak isteyenler için en çok tavsiye ettiğim 5 yöntem bulunmakta.Bunlar blog yazarak para kazanma,upload ederek para kazanma,Google Adsense,Affiliate Marketing,Clickbank ile para kazanma.Bu internetten para kazanma yolları ile düzenli ve iyi paralar kazanabilirsin.Anket doldurarak para kazanma,tıklayarak para gibi sistemler  çok uğraşarak az para kazanabileceğin yöntemler.Ben sana günde 1-2 saatini ayırarak ayda 1000 TL ve üzeri gelir sağlayabilecek 5 yöntemi öneriyorum.

Upload Ederek Para Kazanma

Bu internetten para kazanma yolu hotfile aracılığyla olmaktadır.Hotfile upload ettiğin dosyalar indirildiğinde para kazananırsın.Ama upload ederek ciddi gelir pek edilmesede anket doldur vs gibi yöntemlere nazaran daha çok para kazanırsın. Genelde film sitesi sahipleri sana para karşılığında film upload etmeni ister. Webmaster forumlarında ve film sitelerinin iletişim bölümünde istek yapabilirsin. Pek tavsiye etmiyorum ama ginede aklında bulunsun.

Clickbank ile Para Kazanma

Bu internetten para kazanma yolu reklamcılık olarak düşünebilirsin.Ürünün reklamını yaparak sattığın ürünler üzerinden belli bir miktar para kazanırsın.Clickbank ile para kazanma  biraz zahmetli denilebilir.Bu netten para kazanma yolunda yabancı sitelerle biraz çok uğraşıyorsun.İşin içine Google Adwords ve Yahoo gibi arama motorlarıda giriyor.Ama gerçekten işi öğrendiğinde çok ciddi paralar kazanabilirsin.Tavsiteye ettiğim nettenpara kazanma yollarından biridir.  Clickbank ile para kazanılan yol hakkında ayrıntılı bilgi ve benim ödeme kanıtlarımı görmek için BURDAKİ yazımı okumalısın.


 Blog Yazarak Para Kazanma

Bu internetten para kazanma yolunda ise bloguna günde bir yazı ekleyerek yapabileceğin kolay reklam masrafı olmadan netten para kazanabileceğin bir yöntem.Yazılar benim sitemde yaptığım gibi ürün incelemesi,tanıtımı gibi konular ile ilgili yazıcaksın.Ve satış ortaklığı linkinde satın alınan ürünlerden bir miktar para kazanacaksın.Eğer sana göre uygun bir netten para kazanma yolu ise şuradaki yazıyı oku.

 

 Google Adsense

Bu netten para kazanma yolu ise nerdeyse blog yazarak para kazanma yöntemiyle ayın.Bu sistemde gine blog yazacaksın ama istediğin türde yazabilirsin.Ve google adsense reklamlarını blogta yayınlayacaksın.Ve her google adsense reklamlarına tıklandığında bir miktar para kazanacaksın.İstersen blog yazarak para kazanma ile,google adsense ile para kazanmayı birlikte yapabilirsin.

 Affiliate Marketing

Bu internetten para kazanma yolunda ise daha demin anlattığım Clickbank ile para kazanma sistemini içine almaktadır.Bu sistemde XTicaret,Clickbank'ı  kullanarak  ürün pazarlıyosun.Kısaca komisyonculuk diyebilirsin.Blog yazarak para kazanmadan farkı blog yazarlığından birçok ürüne reklam yapıp  satıyorsun affiliate marketing de bir ürüne reklam yapıyosun ve satıyosun. Detaylı Bilgi için TIKLA  

 

intenetten para kazanma yöntemleri,internetten para kazanma çeşitleri,internetten para kazanma türleri   

Bir önceki yazımız olan Blog Yazarak Para Kazanmada Altın Üçlü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.