Orkaplus Nedir, Kadir Karapelit Kimdir ?

 Orkaplus açıklamaya başlamadan önce Orkaplus eğitim setinin yazarı olan Kadir Karapelit  bahsedeyim. Bu yazıyı okuduktan sonra yazımın 2. bölmünü okumak için BURAYA tıklayın

 Kadir Karapelit Kimdir ?Kadir Karapelit Kimdir

   Kadir Karapelit uzun süredir affiliate marketing ( satış ortaklığı ) sektöründe bulunan ve bu işten iyi seviyede para kazanan biridir. Kendisine ait birçok sitesi bulunmaktadır. Bu sitelerin bazılarında ürün sahibi şeklinde para kazanırken,  bazısında ise satış ortaklığını kullanarak para kazanmaktadır. Kendimde uzun süredir affiliate marketing sektörünün içinde bulunduğumdan birçok kez sitelerine ve ürünlerine denk geldim. Sitelerini incelediğimde affiliate marketing işinde gayet yeterli bilgisinin olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Yıllar süren affiliate serüveninde kendini sürekli affiliate işinde geliştirmiş zaten.

     Kadir Karapelit’de bu şekilde de düşünmüş olacakki Orkaplus adında bir satış ortaklığı eğitim seti çıkarmıştır.

 Orkaplus Nedir ?

Orkaplus deminde söylediğim gibi Kadir Karapelit tarafından hazırlanmış affiliate marketing ( satış ortaklığı ) eğitimidir. Affiliate marketing dilimizde satış ortaklığı olarak kullanılmaktadır.

   Satış ortaklığı ; Bir başkasının ürününü tanıtıp, pazarlaman sonucunda istenilen işlemi gerçekleştirirsen,  karşılığında belirlenen komisyonu kazanman demektir. İstenilen işlem derken demek istediğimi aşağıda anlattım.

Ürün sahipleri;

  • Satış Başına
  • Tıklama Başına
  • Üyelik Başına
  •  Herhangi İstenilen Bir Aksiyom

 karşılığında sana para ödemektedir. Satış ortaklığında özellikle satış başına ve üyelik başına kazanç modeli sıkça kullanılmaktadır.

   Herhangi bir aksiyom kazancı ise ürün sahibinin istediğin herhangi bir şey olabilir.  Mesela program indirilmesi telefon numarası bırakması mail adresi kaydettirmesi gibi açıklayabilirim.

Orkaplus Nedir

  Satış ortaklığı nasıl yapılır sana biraz ondan bahsedeyim. Satış ortaklığı iki şekilde yapılır. Bunlar ücretli  ve ücretsiz olan bölümü diye ikiye ayırabiliriz.

 1-)  Ücretli Olan Bölümü: Parayla reklam verilen yerler olan  Facebook Reklamı Ağı,  Google AdWords, Yandex gibi ücretli reklam ağları  kullanılarak ürün pazarlama  ve satışına dayalıdır.  Ücretli olan bölümün amacı belirli bir para harcayarak daha fazla para kazanmaktır. Örneğin; 50 TL reklam maliyeti ile 100 – 200 TL kazanma gibi açıklanabilinir.

    Orkaplus’ da Kadir Karapelit bu bölümü gayet detaylı ve videolu şekilde sana öğretmektedir. Satış ortaklığında ileri seviye kazançlar için ücretli bölümü kesinlikle öğrenmen gereklidir.

  2-) Ücretsiz Olan Bölümü: Herkesin merak ettiği bölüm budur herhalde. Bu bölümde hiç para harcamadan nasıl para kazanabileceğini anlatmaktadır. Forumlar, sosyal medya siteleri, kendi siteni kurarak nasıl para kazanacağını vb. birçok ücretsiz sistemden yararlanarak para kazanmayı anlatmaktadır. Affiliate marketing içinde olanların en sevdiği bölüm bu bölüm diye düşünüyorum.

   Affiliate  marketing işini sadece ürün pazarlama, tanıtma  diye düşünüyorsan biraz yanlış düşünüyorsun. Affiliate işinde iyi paralar kazanmak istiyorsan affiliate işini ilgilendiren bir çok şeyi de öğrenmen gerekir. Özellikler Kadir Karapelit  bu tarz bölümlere oldukça dikkat etmiş olacakki  Orkaplus eğitime bu tarz konularında eğitimini oluşturmuştur.

  Şimdi neyden bahsettiğimi biraz açıklayayım. Affiliate yaparken daha çok para kazanmak için site kurman gerektiği durumlar olur. Kadir Karapelit site kurmayı sana bir eğitim olarak  sunmuştur.

  Ayrıca sitenin Google’da istediğin kelimede görünmesini istersin. Neden mi, çünkü siteme daha çok kişi  girsin daha çok para kazanayım diye düşünürsün. İşte bunu başarmak için SEO yani arama motoru optimizasyonu bilmen gerekir. Kadir Karapelit bunu da düşünerek  Orkaplus eğitim setine bunu eklemiştir.  Bunun gibi email marketing, Google Adwords eğitimleri de  Orkaplus  eğitiminde bulunur. Kısacası Orkaplus seni affiliate marketing işinde  tam donanımlı, profesyonel bir şekilde para kazanmaya hazırlıklar.

  Unutmadan  Orkaplus eğitim dijital bir eğitimdir. Yani  satın aldığında senin mail adresine kullanıcı adı ve şifre şeklinde Orkaplus eğitim sitesine üyelik göndericekler. Bu  siteye sadece Orkaplus’u satın alanların üye olabildiği bir bölümü bulunmaktadır.  Bu şekilde Orkaplus sitesine kayıt olabilirsin. Orkaplus sitesinde eğitimleri inceleyebilir ve uygulamaya koyularak internetten para kazanmaya başlayabilirsin. Orkaplus nedir, Kadir Karapelit kimdir yazının sonuna geldim. Yazımızın ikinci bölümüne gitmek için BURAYA tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Master Kazanç Seti Ve Pişmanlık başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.