Reklamlardan Para Kazan

Reklamlardan Para Kazan

 

Webmasterların gelir elde ettiği en önemli yöntemlerden biri reklamlardan para kazanmaktır. Reklamlar ile para kazanarak bütçene katkıda bulunabilirsin. Sitenden para kazanmanda sana en çok yardımı olan noktalar sitende bulunan yazı sayısıdır. Sitede ne kadar çok fazla yazı bulunursa sitene o kadar fazla ziyaretçi çekersin. Bu da doğal olarak reklamlardan daha çok para kazanmana olanak sağlamaktadır. Peki reklamlardan nasıl para kazanılır ona göz atalım.

Reklamlardan Nasıl Para Kazanılır?

Üç şekilde reklamlar ile para kazanırsın.

Bunlar;

1-) Reklamlara Tıklama Başına Para Kazan:  Bu yöntem Google Adsense’nin bir hizmetidir. Adsense senin sitenin içeriğine yönelik ziyaretçi gönderir. Bu da doğal olarak potansiyel müşteri demek. Dolayısıyla daha fazla  tıklama anlamına gelmektedir. Tıklama başın 5, 10 kuruş ödeme yapılmaktadır. Eğer Adsense’den çok para kazanmanın ipuçlarını, tüyolarını almak istiyorsan Adsense Canavarı’na bir göz atmalısın.

2-) Reklam Satarak Para Kazan: Bu reklam ile para kazan yöntemi senin sitene çok ziyaretçi çekmen ile ilgilidir.Eğer sitenin çok ziyaretçisi bulunuyorsa doğal olarak sana para karşılığında reklam vermek isteyenler olacaktır.

3-) Kendi Ürünlerinin Reklamlarından Para Kazan: Bu reklamlardan para kazanma yolunda ise kendine ait ürünlerin reklamını sitende yaparak para kazanabilirsin. Eğer benim pazarlayacağım ürünüm yok diyorsan sana çok değerli bir tavsiyem var. Sana pazarlayabileceğin yüzlerce ürün sunacak bir para kazanma sistemi mevcut. Bende bu para kazanma metoduyla para kazanıyorum. Hatta BURAYA tıklayarak kazanç kanıtlarımı ve yaptığım işin detayını görebilirsin.

Bir önceki yazımız olan Facebook'dan Para Kazan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.