İnternetten Para Kazanmanın En Güvenilir Ve En Çok Kazandıran Yolu Hangisidir ?

 

   Yaklaşık üç yıldır internetten para kazanmaya ilgi duyuyor ve araştırıyorum. Ve bu zaman zarfında birçok para kazanma yolunu denedim. Kimisi doğru çıktı, kimisi dolandırıcılıktan başka birşey değildi. Ama bu süreçte internetten para kazanma konusunda oldukça tecrübe edindiğim. Peki sonunda doğru internetten para kazanma yolunu buldun mu diye soruyorsan, biraz uzun sürdü ama sonunda buldum. İşte bu yazıyı yazmamdaki amaç bulduğum en güvenilir ve kazançlı internetten para kazanma yolunu sana anlatmak. En azından benim yaptığım hataları yapmadan doğru para kazanma yöntemi ile işe başlayarak zaman kaybetmemiş olursun. Bulduğum para kazanma yolu benim için olumlu yönde bir milat oldu. Umarım senin içinde faydalı olur. Son olarak yazımı bazıları gibi kuru kuruya anlatmayacağım. Destekli ve kazandığım parayı resimli olarak senin ile paylaşacağım. 

  İlk olarak bilinen ve rağbet gören internetten para kazanma yollarını yazayım.

   Anket doldurarak para kazanma, dosya indirme sitelerinden para kazanma, reklamlara tıklayarak para kazanma, sitelere üye olarak para kazanma, reklam izleyerek para kazanma, sörf yaparak para kazanma,  borsadan para kazanma, sitene link veya reklam alarak para kazanma, yazı yazarak para kazanma gibi internette para kazanma yolları mevcuttur.

Rağbet Gören İnternetten Para Kazanma Yollarının Olumsuz Yönleri

   Belki sende bu para kazanma yollarına denk gelmişsindir. Saydığın para kazanma yolları ile para kazanılıyor mu dersen eh işte denecek kadar kazanılıyor. Fakat bazıları oldukça riskli iken (borsa ile para kazanma gibi) , bazılarıda aylık 25-30 tl gibi gerçekten çok küçük miktarlar kazandırmaktadır. Buna para kazanma diyorsan o ayrı :) . Yukarıda saydıklarımın arasında iyi para kazandıran yöntemler var mı diye soruyorsan,  iki yöntem diğerlerine göre dah çok kazandırıyor. Bunlar; sitene reklam alma ve yazı yazarak para kazanma yöntemidir. Fakat sitene reklam alarak para kazanmak için sitenin iyi bir ziyaretçi kitlesine sahip olması gerekiyor. Buda o kadar kolay değil. Yazı yazarak para kazanma ise benim önereceğim para kazanma yolunun içinde daha çok kazandırdığı için ondan bahsetmeye gerek duymuyorum.

   Yukarıda saydığım internetten para kazanma yollarını özetleyecek olursak kimisi riskli, kimisi az kazandırıyor. Benim kullandığım ve sana da önereceğim para kazanma yolu hem daha az çaba gerektiriyor, hemde daha çok kazandırıyor. Onun için bu para kazanma yolları ile uğraşmanı tavsiye etmiyorum.


Peki Senin Önerdiğin İnternetten Para Kazanma Yolu Hangisi?

 Hemen açıklayayım. Benim önerdiğim para kazanma yolu affiliate marketing [ Satış Ortaklığı ] dır. Satış ortaklığını daha önceden duymuş veya biliyor olabilirsin. Eğer biliyorsan okumaya devam et. Çünkü bu yazı senin de ilgilini çekecek birşeyler bulacaksın. Eğer satış ortaklığı hakkında bilgin yoksa parantez içindeki linke tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsin. Gönderdiğim yazıda videolu anlatımında olduğunu söylemeliyim. [ Satış Ortaklığı Nedir Tıkla Öğren ]

Satış Ortaklığı Hürriyet Gazetesi Haberi
   Yazıyı okuduğunu varsayarak devam ediyorum. Satış ortaklığını kısaca 2-3 cümle ile özetlemek gerekirse internet üzerinden komisyonculuk diyebilirim. Ürün sahibinin ürününü kendi çabaların ile tanıtıp satman karşılığında kazançtan %5 ile 80 arasında pay alırsın.  Sistemi en kısa şekilde böyle özetleyebilirim.

Satış Ortaklığına Ön Yargılı Yaklaşmayın

   Satış ortaklığını ilk defa duyuyorum, zordur, ben yapamam gibi aklında düşünceler oluşmuş olabilir. Şahsen bende satış ortaklığı işine girmeyi düşündüğüm de bu durumdan farklı değildim. Sana şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki satış ortaklığı ile para kazanma gerçek dünyada çalışıp para kazanabileceğin herhangi bir işten daha kolay ve rahattır. Satış ortaklığına başlamadan önce bilgisayarı sadece oyun oynamak için kullanan benim gibi biri bile bu işten para kazanıyorsa senin kazanmaman için hiçbir engel yok. Satış ortaklığı ile öğrenci, emekli herkes para kazanabilir. Benim satış ortaklığı sisteminde en sevdiğim yanlarında birisi mevcut işlerden daha az çalışır ve daha çok kazanırsın. Evinde bilgisayar başında günlük 2-3 saatlik çalışma ile aylık 1000 tl yi rahatlıkla kazanabilirsin. Şunuda söylemeden geçemeyeceğim sistem o kadar güzel ki 1-2 aylık çalışma sonucunda çalışmasan dahi sistem sana para kazandırmaya devam eder. Bu ay bazı işlerimden dolayı satış ortklığı ile pek ilgilenemedim. Fakat ay sonu hesabıma baktığımda 1000 tl yatmıştı. Çalışmadan para kazanmak çok güzel bir duygu olduğunu söyleyebilirim. Sanki birisi çalışıyo kazandığı parayı sana getiriyor gibi oluyor. Herkesin tatması gereken bir duygu. Bazı insanlar 1000 tl kazanabilmek için bir ay boyunca günde sekiz saat çalışıyorlar. Ve bu kadar para kazanamıyorlar. Ben 1000 tlyi önceki çalışmalarım sayesinde kazandım.  Ayrıca kazandığım parayı resimli olarak yazının devamında seninle paylaşacağım.


Satış Ortaklığında Hangi Tür Ürünleri Satabilirim?

   Satış ortaklığı sisteminde mutfak gereçlerinden tut ev dekorasyon ürünlerine, mobilyadan tut spor aletlerine, bebek elbiselerinden tut gece elbiselerine kadar aklına gelebilecek A'dan Z'ye her çeşit ürüne satış ortağı olarak para kazanabilirsin. Biraz daha aklına oturması açısından kendi sattığım ürünlerden örnek vermem gerekirse; ihtiyaç kredisi, plazma tv, laptop, cep telefonu [ İphone dahil :) ], fotoğraf makinesi, uçak biletleri, bebek beşikleri, bebek giysileri, hamile elbiseleri, köpek maması, koşu bandı, zayıflama ürünleri, dekorasyon ürünleri, güneş gözlükleri, parfümler gibi birçok ürünü satarak para kazanıyorum. Ve bu saydığım ürünler sattığım ürünlerin sadece bir kısmı. Kazançlarımı katlamak istediğimde yeni ürünlere yöneliyorum. Ve daha fazla para kazanabiliyorum. Bu ürünlerin bulunduğun satış ortaklığı sitesine BURAYA tıklayarak ücretsiz üye olabilir ve yerli,yabancı bütün kampanyaları görebilirsin.


Satacağım Ürünler Marka Ürünler Mi?

Satış Ortağı Olabileceğin Markalar
   Satış ortaklığının en sevdiğim yanlarından biriside bu. Sattığım ürünler televizyonda, reklam tabelalarında, hatta evimde  kullandığım marka ürünler. Satış ortaklığından yararlanan birkaç marka sayacak olursam; Türk hava yolları, Teknosa, Daybuyday, Yakala.co, 1V1Y, Limango, Markafoni, Vestel, Evmanya, Kliksa, Trendyol, Limango, Hepsiburada gibi Türkiye'de ismi duyulmuş markalar satış ortaklığı sisteminden yararlanmaktadır. Sen bu markaların bütün ürünlerine satış ortağı olabilir ve bunları satarak para kazanabilirsin. Bu markaların bulunduğun satış ortaklığı sitesine BURAYA tıklayarak ücretsiz üye olabilir ve yerli,yabancı bütün kampanyaları görebilirsin.


Satış Ortaklığı ile Ne Kadar Para Kazanabilirim ?

   Satış ortaklığı sisteminde kazanç sınırlaması yoktur. Ne kadar çok çalışırsan o kadar para kazanabilirsin. Satış ortaklığı ile dünya genelinde aylık 2.000 $ ile 1.000.000 $ arasında para kazanan insanlar bulunurken ülkemizde 700 tl ile 100.000 tl arasında para kazanan insanlar bulunmaktadır. Bir yazımda satacağın ürün sayısına göre elde edeceğin kazancı şematik şekilde gösterdim. BURAYA tıklayarak yazıya bakabilirsin. Tabi kazanılan para senin potansiyeline de bağlı. Belki Türkiye'deki en çok kazanan insanı sen olabilirsin.


Satış Ortaklığı İle Ben Ne Kadar Kazandım ?

   Satış ortaklığı ile aldığım ödemelerin birkaçını RESİMLİ olarak seninle paylaşacağım. Resimler İş Bankası internet şubesi resimleridir. En eski olandan güncel olana doğru gidiyorum.

 RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜSTÜNE TIKLA
1-)Satış Ortaklığı Ödeme Kanıtı

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜSTÜNE TIKLA

2-)Ödeme Kanıtı 2

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜSTÜNE TIKLA 
3-) Affiliate Marketing Ödeme Kanıtı

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜSTÜNE TIKLA 
4-)İş Bankası Ödeme Kanıtı


    Gördüğün gibi ödeme kanıtlarım böyledir. Ve her geçen gün kazançlarımı katlamaktayım. Küçükken bana ''Google senin hesabına para yatıracak.'' deselerdi gülerdim heralde. D: Ayrıca yazının devamında benden farklı olarak satış ortaklığı ile internette para kazananların yorumları ve ödeme kanıtlarını da sunacağım.


Satış Ortaklığı İlgimi Çekti. Nereden, Nasıl Başlamalıyım?

    Sende biliyorsun ki yeni öğrenilen birşey her zaman başta zor gelir.  Satış ortklığıda böyledir. Fakat bir hafta gibi bir sürede kavrayıp para kazanmaya başlayabiliyorsun. En azından bu süre benim için yeterli oldu. Ben satış ortaklığını işini profesyonel birinden yardım alarak öğrenmiştim. Ve bu nedenle hiçbir gereksiz yöntemle uğraşmadan sadece bana söylenenleri yaparak sıfır hata ve zaman kaybetmeden satış ortaklığı ile para kazanmaya başlamıştım. Sana da böyle bir profesyonel ile satış ortaklığını öğrenmeni tavsiye ederim. Şuan aylık tahmini olarak 50-60 bin tl kazanan bir profesyonelin satış ortaklığı eğitimi bulunmaktadır. Zaten bende satış ortaklığına bu eğitim setini ile başladım. Eğitim Türkiye'deki en kaliteli satış ortaklığı eğitimidir. Hatta dünya seviyende bir eğitim bile diyebilirim. Eğitim satış ortaklığında yapman gerekenleri resimlerle ve videolar ile öğretmektedir. Ayrıca takıldığın her noktada eğitim sahibinden sınırsız destek alabiliyorsun. Başka eğitimler gibi havuza bırakıp yüzmeni beklemiyor. Bu eğitimin yaptığı para kazanana kadar sana nerede ne yapman gerektiğini anlatıyor. Destek konusu yönünden çok kaliteli bir eğitim. Kısaca eğitimde para kazanmak için gereken her donanım ve bilgi mevcuttur. Eğitim satış ortaklığı ile para kazanmamda oldukça yardımcı oldu. Yolumu kaybettiğimde her zaman bana doğru olan  yolu göstermesi ile şuanda iyi denecek kadar para kazanabiliyorum. Sanada bu eğitim ile satış ortaklığına başlamanı tavsiye ederim. Eğitime BURAYA tıklayarak ulaşabilirsin. Aynı sayfada eğitimi kullananların yorumları ve resimli, videolu ödeme kanıtları da bulunmaktadır.

Sonuç

   En azından eğitimi bir incelemeni öneririm. Satış ortaklığı gerçekten hayatımı çok değiştirdi. Hep derdim bana göre bir iş yok . Büyünce ben ne yapacam diye kara kara düşünürdüm. Ama satış ortaklığını bulduktan sonra gerçekten hayatımı olumlu yönde çok değiştirdi. Satış ortaklığından önce ve sonrası diye yaşamımı ikiye ayırabilirim. :D . Artık sevdiğim insanlara daha çok vakit ayırabiliyor, onlara istediğim şeyleri rahatlıkla alabiliyorum.
 

Bir önceki yazımız olan Google Kazançları Semineri [Resimli] başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

14 Responses to İnternetten Para Kazanmanın En Güvenilir Ve En Çok Kazandıran Yolu Hangisidir ?

 1. mehmet

  bu işinizi anlatan siteniz hangisidir

 2. Admin

  BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 3. derya

  sizinle çalışmak istiyorum

 4. salim bayram

  bu tür bir iş için ne yapmam gerekiyor nereyle görüşmem gerekiyor

 5. emine

  ben de sizinle çalışmak istiyorum

 6. nagehan

  ben zanox a daha öncede üye olmaya çalıştım fakat 4. aşamaya gelince tıkanıyorum yardım sekmesine tıklayınca da hata veriyor. üye görünüyorum fakat hiç bi ürüne satış ortağı olamıyorum. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkür ederim.

 7. Admin

  bir siteniz olmadığı için ortak olamıyor olabilirsiniz. Çünkü ortak olacağınız ürün ile siteniz alakalı mı diye kontrol ediyorlar. Ondan sonra ortaklığa izin veriyorlar. Eğer siteniz varsa sorunlar için şu linki zanox.com/tr/iletisim/ ziyaret edin.

 8. nagehan

  teşekkür ederim bilgilendirme için doğru tahmin etmişim.

 9. seda

  3. kısımda vergi bilgileri bölümünde tıkandım. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 10. Admin

  Verginin hangi bölümünde tıkandınız ? Söylerseniz yardımcı olayım.
  ———
  Bazı affiliate siteleri kazandığımız paradan %10-20 gibi bir miktar keserek bizim yerimize vergi dairesine ödemeyi yapar. Bazıları da kesinti yapmadan gine bizim adımıza vergi dairesine ödeme yapar.

 11. vildan

  satış ortaklığı için yeterli çevremin olduğunu düşünmüyorum bu konuda bana ne önerirsiniz.

 12. vahip

  internet sitemiz olmasımı gerekiyor ? blog vb siteler olurmu

 13. Admin

  satış ortklığında çevreye ihtiyaç yoktur. Ben tek başıma yapıyorum başladığımdan beri.

 14. Admin

  Olsa da olur, olmasada. Zaten bütün ayrıntılar eğitimde anlatılıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.