Upload Ederek Nasıl PARA KAZANILIR?

Upload Ederek Nasıl Para Kazanılır?

 

Merhaba

İnternetten ciddi gelir kazandıran yöntemlerden biri olarak kabul ettiğim upload ederek para kazanmadan biraz bahsetmek istiyorum.Herkesin ihtiyacı olduğunda indirmesi gereken programlar olmuştur.Örneğin; müzik dinlemek için winamp programı, arkadaşlarınla konuşmak için  msn programı  veya en basitinden bir oyunu çalıştırabilmek directx, daemon tools gibi birçok programa ihtiyaç olur. İhtiyacı olan programı ya Google’de aratıp bulursun yada bildiğin dosya indirme sitesinden indirirsin.Tabi her aradığın programı dosya indirme sitesinde bulamayabilirsin. Bu durumda Google aracılığıyla aratıp bulursun. Ve çıkan sitelerde bulduğun aradığın programı bulduğunda indirme işlemeni gerçekleştirirsin. Peki şuan anlattığım dosya indirme işlemini dünyada günde kaç kişinin gerçekleştirdiğini tahmin edebiliyor musun? Milyonlarca kişi bu işlemi günlük yapmaktadır. İşte  upload ederek para kazanma yönteminde, milyonlarca kişinin ihtiyacı olan programları sitelere yüklüyorsun.

Upload Ederek Para Kazanmayı Gösteren Hotfile Uzmanı Eğitim Setinden Ödeme Kanıtı.

Hotfile Uzmanı Ödeme Kanıtı

Başka Bir Ödeme Kanıtı Daha

Hotfile Uzmanı Ödeme Kanıtı

Ve bu dosyalar indirildiğinde para kazanıyorsun. Tabi dosyalarını gece saat üçtede indirebilirler sabah dokuzda da. Buda demek oluyor ki uyurken veya işteyken her şekilde para kazanabileceksin. Senin yapman gereken günde 1 veya 2 saatini ayırarak en çok indirilebileceğin dosyaları upload ederek paylaşım sitelerine linkini yollamak. Upload ederek para kazanma işleminin geleceğini düşünürsek bilgisayar ve programlar hep geliştiği için her zaman bunları indirecek insanlar olacaktır. Kısaca bu iş ömürboyu para kazanabileceğin bir iş olacaktır. Eğer upload ederek para kazanmayı kolaylıkla yaparım ve para kazanabilirim diyorsan sana upload ederek para kazandırma işlemini iyi öğretecek ve kademeli olarak paranın artışını saylayacak bir eğitim seti öneriyorum. ı. İstersen aşağıdaki linke tıklayıp ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsin.

ÖNEMLİ NOT: Upload ile para kazanma eğitimi satıştan kalkmıştır. Eğer daha iyi bir para kazanma yolu ve ödeme kanıtları arıyorsan buraya TIKLA .

Yazıyla İlgili Kelimeler: upload ederek para kazan, dosyan indirildiğinde para kazan, hotfile ile para kazan, dosya indirme sitelerinden para kazan

Bir önceki yazımız olan Bilinmeyen Seo Teknikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.