Yazıtör Starter Gerçekten Doğru Mu ? ( Bilir Kişi Yorumu )

  Bu aralar Yazıtör Starter adında yeni piyasaya çıkan ve oldukça rağbet gören para kazanma eğitimi inceleyeceğim. İlk olarak şunu size söyleyebilirim ki internetten para kazanma yolları arasında bilmediğim bir yöntem yoktur. Yani Yazıtör Starter’in öğrettiği herşeyi, belki daha fazlasını biliyorum. Onun için  bu inceleme yazısını işi bilen bir kişi tarafından yazıldığını bilmeni isterim. Hemen incelemeye başlayalım.

Yazıtör Nedir?

Yazıtör Starter

    Yazıtör Starter eğitimini hazırlayan kişinin söylediğine göre ‘’ Yazıtör Nedir ‘’;

 Eğitimdeki bilgileri kullanarak yazdığı yazıları kazanca dönüştüren kişidir. Başka bir deyişle, internet üzerinden yazı yazma taktiklerini öğrenmiş vebu taktikler aracılığıyla oluşturduğu yazılar ile internet üzerinden para kazanan insan da diyebiliriz.

   Sonundaki ‘’ tör ‘’ kısmının neden konulduğunu merak etmiş veya anlayamamış olabilirsiniz. Nedenini açıklayacak olursak belki Terminatör  filmini izlemişsinizdir. Filmde Terminatör denilen bireyler robottur. İşte Yazıtör Starter’in öğrettiği yoldan para kazanmak için bol bol yazı yazmak gerekir. Bu nedenle ürün sahibi bu işi yapanları bir yazı makinesine benzetmesinden olsa gerek bu eğitime  Yazıtör Starter ismini vermiş. Gayet mantıklı.

Yazıtör Starter Nedir?

  Yazıtör Starter nedir sorunusu cevaplayacak olursak, yazı yazarak para kazanmak isteyen bir insanı veya Yazıtör olmak isteyen birine, gerekli donanım, bilgi ve taktikleri öğreten videolu, uygulamalı bir eğitim setidir. Yani Yazıtör Starter’in amacı yazıtör yetiştirmektedir.

Kısaca Yazıtör Starter internetten yazı yazarak para kazanmayı öğreten bir eğitim setidir.

Yazıtör Starter’in Öğrettiği Para Kazanma Yolu Gerçekten Doğru Mu?

 Yazıtör Starter’in tanıtım sayfasında söylediğine göre bu işin %90’ı yazı yazmayla ilgili olduğunu söylüyor. Şöyle internetten yazı yazarak para kazanabileceğimiz işleri düşündüğümde aklıma gelen üç iş şunlardır;

Affiliate Marketing

Sitelerin Yazı Yazma Bölümünde Çalışarak Para Kazanma

Google Adsense Aracılığıyla Para Kazanma

    Yukarı da saydığım üç internetten para kazanma yolu da gerçekten internet üzerinden para kazanabileceğiniz işlerdendir. Yukarıdaki işleri bizzat kendim de yaptığım ve para kazandığım için doğru olduğundan şüpheniz bile olmasın.  Fakat Yazıtör Starter’in verdiği bilgiler ışığında ve ödeme kanıtlarının gösterdiğine göre eğitim Google Adsense ile para kazanmayı öğretmektedir. Google Adsense ile para kazanmanın %90’ı yazı yazmak mı derseniz bence değil. Çünkü Google Adsense ile para kazanmak için seoyu, site kurmayı ve yönetmeyi de iyi bilmeniz gerekir. Yani işin %50-60 ‘ı yazı yazmaya %30 seo %10 da site kurmaya ve yönetmeye dayalı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Hatta seo kısmının yüzdesi daha  da yüksek olabilir.

   Fakat işin şöyle bir yanı da varki  seo yapmadan dahi sadece yazı yazarak da para kazanabilirsiniz. Ama kaliteli seo yaparak aylık 1000 lira kazandığınızı düşünürsek, sadece yazı yazarak ise aylık 500 – 600 lira anca para kazanabilirsiniz. Sonuç olarak baktığımızda  Yazıtör Starter’in sadece yazarak para kazanma olayı  gine de doğru olarak karşımıza çıkıyor. Yani sana gönül rahatlığıyla Yazıtör Starter’in öğrettiği para kazanma  yolu yani Google Adsense ile para kazanmanın gerçekten doğru olduğunu söyleyebilirim.

Yazıtör Starter’in Ödeme Kanıtları Yalan Mı?

   Şimdi Yazıtör Starter’in tanıtım sayfasında gösterilen ödeme kanıtları Google Adsense panelinde görünen ödeme ayrıntıları bölümüdür. Ve ödeme bölümü gerçekten bu şekilde görünmektedir. Fakat başkasının ödemesini alıp koymadığını nereden bileceğim, çünkü ödeme kanıtında isim yok diye düşünüyorsan ona da açıklık getireyim.

   Şimdi benim bildiğim bazı teknikler ve araştırma yöntemleri ile bu ödeme kanıtlarının sadece Yazıtör Starter’in ödeme sayfasında bulunduğunu söyleyebilirim. Başka bir internet sitesinde görünmüyor. Bu da ödeme kanıtlarının gerçek olduğunu gösteriyor.

   Diğer önemli olan ödeme kanıtlarında isminin görünmesini de şöyle açıklayayım. Şimdi Google site sahiplerine yaptığı ödemelerin piyasada dolaşmasını istemiyor. Bu yüzden ismini yayınlayanların hesaplarına yasaklama gibi cezalar getirebiliyor. Onun için çoğu Google Adsense kullanıcısı ödeme kanıtında ismini paylaşmaz. Yazıtör Starter’i hazırlayan arkadaş sadece ödenen miktar bölümünü paylaşması bu yüzdendir.

  Ya da başka bir olası neden ise Yazıtör Starter’in sahibi ismini paylaşması diğer para kazandığı sitelerin daha kolay bulunması neden olabiliyor. Ve bazı art niyetli insanlar bu sitelerin cezalandırılması için saldırı yapılabiliyor. Oda bu durumu önlemek böyle bir duruma başvurmuş olabilir. Onun ödeme kanıtlarında isminin geçmemesi normal olarak değerlendirilebilir.

 Yazıtör Starter’in Hazırlayan Kişinin Bu İşi Öğretebilecek Kadar Bilgisi Var Mı?

  Yazıtör Starter’in tanıtım sayfasında bulunan ödeme kanıtları zaten bu işi bilmeyen biri tarafından kazanılamaz. Zaten mantıklı bir şekilde düşündüğümüzde bu sonuca  varabiliriz. Fakat ben gine garanti olsun diye bazı arama teknikleri sayesinde Yazıtör Starter’i hazırlayan kişinin para kazandığı siteleri buldum. Ve bulduğum sitelerdeki incelemem sonucunda Google Adsense ile gerçekten para kazanabilecek bilgisi ve donanımı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Eğer bildiklerini Yazıtör Starter’e atlamadan bahsettiyse gerçekten bu eğitim ile bu işi öğrenebilirsiniz.

Yazıtör Starter Bana Ne öğretecek?

   Yazıtör Starter ilk piyasaya çıktığında 28 sayfalık bir eğitimdi. Fakat sonradan gelen güncelleme ile sayfa sayısı 44 de çıktı. Bu işi öğretmek için bu kadar sayfa yeterli mi dersen bence gayet yeterli.  Yazıtör Starter’in öğrettiklerine bir bakacak olursak;

        İnternetten yazı yazarak para kazanacak donanıma sahip olman için gerekli teknik bilgiler.

        Site alma, kurma ve yönetme hakkında uygulamalı videolu anlatım.

        Yazıtörlük işinin kilit noktaları olan bölümlerin videolu anlatımları

        Sürpriz ve Süper bonusu tam olarak bilemiyorum ama büyük ihtimalle Yazıtör Starter’in sahibinin para karşılığında yazı yazdırması olabilir. Öyle tahmin ediyorum. Örneğin size topuklu ayakkabı ile ilgili 300 kelimelik yazı yaz 2 tl karşılında gibi bir durum olabilir. Ürünü incelemek için istediğim de vermediği için tam olarak bu durumu bilemiyorum.

Yazıtör Starter’in Artıları Ve Eksileri?

İlk olarak Yazıtör Starter’i ürün sahibinden incelemek için istediğimde ürünü bana vermedi. Tabi ki vermeme hakkı bulunuyor. Onun yaptığım bu incele de ürünü tam olarak görmediğim için bir şey söylemiyorum. Sadece tahmin ve ürün tanıtım sayfasında verdiği bilgilerden ortaya çıkarak yazıyorum.

İlk olarak Yazıtör’ün artıların değinecek olursak;

– Bu tarz diğer eğitimlerde destek için mail attığımızda cevap veren olmayabiliyor. Fakat Yazıtör eğitiminde en  geç 24 saat içinde cevap maili geliyor. Yani destek oldukça iyi denilebilir.

– Yazıtör eğitiminde videolu anlatımların oluşu daha kolay anlaşılması ve diğer benzer eğitimlerden bir iki adım öne çıkmasına neden oluyor.

– Eğer süper bonusu yukarıda yazdığım gibi bir bonus ise gerçekten garantili para kazanma yoludur.

– Eğitime yeni gelen güncellemelerden ücretsiz yararlanma hakkı. Bence bu oldukça iyi bir bonus. Zaten Yazıtör piyasaya ilk çıktığında 28 sayfaydı şimdi 44 sayfa. İleride yeni güncellemeler elbette gelecektir.

– İnternetten para kazanma yolları arasında az bilinen bir para kazanma yolundan bahsetmesi. Genelde piyasada online satış ortaklığı eğitimleri var. Yazıtör bu eğitim ile farklı bir para kazanma yolundan bahsetti.

Yazıtör Starter’in Eksilerine Gelecek Olursak;

         – İlk olarak tanıtım sayfasının tasarımı oldukça kalitesiz.

        – Yazıtör’ün tanıtım sayfasında eğitim hakkında bilgilerin biraz yetersiz olduğunu düşünüyorum.

        – Yazıtör’ün tanıtım sayfasında seo eğitiminde hiç bahsetmemiş. Eğer eğitim için bu yoksa oldukça büyük bir eksi durum

      Yazıtör’de gördüğüm artılar ve eksiler şimdilik bu kadar.

Yazıtör İndirmek İçin Ne Yapmalıyım?

   Yazıtör starter pdf formatında hazırlanmıştır. Bilgisayarına Yazıtör indirerek hemen öğrenmeye başlayabilirsin. Fakat Yazıtör Starter indirmek için 45 tl gibi bir fiyat ödemen lazım. Çünkü Yazıtör Starter ürününün sahibi sana bu para kazanma yolunun öğretmemin karşılığında harcadığım çabanın karşılığını istiyor. Bir zamanlar İngilizce özel derse veya matematik özel derse verdiğin parayı şimdi para kazanma özel dersine vereceksin.

Sonuç

   Yazıtör Starter diğer online kazanç yöntemlerinden farklı olarak yazı yazarak para kazanma işini öğretiyor. Farklı bir internetten para kazanma yolu arayanlar için denemeye değer. Ayrıca Yazıtör yorumları da gayet olumlu. Ayrıca Yazıtör’ün ödeme sayfası güvenlik sertifikası ile korunuyor. Yani gayet güvenilir. Havale ile ödemenin yanı sıra kredi kartına 2 ile 12 taksit seçeneği de bulunuyor. Son olarak Yazıtör  ‘’ %100 para kazanma garantili ’’ olduğunu söylüyor. Daha ne olsun.   BURAYA tıklayarak Yazıtör'ün resmi sayfasına gidip ürünü satın alabilirsiniz.

Arkadaşlar BU aralar Yazıtörde sitesinde virüs var. Yazarak para kazanma eğitimi istersen BU eğitim daha kalitelidir. Yazarak para kazanma eğitmini ayrı olarak alabiliyorsun.

Bir önceki yazımız olan Bir Site Sahibi Nasıl Para Kazanır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.