Xticaret Pro Affiliate Eğitimi

  

Önemli NOT: Ürün Satıştan Kalkmıştır. Xticaret pro nun öğrettiği para kazanma yolu ve daha iyi bir eğitim için şu yazımı okumalısın.

XTicaret Pro ürününün incelemesini senin için yaptımXTicaret Pro çok yeni bir ürün.Bu ürünü Teoman Arslan ve Okan Çelik hazırlamıştır.XTicaretPro aslında Affiliate Marketing’e benzer bir şekilde para kazanıyorsun.Fakat Affiliate Marketing’de ürün seçme ve o ürüne reklam vermeyi öğretirken, XTicaret Pro’da ise bir ürün grubuna yönelik çalışmayı gösteriyor.Teoman Arslan ve Okan Çelik ’in XTicaretPro ile sana sunmak istediği durum,senin internette kendine ait bir sistem oluşturup bu sistemden ömür boyu para kazanmanı sağlamak.XTicaret Pro’da reklam maliyeti yoktur.Tamamen blog ve sosyal ağların etkili kullanılmasıyla internetten para kazanacaksın.Ayrıca Teoman Arslan ve Okan Çelik XTicaretPro ile para kazanamazsan sana ödediğin paranın 2 KATINI GERİ ÖDÜYOR.Eğer ek iş,ek gelir,evde para kazanma veya internetten para kazanmak istiyorsan XTicaretPro tam sana göre.Ayrıca XTicaret Pro’yu Satın aldığında yanında Garanti Kazanç Rehberi ve Anket Siteleri Listesi Kitabı’da sana ücretsiz verilecektir.

XTicaretPro’nun Diğer Ürünlerden Farklı Olarak Sana Ne Sunduğuna Bakacak Olursak;

 • Reklam Parası Harcamazsın.
 • Facebook ve Google Adwords gibi reklam verme yollarına yönlendirilmezsin.
 • Para Ödemen Gereken Website Temaları,Programlar ve Eğitimlere Ücretsiz Sahip Olacaksın.
 • XTicaretPro’nun Hedefi Kısa Süreli Kazançlar Değil,Tam Aksine Uzun Süreli Ve Düzenli Bir Gelir
 • Bu Sistemde Sadece Türkçe Olan Yöntemler bulunmaktadır.Yani Clickbank,Plimus gibi Yabancı Sitelerle Uğraşmana Gerek Yoktur.

XTicaretPro ile ilk başlarda ek iş olarak görebilirsin.Ama kazancın arttıkça ek iş olmaktak çıkıp asıl işin olacaktır. XTicaretPro’yu Satın Aldığında Sahip Olacağın Bonuslara Bakacak Olusak;

 • Hazır Ürün Satış Siteleri(Bu Bonus ile Sadece Kopyala-Yapıştır Yaparak Para Kazanacaksın.)
 • Premium Web Site Temaları(Para ile Satılan Website Temalarına Ücretsiz Sahip Olacaksın.)
 • Website Kurulum Paketi(XTicaretPro’yu Satın aldıktan sonra Websitenin Seo Ayarları Yaplıacak ve Kullanıma Hazır Hala Getirilecek.)
 • Anket Siteleri Listesi Kitabı.(Çoğu Sitenin Parayla Sattığı Anket Doldurarak Para Kazanma Kitabına Ücretsiz Sahip Olacaksın.)
 • Garanti Kazanç Rehberi(39$’a Satılan Garanti Kazanç Rehberi'ne Ücretsiz Sahip Olabileceksin.)

XTicaret Pro sınırlı sayıda piyasaya sunulacak.Eğer bu fırsatı kaçırmak istemiyorsan hemen almalısın.XTicaretPro ödeme sayfası Güvenlik Sertifikalıdır.Güven konusunda sorun yaşamazsın.Ayrıca havale,eft ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri bulunuyor.Kredi kartına 12 taksit ile deXTicaret Pro’ya sahip olabilirsin.Tavsiye ettiğim ürünlerden biridir.

Yazıyla ilgili Kelimeler: xticaret pro,garanti kazanç rehberi,ek iş,teoman arslan ve okan çelik ,affiliate marketing,anket siteleri listesi,xticaret pro yorumları,xticaret pro şikayet,xticaret pro indir,xticaret pro ekşi sözlük Saygılarımla…                                                    KazancKlavuzu.org

Bir önceki yazımız olan Çağatay Berker Kimdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

One Response to Xticaret Pro Affiliate Eğitimi

 1. Gürbüz

  ödeme kanıtını görünce insanın gözü gönlü açılıyor be… :D

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.