Network Marketingde İyi Bir Grubun Önemi

                     Network Marketing'de İyi Bir Grubun Önemi

 

  Network marketing'de satılan ürün, kazanç planı, firmanın piyasadaki durumu ve en önemliside katılacağın grup çok önemlidir. Katılacağın Network firmasının ürünü iyi olabilir, iyi bir kazanç alanıda olabilir ama katılacağın grubun iyi olmazsa para kazanamazsınız, çok yorulursun veya çok az kazanırsın. Sana grubun önemini şöyle anlatayım. Mesela senin girdiğin networkün sattığı ürün çok kötü, kalitesiz olsun.  Bu durumda para kazanmazsın değil mi ? Ama bu durumda dahi işe beraber yaptığın grup iyiyse gine para kazanabilirsin. Hatta iyi bir grup durumlar ne kadar kötü olursa olsun gelişmene yardımcı olur.

Birçok insanı görüyorum. Her önüne gelenin grubuna katılıyor. Sonuç çoğunlukla hüsran oluyor. Bu işe girmiş bazı insanlar seninle sadece kayıt aşamasında konuşuyor. Sen kayıt olduktan sonra  yardımı veya irtibatı olmuyor. Böyle oluncada network işini bilmeyen insanlar ne yapacağını bilmediği için para kazanamıyor. Ve bırakıyor. Sonrada etrafta bu işten para kazanılmıyor, millet dolandırılıyor diye ortada geziniyorlar. Onun için network işine gireceksen bunlara dikkat edeceksin.

Peki ben gireceğim grubun iyi olduğunu nasıl anlayacağım? diye soruyor olabilirsin. O konuda sana dikkat etmen gereken birkaç ince noktalardan bahsedeyim. İlk olarak seninle konuşan adam networkün kazanç planından bahsediyorsa, bu çok büyük fırsat girersen zengin olabilirsin gibi vaatlerde bulunuyorsa bilki bu insandan yarar gelmez. Ama sana firmanın avantajları yanında bizimle katılırsan ücretsiz eğitimler, her konuda destek veya farklı promosyon ve avantajlar sunuyorsa doğru insanla konuşuyorsun demektir.

Mesela ben benimle beraber Flexkom Network'e girenlere 2 adet ücretsiz network marketing eğitimi veriyorum. Sonra internetten nasıl distribitör bulabilecekleri, nasıl müşteri bulabileceklerini anlatıyorum. Sonra internette verdiğimiz reklamlara ortak yapıyorum. Network Marketin'den farklı olarak değişik internetten para kazanma yollarını ücretsiz eğitimini veriyorum. Hatta yakın zamanda ücretsiz site bile vermeyi düşünüyorum. Böylece benimle beraber katılanların işlerini daha hızlı ve geniş koldan geliştirmesine olanak sağlıyorum. Buna yakın imkanlardan bahseden insanlar varsa bu insanlarla irtibat kurabilirsiniz. Böylece yaptığınız iş daha kolay ve destekli olur. network işinin en önemli kanunu iyi bir gruptan sonra katılacağın network marketing firmasının ürünü ve kazanç planı çok önemlidir. Bu üç kritere dikkat ettikten sonra yapman gereken tek şey grubunu dinlemek ve söylediklerini yerine getirmek.

Son olarak eğer bir network marketing firmasında çalışmıyorsan ve network işine girmeyi düşünüyorsan seni aramızda görmek isterim.

Yazıyla ilgili kelimeler: network marketing, network marketing nedir, network marketing grubu,network marketing takımı

Bir önceki yazımız olan Flexkom İle İlgili Videolar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Responses to Network Marketingde İyi Bir Grubun Önemi

  1. Pingback: FLEXKOM Yıldız Ekibiyle Katılanlar DAHA ÇOK KAZANIYOR | Kazanç Klavuzu

  2. Veli

    Dediklerinize katılıyorum gerçekten . Network marketing de grubun ne kadar iyise o kadar çok kazanırsın…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.