Mail Okuyarak Para Kazanmak SAÇMALIĞI

   Mail Okuyarak Para Kazanmak yazım ile karşındayım. İyi kötü interneti kullanan nerdeyse herkesin mail hesabı vardır. Peki bu mail hesabını ileti almak, göndermek işlemi dışında para kazanmak için kullanılabilir mi ona bakalım. İlk olarak mail okuyarak para kazanmak oldukça az duyulmuş bir sistemdir. Sanırım en büyük nedeni az kazandırıyor oluşudur. Yoksa elbet bir yerden duyardınız. Mail okuyarak para kazanmak sisteminin nasıl işlediğine bakalım.


Mail Okuyarak Para Kazanmak Sisteminin İşleyiş Şekli

    Mail okuyarak para kazanmak yöntemi şu şekilde işliyor. Mail hesabınıza anket gönderen anket siteleri var. Bu sitelerin mail hesabınıza gönderdiğiMail Okuyarak Para Kazanmak anketleri doldurduğunuzda sitenin belirlediği orandaki parayı kazanıyorsunuz.  Mail okuyarak para kazanacağınız iddaa eden sistemler ya anket siteleridir yada sizin mail adresleri toplayıp anket sitelerine belirli bir ücret karşılığında satan insanlardır. Anket siteleri her okunanan veya dolduran mail başı anlaşma yapılan firmadan para alıyor. Kendisine aslan payı alırken mail okuyan insanlara ufak bir miktar dağıtıyor. Örneğin; bir temizlik şirketinin anketi bu şirketten 500 tl alıyorlar.  Ve şirketin istediği anketi kullanıcılara sunuyorlar. Anket siteleri paranın 250-300 tl sini kendine alırken geri kalan 200 tl sini belki onbinlerce mail okuyan insana dağıtıyor. 

   Mail okuyarak para kazanmak doğru mu derseniz. Doğru fakat harcayacağınız zaman karşılığında kazanacağınız para oldukça az. Mail okuyarak para kazanmak, aylık kazanacağınız maximum para  30-40 $ geçmez. Mail okuyarak para kazanmanın neden az kazandığımıza gelecek olursak, anket sitelerinin çoğu Türkiye'ye ödeme yapmıyor. Yapan var iste maximum 30 kuruş gibi bir sistemle işliyor. Fakat her zaman mail gönderilmiyor. bazen haftada bir. Bazen ayda bir değişiyor. Türkiye'deki anket firmalarını hiç sorma bile 10 kuruşa anket doldurtuyorlar. İşin sefasını onlar sürerken cefasını mail okuyan insanlar çekiyor.  Onun için Türkiye'de mail okuyarak para kazanmak oldukça zor. Denemeye değer mi derseniz boşa zaman kaybıdır. Mail okuyarak para kazanmak sistemleri umut tacirliğinden başka birşey değildir. Son olarak bu sistem mail okuyarak para kazanmak değil anket doldurarak para kazanma sistemine giriyor. Google aramalarında anket doldurarak para kazanmayı mail okuyarak para kazanmak içinde kullanıyorlar.


Sonuç

   Eğer ek işe, ek gelire ihtiyacınız varsa bir kaç tavsiyem olacak. Mail okuyarak para kazanmak yerine satış ortaklığı ve Google Adsense ile para kazanmayı deneyebilirsiniz. Emin olun Mail okuyarak harcayacağınız zamanı bu işlere ayırın mail okuyarak kazanacağınız paranın 100-200 katı fazla para kazanırsınız. İkisi arasında ilk hanigisi ile başlamamı tavsiye ediyorsun diye soran arkadaşlara tabiki satış ortaklığını öneriyorum. Satış ortaklığını öğrendikten sonra Google Adsense'de daha başarılı olacaksın. Satış ortaklığı nedir hakkında ayrıntılı bilgiyi BURADAN alabilirsiniz. Google Adsense için ise BURAYA tıklayabilirsiniz. Mail Okuyarak para kazanmak yazımın sonuna geldim.

Bir önceki yazımız olan Google Kazançları Kitabı Sahtekar Mı? Kopyalanmış Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 Responses to Mail Okuyarak Para Kazanmak SAÇMALIĞI

 1. DERYA

  Bende boş zamanları internet başında boşa geçirmek yerine kendim için faydalı olmasını isterim.Bana yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

 2. Admin

  yazıda aslında tavsiyede bulunduğum bir bölüm bulunuyordu. Orayı okursanız işinize yarayabilir.

 3. gamze

  ben adsense için defalarca başvurdum fakat siteniz google politikalarına uyumlu değil diyor. Ve ben bu durumu nasıl düzelteceğimi bilmiyorum . adsense yönergelerini okudum fakat bir şey anlayamadım siz bu konnuyla ilgili bir şey biliyorsanız paylaşır mısınız acaba?

 4. Admin

  sitenize iletişim ve hakkında sayfası hazırlayın. Eğer yazılarınız kopya ise onun için de kabul edilmiyor olabilir. Yazı için etiket sayısı max. 3-4 olarak belirleyin. +18, warez veya telifli içeriğiniz varsa silin. Eğer bunların hepsine uyduğunuz halde onaylanmıyorsanız siteniz çok yeni olabilir. Bu nedenle kabul edilmemiş olabilirsiniz. Ama siteniz gayet güzel görünüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.