Sörf Yaparak Para Kazan

Sörf Yaparak (PTSU) Para Kazan
 
 
Merhaba
 
İnternetten para kazanma yollarından biri olan surf yaparak para kazanma(Ptsu) sistemini anlatacağım. Başlamadan önce bu yöntem çok para kazanamazsınız. Ama ginede kazanırsınız. Eğer internetten çok para kazandıran bir yöntem arıyorsan bu yazımı oku. Benim ödeme kanıtlarımıda görürsün.
 
    Ptsu’nun açılımı Paid to Surf. Yani sörf için ödeme sistemi. Sörf yaparak para kazanma(ptsu siteleri) sisteminde ptc sistemine yakın bir tarzda para kazanırsın. Tek farkı ptc sitelerinde reklama elinle tıklarsın, surf yaparak para kazanma (ptsu siteleri) sisteminde reklamlar otomatik olarak gösterilir. Ve ptc sitelerine göre fazla kazanırsın. Surf yaparak para kazanma sistemi (Ptsu) belirli aralıklarla çeşitli reklamlar gösterilir. Ve sende bu reklamları izlemen karşılığında bir miktar para kazanırsın. Ptc sistemindeki gibi günlük belirli miktarda reklama tıklama gibi bir uygulama yoktur. Genelde ne kadar reklam izlersen o kadar kazanırsın. Bazı ptsu sitelerinde referans sistemi de bulunmaktadır. Kendi referans linkinden siteye ne kadar üye yaparsan saat başına kazandığın para miktarı artmaktadır. Ptsu sistemini  ile para kazanmayı tavsiye etmiyorum. Sadece bu konu hakkında bilgin olması için bu yazıyı yazdım. Affiliate Marketing ve Blog Affiliate Marketing sitemiyle buna harcadığın zaman bir kısmı ile 10-15 katı daha fazla para kazanabilirsin. Eğer merak ettiysen blogda gereken konular hakkında gereken yazıları bulabilirsin.
 
Ptsu Siteleri
 
www.hit724.com
en.20dollars2surf.com
easyhits4u.com
ptsu.net
surfjunky.com
 
Not: Sörf yaparak para kazanmadığım için yukarıda sitelerin güvenilir olduğunda emin değilim. Surf junkynin para ödemediğini duymuştum ama doğrumu orasını bilmiyorum. Google de kısa bir araştırma yaparak ilgili bilgilere ulaşabilirsin.
 
Yazıyla İlgili Kelimeler : ,sörf yaparak para kazanma,ptsu siteleri

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Seo Kitabı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.