Reseller Book Sadece Saçmalık

Reseller Book Eğitimi Saçmalık

    Arkadaşlar bu yazıyı yazalı gerçekten çok uzun zaman oldu. O zamanlar gerçekten kaliteli bir affiliate eğitimi yoktu. Bu nedenle size Reseller book'u o zamanlar önermiş bulundum. Reseller book eğitimi gerçekten çok eski ve artık adı bile bilinmiyor. Ben eminim ki ürün sahibi böyle bir ürünü olduğunu bile unutmuştur. Reseller book'un içindeki eğitimlerin yetersiz ve çok eski olduğunu düşünüyorum. Reseller book indiren olduğunu dahi düşünmüyorum.

  Bu nedenden ötürü   size sağlıklı , kaliteli ve Türkiye'de en çok kullanılan bir affiliate eğitimini önericem. Eğitime BURADAN ulaşabilirsiniz. Önerdiğim eğitimi bende kullanmaktayım. Hatta para kazanma kanıtlarımı bu linkte görebilirsiniz.

BURADAN AŞAĞISI  RESELLER BOOK HAKKINDA BİLGİ VERDİĞİM BÖLÜMDÜR. YUKARIDA YAZDIKLARIMI OKUMANUZ SİZE TAVSİYE EDİLİR.

————————————————————————————————————————————-

    Reseller Book'a baktığımızda  sana kazandıklarının birkaçını  sayıcak olursak  ürünü alan kişilere özel site üyeliği sağlıyor.Google Adsense ile sitenden daha çok para kazanmayı öğretiyor.Site tasarımı ve seo ile ilgili 120 sayfalık bir yazı sunuyor.Bu yazı ile siteni daha profesyonel bir haleReseller Book getirebileceğin gibi site tasarımı yaparakta para kazanmana olanak sağlıyor.Profesyonel olarak sana affilate marketing,network marketing,e-ticaret gibi konuları öğreterek bu sistemlerden para kazanmayı öğretiyor.Ayrıca Google Adwords ve bedava reklam teknikleri ile hiçbir bedel ödemen sitene ziyaretçi çekmene olanak sağlıyor. Reseller Book'u incelediğimizde diğer kitaplardan ayıran en önemli özelliği ürün sahibinin kendi sunucusundan senin adına bir hosting hesabıaçarak içeriği para kazanmaya uygun olarak  ayarlanmış ve senin seçtiğin alan adı(domain) ile sana ücretsiz site açıyor.Buda senin para kazanmak için attığın ilk adımı  profesfonel olarak atmanı sağlıyor.Ayrıca seni site satın alma derdinden kurtarıyor.Buda sana 40 tl gibi bir tassarruf sağlıyor.

Reseller Book Kitabını İçeriğine bakacak Olursak;

 • ·                    İnternette iş kurmak
 • ·                    Domain Seçme ve Kriterleri
 • ·                    Web Tasarımı
 • ·                    Basit Grafik Tasarımı
 • ·                    Basit Logo Yapımı
 • ·                    Arama Motoru Optimizasyonu(SEO)
 • ·                    Google'den Para Kazanmak
 • ·                    Google Adwors
 • ·                    Google Adesense
 • ·                    Bedava Reklam Teknikleri
 • ·                    Affilate Marketing
 • ·                    Network Marketing
 • ·                    E-Ticaret

gibi konularda seni prosfesyonel olarak eğitiyor.

Reseller Book kitabı 99 Tl'ye satılmaktadır.Rakiplerine göre fiyatı  pahalı gibi görünebilir.Ama sana sağladığı website ile aslında çok uygun bir fiyata sattığını anlayabiliriz.X-Ticaretin sağladığı olanaklar sayesinde Reseller Book kitabını kredi kartı,eft ve havale ile almanız mümkün.Kredi kartına 12 taksit ile ödeme seçeği mevcut.Ssl Güvenlik Sertifikası bulunmaktadır.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Kendi Şansınızı Kendiniz Yaratın başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.