Para Kazanmanın Yolları, Yöntemleri

  Para kazanmanın yolları yazım ile karşındayım. Para kazanmanın onlarca yolu var. Fakat önemli olan kazandırdığı miktar ve ne kadar çalışıp kazandırdığıdır. Çoğu para kazanmanın yolları çok çalışıp az kazandıran para kazanma yöntemleridir. Eğer günde 2-3 saat uğraşarak aylık en fazla 30-40 $ kazanmak istiyorsan sana bu  para kazanmanın yollarından da bahsedebilirim. Fakat işin şu yönü varki kazandığın para ile harcadığın Para Kazanmanın Yollarıelektrik, internet fatursını bile karşılayamazsın. Para kazanmak yerine zarar edersin. Bu para kazanmanın yolları ile uğraşan insnlara uğraşıyorum. Gerçekten zamanlarına yazık. Şimdi sana bahsedeceğim para kazanmanın yolları az çaba ile ciddi paralar kazanabileceğin para kazanmanın yollarıdır. Bizzat kendin denemiş ve hala uğraşım para kazanmaktayım.  Bu para kazanma yöntemleri hakkında bahsedeceğim. Uzatmadan sana bu para kazanmanın yolları aşağıy maddeler halinde sıralayacağım.


Güvenilir Para Kazanmanın Yolları;

1-) Satış Ortaklığı ile Para Kazanma
2-) Google Adsense İle Para Kazanma
3-) Just been paid ile Para Kazanma
4-) Makale Yazarak Para Kazanma
5-) Sitene Reklam Alarak Para Kazanma

    Yukarıda gördüğün para kazanmanın yollarının hepsi güvenilir ve denenmiş internetten para kazandıran yöntemlerdir. 1. ve 2. para kazanma yöntemleri benim favorim ve en çok önerdiğim para kazanma yollarıdır. 1 ve 2 para kazanma yolu diğerlerine göre daha helal, kolay ve daha az çabayla daha çok para kazanabileceğin para kazanma yollarıdır. Benim ilk uğraştığım para kazanma yöntemleridir. Gerçekten bu sistemler ile para kazanmaya başladığında iyiki öğrenmişim diyeceğinize eminim. Diğer para kazanmanın yolları ise Just been paid dünyada 2-3 yıldır aktif. Fakat  3-4 aydır Türkiye'de oldukça yaygınlaştı. Birçok insanın ödeme kanıtları mevcut. Sanırım şuanda Türkiye'deki en kolay para kazanma yolu. Ama kazanma yolunda faiz gibi bir sistem ile çalışıyor. Bu durum islam dinine göre haram biliyosundur. Ama ben yapmak istiyorum diyorsan güvenilir ve para kazandıran bir yöntem olduğunu sana söyleyebilirim. 4. yöntem ise makale yazma yeteneğinize bağlı bir durum . Amacı senden makale hizmeti almak isteyen insanlar sana yazman gereken konuları veriyorlar. Ve sende bu konuları araştırıp genelde 150-200 kelimelik yazılar yazıyorsun. Ve 200 kelimeye 2 tl gibi bir ücret alıyorsun. Bu para kazanma yolu  ile de iyi paralar kazanabilirsin. 5. yöntemi adından da anlaşıldığı gibi sitene reklam alıyorsun. Fakat reklam veren olursa. Reklam verenin olması için sitenin iyi ziyaretçi kitlesine sahip olması gerekiyor. Ve bu durumu oluşturduğunda 5. yöntem ile de iyi para kazanabilirsin.


Sonuç

   Burada sana hangi yöntemlerle uğraşman gerektiği hakkında sana tavsiyelerim olacak. Yukarıda gördüğün para kazanmanın yolları arasında sana önerdiğim para kazanma yöntemleri 1, 2 ve duruma göre 3. yöntemlerdir. 3. para kazanma yöntemi hakkında sana bahsettiğim durum uygun ise bu 3 yöntemi birlikte deneyerek para kazanman yönündedir. İlk hangisinden başlayayım diyorsan tavsiyem satış ortaklığı sistemi ile başlaman. Nedenine gelecek olursak satış ortaklığı sistemini kavradığında diğer sistemleri daha hızlı öğrenebilir ve diğer sistemlerden daha çok nasıl para kazanabileceğin hakkında bir fikrin olur. Emin ol diğer para kazanmanın yollarını daha iyi kavrayacaksın. İyi söylüyorsunda satış ortaklığına nerden başlamalıyım diye düşünüyorsan sana benim başladığım yol ile başlamanı öğrenirim. Ben satış ortaklığı sistemi öğreten bir eğitim seti ile başladım.  Böylece zaman kybetmeden sadece öğrenmem gereken şeyleri video resimlerle öğrendim. Ayrıca takıldığım noktalarda istediğim zaman yardım aldım. Ve şuanda sistemi iyi kavramış ve iyi para kazanan birisiyim. Kazanç kanıtlarıma ve Eğitime BURADAN ulaşabilirsin.
 

Bir önceki yazımız olan Google Kazançları Kitabı Sahtekar Mı? Kopyalanmış Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.