Para Kazandıran İşler

Para kazandıran işler yazım ile karşındayım. İnternetten para kazandıran işler her insanın istediği tarzda para kazanma işlerinin hepsini barındırmaktadır. İnternetten para kazandıran işlerin bu kadar tercih edilmesindeki en büyük etkenler evde çalışarak para kazanma, diplomayaPara Kazandıran İşler ihtiyaç duymadan iş bulma ve kendi işinin patronu olma. Son olan benim favorimdir. Biraz özgürlüğüme düşkünüm. Sende öyle isen doğru yerdesin demektedir. Konumuza dönecek olursak şuan internette en kolay, en çok para kazandıran işleri maddeler halinde yazacağım.

Para Kazandıran İşler;

1- Affiliate Marketing İle Para Kazanma : Ayrıntılı Bilgi İçin Tıkla

2- Google Adsense İle Para Kazanma    :  Ayrıntılı Bilgi İçin Tıkla

Yukarıda gördüğün para kazandıran işler internetteki en güvenilir ve  en çok para kazandıran işlerdir. Yukarıdaki 2 adet para kazandıran işlerin ikisi ile hala uğraşmaktayım. Size de ikisini bir arada yapmanızı tavsiye ederim. Bu şekilde daha çok para kazanabilirsiniz. Para kazandıran işlerden ilk hangisini denemeliyim diye sorunuz varsa buna önerim satış ortaklığı olacaktır. Çünkü satış ortaklığı ile para kazanmayı öğrendiğinizde Google Adsense ile para kazanmayı daha çabuk öğrenirsiniz. Adsense'nin %50-60 bölümü zaten satış ortaklığı eğitimini barındırmaktadır. Ama Adsense'nin satış ortaklığında hiçbir yüzde oranı yok. Olsa taş patlasın %10 'dur. Zaten bende ilk satış ortaklığı ile internetten para kazandıran işlere başladım. Ve şuan iki sistemden de para kazanıyorum. 

Sonuç

Şuan bu iki internetten para kazandıran iş sayesinde aylık en az asgari ücret kadar para kazanmaktayım. Ve sdece günde 2-3 saat uğraşma ile. Bu para kazandıran işlerden aylık 30.000 tl kazananda var. Ama ben daha o seviyeye ulaşamadım tabiki. Size de öneririm. Nede olsa sizden hiçbir farkım yok. İnternetten para kazanmamın tek nedeni para kazandıran işlere senden daha önce başlamamdır. Sende para kazandıran işler ile az da olsa huzura kavuş bilirsin. Para kazandıran işler yazımın sonuna geldim.

Bir önceki yazımız olan Google Kazançları Kitabı Sahtekar Mı? Kopyalanmış Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

One Response to Para Kazandıran İşler

  1. Serdar

    Adsense tıklama başı çok az veriyor. zamanında sitemde denemiştim oradan biliyorum. Bu sebepten adsensi kullanmayı bıraktım ve youtube işine başladım. Youtube’dan güzel paralar kazanılıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.