Orkaplus Kullanıcı Yorumları, Şikayetleri Ve İndirme Yolu

   Merhaba. İlk yazımda Orkaplus nedir, Kadir Karapelit Kimdir diye bahsettim. Tavsiyem ilk o yazıyı okuyup sonra bu yazıyı okumandan yanadır. İlk yazıyı okumak için TIKLA .  İlk yazımda da bahsettiğim gibi Kadir Karapelit Orkaplus Eğitim Setini hazırlayan kişi, ürün sahibidir. Orkaplus bir affiliate marketing  ( satış ortaklığı ) eğitimidir. İlk yazımda satış ortaklığından bahsettim okumanı öneririm.  Kısaca affiliate marketingi gine açıklayayım. Başkalarının ürünlerini satıp, satıştan komisyon kazanımı diye açıklanabilirim.

   Yaklaşık 5-6 yıldır bende affiliate marketing ile uğraşıyorum ve kazanıyorum. Affiliate çalışmalarımda sıralarında Kadir Karapelit’in birçok sitesine ve ürününe denk geldim. Sitelerinde gördüğüm kadarıyla affiliateyi öğretecek kadar bilgisi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.  Kendiside uzun süredir bu işi yapmakta ve sürekli kendini geliştirmiştir.

  Orkaplus eğitim setine dönecek olursak, eğitim satış ortaklığını kapsamlı bir şekilde öğretmektedir. Kapsamlı derken affiliate işinde gerekli olan ne tür bilgi varsa bu eğitim setine dahil edilmiştir. Mesela site kurma eğitimi, seo eğitimi, e-mail marketing, Adwords eğitimi gibi. Bunlara yazının ilerleyen bölümlerinde değineceğim.

Orkaplus

   Orkaplus dijital bir eğitim setidir. Website üyeliği ile ücretli Orkaplus eğitimlerine ulaşabiliyorsun.  Eğitimler yazılı, görsel ve VİDEOLU bir şekilde sana öğretilmektedir.  Videolu olması zaten başlı başına kalite göstergesidir. Bunu unutmamak gerekir. Satış ortaklığında sistemin işlemesi için kimler gerekli ve kaç türde kazanırsın bir bakalım.

Satış ortaklığında  sistemin işlemesini sağlayan 4 taraf bulunur. Bu taraf sayısı duruma göre 3 de olabilmektedir.

  1. Ürün Sahibi
  2. Affiliate Network ( Aracı Firma )
  3. Satış Ortağı
  4. Müşteri

    Affiliate network aracı kurumdur. Ürün sahibi ile satış ortaklarını birleştiren platformlar olarak düşünebilirsin. Örneğin; Clickbank, Amazon.com Clickmerkez vb. gibi. Bazı durumlarda aracı kurum yoktur. Direk ürün sahibi, satış ortağı ve müşteri vardır. Bu tür satış ortaklıkları da bulunur.

   Ürün sahiplerinin affiliate marketing sisteminden kazanımları ;

  • Yüzlerce , binlerce kişi sayesinde ürünlerin daha hızlı pazarlanmasını sağlama.
  • Garanti Ve Risksiz Reklam Dönüşümü. Yani satış ortağına ürün satılırsa para ödersin. Satılmazsa ödemezsin. Buda risksiz %100 kazançtır.
  • Bazı Durumlarda Ödeme Sistemi Olmayan Bağımsız Ürün Sahipleri İçin Farklı Ödeme Seçenekleri.

Satış ortağının affiliate marketing sisteminde kazanımları;

  • Ürünü olmasa bile başkasının ürünü pazarlayarak internetten para kazanma.  Daha ne olsun. smiley

     Affiliate Marketing de ister ürün sahibi olarak, istersen de satış ortağı olarak para kazanabilirsin. Tabi ürün sahibi olarak kazanman için kendine ürün oluşturman gerekir. İlerleyen zamanlarda oda olur inşallah J . Satış ortaklığında da farklı kazanç türleri var. Onu ilk yazımda anlatmıştım. İstersen BURAYA tıklayarak o yazımı da okuyabilirsin.

 Affiliate Marketing Sisteminin Güzel Yanları

  Affiliate işinde ilk başlarda çok kazanamazsın. Ücretli reklam bölümünü kullanmadığı varsayıyorum. İlk başlarda altyapı oluşturma süreci olduğundan çok emek verip tek tük gelirin olur. Ama düzeni 1-2 ay içinde oturttuğunda kazançların sürekli gelmeye başlar. 

  İşte ondan sonraki bölüm çok keyifli. Çünkü bir bakmışsın dışarıda gezerken, yada uyurken satış yapmışsın para kazanmışsın. Bu devirde kim uyuyarak para kazanıyor. laugh Affiliate işinin bu döneminde az çaba ile çok kazanırsın. Ama ilk dediğim gibi bunun için başta çok çaba gösterdik. Artık kaymağını yiyelim değil mi wink

Orkaplus İle Herkes Affiliate Marketingden Para Kazanabilir Mi ?

  Affiliate işi çok basit bir şey değil. Öyle olsa zaten herkes yapardı. Fakat çok zorda değil. Ama evde para kazanabileceğin en güzel iş. Bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bilgisayar ve internet kullanmayı bilmen gerekir. Başlarda sabırlı ve sürekli düzenli çalışman gerekir. Çabuk pes etmemelisin. Eğer ben pes etmem, düzenli ve sürekli çalışırım ve sabırlıyımdır diyorsan Orkaplus sana bu işi öğretecek bilgiyi sunuyor. Ayrıca takıldığın yerde Kadir Karapelit’den 7- 24 ücretsiz destek alabilirsin.O zaman internetten para kazanman için önünde hiçbir engel duramaz.

Orkaplus Eğitim Ve Bonuslarından Bahsedelim.

 Adwords Eğitimi: Google’nin ücretli reklam platformunu nasıl kullanacağını ve nasıl kar edeceğini öğreten eğitimler mevcut.

Yazarak Para Kazanma: Satış ortaklığı dışında yazarak para kazanmayı öğreten bir eğitim. İster sitene uygula ister başkalarına yazı yazarak hızlı kazanç sağla. Bu eğitimde yazarak para kazanabileceğin platformlar ve internete özgü yazı yazma teknikleri öğretiliyor.

Website Kurma Eğitimi: Evet. Satış ortaklığının kalbi denileilecek önemde olan bu eğitimi de sana videolarla öğretiyor.

Xticaret Eğitimi: Türk bir affiliate network (aracı firma ) olan Xticaret’den ürün seçme ve pazarlama eğitimleri bulunuyor.

Clicbank Eğitimi: Dünyaca ünlü affiliate network olan Clicbank’dan ürün seçme, pazarlama gibi eğitimler bulunuyor.

Seo Eğitimi: Affiliate Marketing’de başarının %60 bölümünü kapsayan bölüm bu. Seoyu bilen herkes bu işten para kazanabilir. Orkaplus ile Seoya para ödemeden seoyu öğren.

Bonuslar

Sosyal Medya Pazarlama Eğitimi: Bu eğitim başka bir eğitimde bulamayacağın bir eğitim. Sadece Orkaplus eğitim setine özel. Bu eğitim ile Twitter, Facebook,İnstagram gibi sosyal medya platformlarında para kazanmayı öğrenebilirsin.

E-mail Marketing Eğitimi  :  Bu eğitim yurtdışındaki satış ortaklarının en çok kullandığı yöntemlerden biri. Ülkemizdeki satış ortakları ve Affiliate eğitim sahibleri buna hiç değer vermiyor. Ama Kadir Karapelit bunu düşünmüş. Ve Orkaplus’a bu eğitimi dahil etmiş. Gerçekten kazanlarını arttıracak bir eğitim.

100 tl Adword Kuponu: Adwords eğitimini iyice öğrendikten sonra bu kupon ile Orkaplus’a verdiğin paranın 2 katını kazanabilirsin. Bu şekilde Orkaplus bedavaya gelmiş ve üzerinede 100 tl para kazanmış olursun.

WordPress Eğitimi: Bu bölüm site kurmanın içine girdiğinde bu bonus zaten var olan bir şey.

 Sana şunu rahatlıkla söyleyebilirim bu eğitimleri ciddi ir şekilde öğrenip uygularsan para kazanmama imkanın yok. Kazanamıyorsan bir şeyleri yanlış yapıyorsun demektir.

Orkaplus Yorumları

    Fark ettiyseniz Orkaplus ile ilgili olumsuz yorumu internette göremezsiniz. Olumlu yorumda çok az var tabi. Aslında bu iyi bir şey. Çünkü. memnun olan biri. Ben Orkaplus’dan memnunum diye etrafa yazmaz. Ama Orkaplus’dan şikayetçi olan  her yere yazar, ilan ederdi. Etrafta bu şekil Orkaplus şikayetçi yorumları görünmediğine göre buda Orkaplus’u satın alanların Orkaplus’dan şikayetçi olmadığını gösteriyor Ekşi Sözlük’de de yorum bulunmuyor.  Orkaplus eğitimi bu bölümü gayet başarıyla atlatmış anlaşılan.

Orkaplus İndirme Seçenekleri

 Orkaplus inceleme yazımın çoğu bölümünde Orkaplus İndirme hakkındaki sorununun cevabından bahsediyorum aslında. Orkaplus İNDİRİLMEZ. Orkaplus Website üzerinden ulaşabildiğin bir eğitim setidir. Orkaplus’a satın aldığında sana kullanıcı adı ve şifre gönderirler. Ve sadece satın alanlar, Orkaplus’un ücretli site bölümüne girebilirler. Bu yüzden Orkaplus’u indiremezsin.

 Son Olarak

  Orkaplus Affiliate marketing ile para kazanmayı öğrenebileceğin kaliteli bir eğitim. Bu işe girişeceksen gayet sana yeterli gelecektir. Eğer Orkaplus’u satın almak istersen BURAYA tıklayıp satın alabilirsin.

Bir önceki yazımız olan Orkaplus Nedir, Kadir Karapelit Kimdir ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.